Apartmány a ubytování v soukromí Jasenovac

Jasenovac je klidné místo a sídlo obce v kraji Sisak v Chorvatsku. Leží v daleké jihovýchodní části kraje Sisak v prostorné Panonské nížiny obklopené řekami Trebež, Sávy a Una. Sisak je téměř 70 kilometrů a obec má populaci 800 obyvatel. Díky svým přírodním zdrojům, úrodnou půdu a husté dubové a jasanové lesy obyvatelé Jasenovac se zabývá především v zemědělství, chov skotu a lesnictví. Cestovní ruch se...

Seřadit podle:

Pokoje Kod ribiča

Jasenovac

Od moře > 50 km
Kapacita 30 osob

na vyžádání

Pokoje Kod ribiča ( Jasenovac)

V Jasenovac, pouhých 7 km od Novska (A3-dálniční exit) se nachází restaurace Kod Ribica. U vchodu do Lonja pole, obklopen množstvím kulturních a přírodních památek, to je prostě neomylný bodem pro návštěvníky a turisty. Máte-li touží po posavska speciality, pokud hledáte pro dobré víno, pokud budete potřebovat místo k oslavě nebo jen chcete strávit příjemné chvíle s přáteli a rodinou, našel jste na správném místě. Restaurace má vlastní parkoviště pro cca 30 aut. Interiér restaurace s kapacitou 60 míst (a samostatné hale 20) je vhodná pro pořádání svatebních večeře, různé jiné oslavy nebo pro obchodní jednání v oddělené menší místnosti. V oddělené místnosti od 20 sedadly můžete nyní krb a pec na chleba. Nabízíme 12 spací místnosti. Každý pokoj je vybaven satelitní TV (LCD), WC, noční stolky a skladování oděvů a obuvi. Kapacita pokojů je asi 30 lidí.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Kod ribiča

Od moře > 50 km
Kapacita 30 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Jasenovac

Jasenovac  - Erb Jasenovac je klidné místo a sídlo obce v kraji Sisak v Chorvatsku. Leží v daleké jihovýchodní části kraje Sisak v prostorné Panonské nížiny obklopené řekami Trebež, Sávy a Una. Sisak je téměř 70 kilometrů a obec má populaci 800 obyvatel. Díky svým přírodním zdrojům, úrodnou půdu a husté dubové a jasanové lesy obyvatelé Jasenovac se zabývá především v zemědělství, chov skotu a lesnictví. Cestovní ruch se rozvíjí pomalu, protože téměř celé území obce se nachází v přírodní park Lonjsko polje, který je největší chráněnou mokřadní oblast v povodí Dunaje. Zde si můžete prohlédnout spoustu divokých a domácích zvířat, ohrožených druhů ptáků, stejně jako tradiční dřevěnou architekturu starých domů. Tato oblast je opravdovým rájem gurmán, pokud máte rádi pokrmy z sladkovodních ryb. Přes přírodních krás, Jasenovac je pravděpodobně nejlépe známý pro Jasenovac památník, který je jedním z největších památníků holocaustu a genocidě 2. světové války v Chorvatsku. Návštěva Jasenovac, nabídnout svým úctu obětem fašismu a užívat si bohatou faunou i flórou, která ji obklopuje. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Jasenovac a jeho okolí. Apartmány pokoje a rekreační domy v Jasenovac. Vítejte na Jasenovac!

Jasenovac Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Jasenovac