Apartmány a ubytování v soukromí Samobor

Městečko Samobor se nachází v severozápadní části Chorvatska, podél hranice se Slovinskem, nedaleko Záhřebu (20 km) a na úpatí Žumberak a Samoborského hor. Je to místo poskytl jemu ekonomický a rozvoj cestovního ruchu. Vyznačuje se mimořádně příznivé podmínky pro život, protože mimořádně čistý vzduch, mírné klima a zachovalou přírodou, která ji obklopuje. Krásná promenáda ve městě, svěží lesy a četné...

Seřadit podle:

Apartmán Gradna

Samobor

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

od 40 €

Rekreační dům Nature

Samobor

Od moře > 50 km
Kapacita 12 osob

od 100 €

Apartmán Gradna ( Samobor)

Apartmani Gradna je dobrá dovolená pro cestující, kteří cestují do moře, protože se nachází v blízkosti hraničního přechodu Bregana a nedaleko Záhřebu. Stejně jako ti, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidném Samoboru nebo v okolních destinacích, včetně města Záhřeb. Kromě toho nabízíme klidnou, relaxační atmosféru objektu, který je vám k dispozici. Těšíme se na váš příjezd.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Gradna

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Nature ( Samobor)

Nature House se nachází v obci Cerje Samoborsko a nabízí sdílený salonek, zahradu a terasu. Vila má výhled na město a je vzdálená 8 km od Samoboru. Vila má 4 ložnice, 2 koupelny, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Vila je vzdálená 33 km od Záhřebu a 24 km od Čatež ob Savi. Nejbližší letiště je Záhřeb Franjo Tuđman, 42 km od Kuća za odmor Nature. Tato nemovitost nabízí kyvadlovou dopravu na letiště.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Nature

Od moře > 50 km
Kapacita 12 osob

Cena od 100 €

Turistický průvodce - Samobor

Samobor  - Erb Městečko Samobor se nachází v severozápadní části Chorvatska, podél hranice se Slovinskem, nedaleko Záhřebu (20 km) a na úpatí Žumberak a Samoborského hor. Je to místo poskytl jemu ekonomický a rozvoj cestovního ruchu. Vyznačuje se mimořádně příznivé podmínky pro život, protože mimořádně čistý vzduch, mírné klima a zachovalou přírodou, která ji obklopuje. Krásná promenáda ve městě, svěží lesy a četné střediska kolem města a gastronomických specialit, jako jsou Žumberak jehněčí, pstruzi, zvěřiny a kremsnite jsou dostatečná návnada pro všechny návštěvníky a hosty. Samobor mají bohaté kulturní a historické dědictví, velké množství tradičních akcí, která je známá Samobor Carnival ... Každý týden a v každém ročním období, a to zejména o víkendech, Samobor je cílem tisíců návštěvníků. Pokud jsou na cestě do Samobor poprvé nebo krátkodobém nebo dlouhodobém pobytu, doporučujeme zůstat v přijatelné ubytování v soukromí. Pronajmout pokoj nebo byt a splňují přátelské místní obyvatele, kteří vám ukáže všechny atrakce a aktivity nabízené v Samoboru. Vítejte!

Samobor Předpověď počasí