Apartmány a ubytování v soukromí Samobor

Městečko Samobor se nachází v severozápadní části Chorvatska, podél hranice se Slovinskem, nedaleko Záhřebu (20 km) a na úpatí Žumberak a Samoborského hor. Je to místo poskytl jemu ekonomický a rozvoj cestovního ruchu. Vyznačuje se mimořádně příznivé podmínky pro život, protože mimořádně čistý vzduch, mírné klima a zachovalou přírodou, která ji obklopuje. Krásná promenáda ve městě, svěží lesy a četné...

Seřadit podle:

Apartmány Studio Samobor

Samobor

Od moře 10 km
Kapacita 2 osob

od 30 €

Apartmány Gradna

Samobor

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

od 40 €

Apartmány Studio Samobor ( Samobor)

Jsme rádi, že Vám nabídnout ubytování v nově zrekonstruovaném studiu-bytě v centru města Samobor, blízko náměstí krále Tomislava, vedle hotelu Livadi? Strážnická na ulici. Byt je kompletně zařízený, má obývací pokoj, kuchyň a koupelna (WC, sprchový kout) v celkové ploše 20,3 m2. Je vybaven moderním a funkčním a má ISKON-TV připojení a ADSL připojením k internetu (Wi-Fi). V bytě je klimatizované a jsou namontovány elektrické radiátory. V blízkosti se nachází několik veřejných parkovišť, obchod, Food, lékárna, atd Cena pronájmu podkrovní bytu je HRK 230,00 + DPH na osobu / den.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Studio Samobor

Od moře 10 km
Kapacita 2 osob

Cena od 30 €

Apartmány Gradna ( Samobor)

Apartmani Gradna je dobrá dovolená pro cestující, kteří cestují do moře, protože se nachází v blízkosti hraničního přechodu Bregana a nedaleko Záhřebu. Stejně jako ti, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidném Samoboru nebo v okolních destinacích, včetně města Záhřeb. Kromě toho nabízíme klidnou, relaxační atmosféru objektu, který je vám k dispozici. Těšíme se na váš příjezd.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Gradna

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Samobor

Samobor  - Erb Městečko Samobor se nachází v severozápadní části Chorvatska, podél hranice se Slovinskem, nedaleko Záhřebu (20 km) a na úpatí Žumberak a Samoborského hor. Je to místo poskytl jemu ekonomický a rozvoj cestovního ruchu. Vyznačuje se mimořádně příznivé podmínky pro život, protože mimořádně čistý vzduch, mírné klima a zachovalou přírodou, která ji obklopuje. Krásná promenáda ve městě, svěží lesy a četné střediska kolem města a gastronomických specialit, jako jsou Žumberak jehněčí, pstruzi, zvěřiny a kremsnite jsou dostatečná návnada pro všechny návštěvníky a hosty. Samobor mají bohaté kulturní a historické dědictví, velké množství tradičních akcí, která je známá Samobor Carnival ... Každý týden a v každém ročním období, a to zejména o víkendech, Samobor je cílem tisíců návštěvníků. Pokud jsou na cestě do Samobor poprvé nebo krátkodobém nebo dlouhodobém pobytu, doporučujeme zůstat v přijatelné ubytování v soukromí. Pronajmout pokoj nebo byt a splňují přátelské místní obyvatele, kteří vám ukáže všechny atrakce a aktivity nabízené v Samoboru. Vítejte!

Samobor Předpověď počasí