Apartmány a ubytování v soukromí Sisak

Sisak je hlavní město Sisak kraje v Chorvatsku. Leží u ústí řeky Odry do Kupy a řeky Kupa v Sava, úrodné a bažinaté oblasti Panonské nížiny. Sisak je jedním z nejstarších osad na centrální Chorvatsko a archeologické stopy jeho osídlení se datuje do 4. století před naším letopočtem. V 1. století před naším letopočtem na místě dnešního Sisak byla založena římský vojenský tábor - Siscija, který brzy získal...

Seřadit podle:

Agroturistika Stara Iža

Sisak

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Pokoj Sisak

Sisak

Od moře 10 km
Kapacita 22 osob

od 25 €

Agroturistika Stara Iža ( Sisak)

Venkovská turistika "Stará Iža" se nachází v centru přírodního parku Lonjsko polje v obci Kratečko asi 30 km. od Sisaku. Apartmán je vybaven LCD TV, klimatizací a Wi-Fi připojením. V rámci venkovské turistiky "Stará Iža" mohou hosté využít také služeb restaurací, kde se podávají tradiční jídla, zejména pak specialita "kapr na kolejích", vína Moslavina a švestkové speciality. Nedílnou součástí venkovského cestovního ruchu je také dar galerie "Roda -art". Stará Iža nabízí ubytování ve starém (200 g) tradičním rodinném domě zdobeném originálním nábytkem. Byt je přizpůsoben modernímu bydlení a skládá se z pokoje vybaveného kuchyňským koutem a WC se sprchovým koutem. Hostům je k dispozici terasa, rodinný dvůr a zahradní gril. Hosté mohou využít terasu na dvoře, rodinný dvůr, parkoviště a zahradní gril. Pobytová taxa 5,50 kn na hosta a den (s výjimkou dětí) se účtuje na místě.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Stara Iža

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Pokoj Sisak ( Sisak)

Jsme se nacházejí v samém srdci obchodní zóny v Sisak a máme skvělou volbou pro obchodní hosty, stejně jako různé sportovní kluby, stejně jako ti, kteří jsou na návštěvě Sisak. Prostorné pokoje s čtyřhvězdičkového nabízí luxusní ubytování, které učiní váš pobyt v Sisak relaxační a příjemný. Kromě ubytování, pokoje Sisak nabízí svým hostům bezplatné parkování, internet a TV služby. Nabízíme dvanáct ložnice, z nichž tři jsou dvoulůžkové s oddělenými lůžky, osm dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí a jeden pokoj s manželskou postelí s rozkládacím gaučem pro dvě osoby. Všichni, kdo chtějí poznat města, v blízkosti mnoha atrakcí najdou, muzeí a dalších kulturních atrakcí. Přijďte a navštivte naše krásné město Sisak a pobyt v našich pokojích Sisak :)

Kategorizace Kategorizace - Pokoj Sisak

Od moře 10 km
Kapacita 22 osob

Cena od 25 €

Turistický průvodce - Sisak

Sisak  - Erb Sisak je hlavní město Sisak kraje v Chorvatsku. Leží u ústí řeky Odry do Kupy a řeky Kupa v Sava, úrodné a bažinaté oblasti Panonské nížiny. Sisak je jedním z nejstarších osad na centrální Chorvatsko a archeologické stopy jeho osídlení se datuje do 4. století před naším letopočtem. V 1. století před naším letopočtem na místě dnešního Sisak byla založena římský vojenský tábor - Siscija, který brzy získal status města a později na stav kapitálového provincii Pannonia Savia. Po odnětí Turky v 18. a 19. století Sisak zažívá ekonomický a městský rozmach, a v 20. století se stal jedním z největších průmyslových měst v Chorvatsku díky ropné rafinerie, ocelárny, říčního přístavu a frézování a pekařskou výrobu , V poslední době Sisak je stále více a více angažovala v oblasti cestovního ruchu, a to zejména díky chráněná bažinatá oblast Lonjsko polje a své venkovské dřevěné architektury, Sisak Staré Město, Starý most - první dřevěný most na řece Kupa a atraktivní centra města podél řeky Kupy a archeologický park Siscia s pozůstatky římské architektury. K dispozici jsou atraktivní honitbách pro lovců v okolních lesích Petrova a Zrinska kopců. Ubytovací zařízení jsou skromné, ale v soukromém ubytování, budete vždy najít kvalitní apartmán nebo pokoj. Gastronomie Sisak vás nenechá lhostejným, a všechny speciality tohoto regionu v jednotlivých tradičních místních jídel, můžete vyzkoušet v jedné z mnoha restaurací nebo ve venkovských domácností v okolí. Navštívit staré město Sisak na březích dvou řek, a užít jak historické památky, stejně jako přírodní krásy okolí. Vyhledávat soukromé ubytování v Sisak a okolí. Apartmány, pokoje rekreační domy v Sisaku, levnější až o 40%. Vítejte na Sisak!

Sisak Předpověď počasí