Apartmány a ubytování v soukromí Petrinja

Petrinja je městečko ležící na pravém břehu řeky Kupy, 13 km jihozápadně od Sisaku a asi 48 km jihovýchodně od Záhřebu. Je to největší město v oblasti Banovina s celkovým počtem obyvatel 25 000 a je nedílnou součástí okresu Sisak-Moslavina. Strategická pozice Petrinje byla příčinou neustálého boje v dlouhé historii Banoviny. Stará středověká Petrinja, o čemž svědčí první písemná zpráva z roku 1240, statut...

Seřadit podle:

Rekreační dům Villa Nina

Petrinja

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 200 €

Rekreační dům Villa Nina ( Petrinja)

V bezprostřední blízkosti Petrinja, pouhých 50 km od Záhřebu, na velmi klidném a klidném místě se nachází rekreační dům s bazénem, obklopený lesem a řekou Kupa. V okolí nejsou žádná zařízení ani nájemníci a budete uvítáni pouze klidem, klidem a výhledem na zvědavé ptáky. Vaše oáza relaxace je lesní stín plný vůní přírody, díky kterému budete klidní a spokojení. Jste na kultivované zahradě o rozloze 2 500 m2 a na pohled, který není zapomenut. Dům je pro vás připraven, zařízený a zařízený, se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, dvěma koupelnami a máte tři velké terasy. Plně vybavená kuchyň vám umožní připravit si jídlo při grilování steaků na pekanovém grilu. Pokud jsou s vámi děti, zatímco odpočíváte, mohou se hrát na hřišti přizpůsobeném pro všechny věkové kategorie. V okruhu 400 m jsou tenisové kurty a další sportovní zařízení, restaurace, kavárna, promenády lesy, cyklotrasy a procházka k horské chatě. Blízkost řeky Kupa s plážemi a různými sportovními zařízeními vám poskytne výběr potěšení, plavby lodí nebo rybaření.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Nina

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 200 €

Turistický průvodce - Petrinja

Petrinja  - Erb Petrinja je městečko ležící na pravém břehu řeky Kupy, 13 km jihozápadně od Sisaku a asi 48 km jihovýchodně od Záhřebu. Je to největší město v oblasti Banovina s celkovým počtem obyvatel 25 000 a je nedílnou součástí okresu Sisak-Moslavina. Strategická pozice Petrinje byla příčinou neustálého boje v dlouhé historii Banoviny. Stará středověká Petrinja, o čemž svědčí první písemná zpráva z roku 1240, statut krále Bela IV. dal výsady svobodného královského města. V 16. století změnila Petrinja svou původní polohu na úpatí Zrinsky gore na svou současnou polohu na úrodné pláni podél řeky Kupy. Oblast Banovina převážně pokrývá kopcovité svahy Zrinské a Hrastovacké vrchoviny a menších obcí podél řeky Kupy a Petřínčičky. Petrinja a okolí nabízejí mnoho aktivit pro odpočinek a rekreaci, jako jsou procházky po mnoha promenádách, pěší turistiku a cyklotrasy. Tímto způsobem se můžete dozvědět o přírodním, kulturním a historickém dědictví města a okolních vesnicích, které se nacházejí na okraji historické Banoviny. Hrastovačka Gora nabízí řadu značených turistických stezek a všechny cesty vedou k nejvyššímu vrcholu Cepeliš, kde se nachází horská chata a výhled ve výšce 415 m. Dobře známá promenáda Petrinja - rekreační pěší, kruhová pěší stezka, dlouhá 6,5 km, začíná proti proudu od mostu na Petrinjčici. Obzvláště atraktivní oblastí promenády jsou krásné staré stromy. K dispozici jsou čtyři cyklistické trasy, které jsou velmi příjemné a vhodné pro rekreaci v oblasti Petrinja. Lovecká turistika vznikla díky bohatým lesům a volně žijícím zvířatům. Ubytování v Petrinji se nachází v apartmánech, pokojích a prázdninových domcích v rámci soukromého rodinného ubytování. Tímto způsobem se můžete seznámit s příjemnými hosty, kteří vám rádi pomohou strávit příjemnou a bezstarostnou dovolenou v této části Chorvatska. Vítejte v Petrinji!

Petrinja Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Petrinja