Apartmány a ubytování v soukromí Krapina

Krapina je město a sídlo kraje Krapina-Zagorje v Chorvatsku. Nachází se v centru chorvatského Záhoří na řece Krapinčica. To dostalo jeho jméno od řeky Krapinčica, který kdysi oplýval sladkovodní ryby kapra s názvem Krap. Chorvatský Zagorje je historický chorvatský region, který se nachází v severozápadní části Chorvatska severně od města Záhřeb, bohaté kopce, lesy a pole. Historie lidského povolání v oblasti Krapina...

Seřadit podle:

Apartmán Sara

Krapina

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmán Husak

Krapina

Od moře > 50 km
Kapacita 9 osob

od 19 €

Apartmány Toplice

Krapina

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 32 €

Apartmán Potočki

Krapina

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Fučkar

Krapina

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

od 28 €

Rekreační dům Grunt

Krapina

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 70 €

Apartmán Sara ( Krapina)

Sara Apartment se nachází v klidné ulici ve městě, s výhledem na řeku Krapincica. Byt má dvě ložnice, které jsou propojeny, kuchyň a koupelna. Ideální pro rodiny s dětmi. Muzeum Krapiny Neandrtálců se nachází asi 1000 m od bytu. Centrum města je také velmi blízko. Parkování je hned vedle bytu a je zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sara

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmán Husak ( Krapina)

Nabízíme tři komfortní apartmány v centru .. kapacita: 2, 2 + 1, 2 + 2. Vybavení: kuchyň + koupelna + termální voda, satelitní TV, ústřední topení.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Husak

Od moře > 50 km
Kapacita 9 osob

Cena od 19 €

Apartmány Toplice ( Krapina)

Moderní a luxusní apartmány s galerií v centru Krapina Spa, hned vedle hotelu Villa Magdalena. Jedinečný výhled, klimatizace, topení, parkoviště, WIFI zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Toplice

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 32 €

Apartmán Potočki ( Krapina)

Byt se nachází v severozápadní části chorvatského, v centru chorvatského Záhoří, město Krapina, v Trški Vrh 82A v čisté přírodě. Apartmán *** se skládá z: 50,66 m2 2 pokoje kuchyň hala toalety a koupelny balkon. S bytem je k dispozici: parkování yard terasa s grilem zahrada - ovocný sad čistou přírodu. Možnost kontaktu s majiteli zdejších rodinných farem a nakupovat jejich výrobky, jako např. Med, různé ovoce (jablka, hrušky, broskve, švestky, lískové oříšky, vlašské ořechy ...), víno a další zemědělské produkty vyrobené výhradně z rodinných farem Možné aktivity: jízda na kole svižné chůzi jogging horolezecké hry (Člověče, nezlob se, šachy, Černý Petr ... ) badminton nákupní návštěvy muzeí, hradů, kostelů, místní rodinné farmy ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Potočki

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Fučkar ( Krapina)

Apartmány Fučkar se nacházejí v zelené a klidné ulici, v blízkosti kostela, speciální nemocnice pro rehabilitaci, kardiovaskulární chirurgii a kardiologii «Magdalena» a «Aquae Vivae» (hotel "živá voda") a koupaliště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Fučkar

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

Cena od 28 €

Rekreační dům Grunt ( Krapina)

Grunt se nachází v blízkosti lázní, jako jsou Terme Jezerčica, Krapinske Toplice, Stubičke Toplice a Tuheljske Toplice, které poskytují úžasnou wellness atmosféru a relaxaci. Nedaleko je také několik hradů k návštěvě hradu Oršić, Trakošćan, Veliki Tabor, Miljana Bežanec a mnoho dalších letních domů, které čekají na vyprávění svých legend. Jízda na kole po horách Zagorje vám dá dech jak ve výhledu, tak v doslovném smyslu světa. Ale stojí za každou kapku potu. Dům se nachází na kopci Zagorje, zcela odděleně od davů města obklopených lesy a vinicemi. Každý rok je zahrada upravená a jsou vysazeny různé druhy růží, cibulovin, okrasných keřů a stromů. Kvůli současné situaci, kdy se vše vypnulo, dostala Grunt novou energii a byl postaven gril pro rodinu i přátele. Tam je také místo pro meditaci s názvem "Peace of Morris". K dispozici je lavička s krásným výhledem na kopce a les. Interiér domu zdobí spousta kreativity a předmětů, z nichž každý má svůj vlastní příběh a svou vlastní historii. Dům poskytuje kapacitu pro 4 osoby, ale s možností přistýlky může ubytovat 6 osob. Je vybaven veškerým potřebným kuchyňským náčiním pro pohodlný pobyt. Chceme, aby se každý host cítil v domě vítaný a choval se jako dobrý pán v domě, protože náš dům vám dáváme!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Grunt

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Krapina

Krapina  - Erb Krapina je město a sídlo kraje Krapina-Zagorje v Chorvatsku. Nachází se v centru chorvatského Záhoří na řece Krapinčica. To dostalo jeho jméno od řeky Krapinčica, který kdysi oplýval sladkovodní ryby kapra s názvem Krap. Chorvatský Zagorje je historický chorvatský region, který se nachází v severozápadní části Chorvatska severně od města Záhřeb, bohaté kopce, lesy a pole. Historie lidského povolání v oblasti Krapina sahá do dávné minulosti asi 100 tisíc let, o čemž svědčí pozůstatky pračlověka na kopci paleontologická lokalita Hušnjakovo v západní části města Krapina. První písemné doklady uvedené Krapina je od 12. století jako královská pevnost s osídlení kolem něj. Později se stal majetkem šlechtického rodu Keglević, a dnes je to moderní město, a kulturní, politické a administrativní centrum Krapina-Zagorje kraje. Cestovní ruch se rozvíjí pomalu díky rozmanitým kulturním a historickým nabídkou. Ubytování v Krapina lze nalézt v několika ubytovny, pokoje a apartmány v soukromém rodinném ubytování. Z historických památek, musíme upozornit na historické městské jádro města, který se zachoval dodnes. Obzvláště krásné je kostel Panny Marie v Jeruzalémě, který je jedním z nejkrásnějších barokních kostelů v Chorvatsku, Krapina městská galerie a rodného domu Ljudevit Gaj - zakladatele chorvatského národního obrození. V blízkosti Krapině je Krapina neandrtálský muzeum, který je také světově nejznámější člověk neandrtálský. Zde můžete navštívit některou z vinné stezky této vinice bohaté oblasti, můžete výlet do nedalekého špičkového Strahinščica na 618 m nad mořem, nebo si můžete vyzkoušet na paragliding tandemu a zažít pohádku chorvatského Záhoří a Krapina ze vzduchu. Zveme Vás k návštěvě tohoto zajímavého regionu Chorvatska, rezervaci ubytování přímo s vlastníky bytů a místností a ušetřit až 40%. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Krapina a okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Krapina. Vítejte na Krapina!

Krapina Předpověď počasí