Apartmány a ubytování v soukromí Velika Gorica

Velika Gorica - srdce Turopolje. To je největší město a také ekonomické, kulturní a dopravní centrum v Záhřebské župy. To se nachází jen 16 km jižně od Záhřebu v blízkosti letiště v Záhřebu. Existuje mnoho důvodů, proč byste měli navštívit Velika Gorica a Turopolje. Například během Turopolje karneval, Legendfest nebo VG fest k relaxaci, pobavit se a užít si vynikající kuchyni v restauracích a mnoha zahrádek. Velika...

Seřadit podle:

Pokoje Aerodrom

Velika Gorica

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

od 16 €

Pokoje Aerodrom ( Velika Gorica)

Komfortní pokoje v blízkosti letiště Pleso (přes park snadno pěšky 2 minuty). Bezplatná doprava z letiště a na letiště. Ideální pro hosty, kteří cestují časné lety! Jsme se nacházejí v domě obklopen zahradou. Naši hosté mají terasu. V pokoji je manželská a přistýlku a velkou koupelnou, která má sprchový kout. Zdarma pro naše hosty: parkoviště, bezdrátové připojení k internetu: DVD přehrávač, rádio CD přehrávač, kabelová TV, rychlovarná konvice s výběrem kávy a čaje: a také ložní prádlo, ručníky, fén, šampon, sprchový gel, pantofle, v teplejších měsících, lehátka: Na požádání žehlička a žehlicí prkno. Odpočinout si můžete v naší zahradě a v altánku! Máme možnost volného poskytování pizzy a jiných pokrmů. Přejeme vám příjemný pobyt u nás a stále příjemnou cestu a roky!

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Aerodrom

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

Cena od 16 €

Turistický průvodce - Velika Gorica

Velika Gorica  - Erb Velika Gorica - srdce Turopolje. To je největší město a také ekonomické, kulturní a dopravní centrum v Záhřebské župy. To se nachází jen 16 km jižně od Záhřebu v blízkosti letiště v Záhřebu. Existuje mnoho důvodů, proč byste měli navštívit Velika Gorica a Turopolje. Například během Turopolje karneval, Legendfest nebo VG fest k relaxaci, pobavit se a užít si vynikající kuchyni v restauracích a mnoha zahrádek. Velika Gorica se vyznačuje dobře udržované parky, náměstí a na hřištích, stejně jako město přítele dětí, mládeže a sportu. Stojí za to navštívit muzeum přírodních věd v centru Velika Gorica, archeologického parku Andautonija, staré město Lukavec a mnoho středisek v okolí. Turopolje je známý region pro své přírodní zdroje, hojnost rostlin a živočichů a lesů a starých dubových dřevěných domů, jejichž architektura je stojí za to vidět. Najděte si svůj ideální byt či ubytování v soukromí, zda chcete zůstat v blízkosti letiště nebo chcete-li se dozvědět více o tomto zajímavém regionu. Apartmány, pokoje a soukromé ubytování v Velika Gorica. Vítejte!

Velika Gorica Předpověď počasí