Apartmány a ubytování v soukromí Varaždin

Varaždin je město a centrum Varaždin kraje v Chorvatsku. Nachází se v severní části Chorvatska, na pravém břehu řeky Drávy a má asi 50.000 obyvatel. Podle archeologických nálezů, město oblast byla osídlena již v římských dobách, o čemž svědčí i jména dvou v současné době existující ulici - Via Militum a Via Petovia. To bylo poprvé zmíněn v 12. století, kdy se stal svobodným královským městem. Po skončení...

Seřadit podle:

Rekreační dům The hill house Milk n Honey

Varaždin

Od moře > 50 km
Kapacita 9 osob

od 220 €

Apartmán Anita

Varaždin

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

od 60 €

Rekreační dům K RELAX PLACE

Varaždin

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 190 €

Rekreační dům The hill house Milk n Honey ( Varaždin)

Hill House má kapacitu 6 + 2 ve 4 ložnicích s vířivkou a bazénem. Má country moderní vybavení. Nachází se na kopci 300 metrů nad mořem. Dost pryč na útěk a dost blízko na to, abyste dostali, co potřebujete. Nejbližší město je Varazdin, 14 km od domu. Hlavní město Záhřeb je vzdálené 40 mil. Nejbližší stanice je Novi Marof, 8 minut jízdy. Nejbližší letiště je Záhřeb „PLESO“ vzdálené 50 mil od dálnice. Leží na kopci, který hladce přechází do nádherné Zagorské krajiny. K dispozici je masivní trávník se spoustou místa pro hry (trampolína, houpačky, stolní tenis) nebo jen pobíhající. K dispozici je gril, zahradní nábytek a deštník. Bazén je k dispozici od 011.06 do 30,09. Jacuzzi je k dispozici po celý rok. Ideální pro váš speciální únik. 10 minut chůze je letovisko "Toplicica" tenisové kurty, veřejný venkovní pramenitý bazén a stolní tenis. Malé restaurace a rybníky, kde si můžete koupit čerstvé ryby nebo rybařit.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům The hill house Milk n Honey

Od moře > 50 km
Kapacita 9 osob

Cena od 220 €

Apartmán Anita ( Varaždin)

Apartmán Anita se nachází ve Varaždinu, 1 km od městského stadionu, a nabízí ložnici s manželskou postelí. obývací pokoj s vybavenou kuchyní, která má další rozkládací pohovku, bezplatné soukromé parkoviště, dvůr a gril. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, fénem a psacím stolem. Pokoje v soukromém ubytování mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Anita

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům K RELAX PLACE ( Varaždin)

K Relax Place udělá vše pro to, aby ospravedlnil vaši důvěru moderním interiérem vysokého standardu a výrazným exteriérem tak, aby představoval tu nejkrásnější stránku požitku. Racionalista a hédonista v nás každý den bojují o nadvládu. Nějaký kompromis, který je podmíněně smířil, je únikem z rutiny. To je filozofie, kterou jsme se řídili, a to je přesně to, co chceme nabídnout těm, kteří nám dají důvěru.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům K RELAX PLACE

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 190 €

Turistický průvodce - Varaždin

Varaždin  - Erb Varaždin je město a centrum Varaždin kraje v Chorvatsku. Nachází se v severní části Chorvatska, na pravém břehu řeky Drávy a má asi 50.000 obyvatel. Podle archeologických nálezů, město oblast byla osídlena již v římských dobách, o čemž svědčí i jména dvou v současné době existující ulici - Via Militum a Via Petovia. To bylo poprvé zmíněn v 12. století, kdy se stal svobodným královským městem. Po skončení tureckých útoků a hrozeb, město rostlo rychlý a zkušený vývoj v 17. a 18. století a od roku 1767. až 1776 byl krátce chorvatský kapitál. V tomto krátkém čase bylo postaveno mnoho paláců a veřejných budov, které byly konzervovány dodnes a které daly to opravdový rys barokního města. Největším lákadlem Varaždinu je pevnost známý jako Staré Město ze 12. století, který byl později mnohokrát přestavován a ve kterém se nachází Varazdin Městské muzeum. Město má mnoho krásných paláců, kostelů a klášterů vše většinou vystavěn v barokním slohu. Kromě Záhřebu, Varaždin je nejdůležitějším kulturním centrem severozápadního Chorvatska a jeden z nejznámějších kulturních akcí, které se konají jsou barokní Nights, Špancirfest, Trash Film Festival ... V bezprostřední blízkosti Varaždinu čeká na vás tucet hrady, muzea, sbírky, kostely a náboženské dědictví, cenná archeologická naleziště, vinice, lovecké farmy, tradiční řemesla ... víkend by mohl být ten správný čas pro ty, kteří chtějí objevovat a užívat jedno z nejkrásnějších měst v Chorvatsku. Vyhledávání ubytování v soukromí, které vám vyhovuje, a laskavá hostitelé budou spokojeni s vámi podělit o všechny informace o Varaždinu. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Varaždin, levnější až o 40%. Vítejte na Varaždin!

Varaždin Předpověď počasí