Apartmány a ubytování v soukromí Daruvar

Daruvar je město v centru Chorvatska, které se nachází v kopcovité oblasti na úpatí hory Papuk. Je to jedno z nejlépe milovaných malých měst v kontinentálním Chorvatsku kvůli jedinečné kombinaci zeleně, krajinářských parků a městské architektury, kulturní rozmanitosti a úrodných vinic. Daruvar byl kdysi nazván Podborje, jméno se však změnilo v 18. století poté, co hrabě Antun Jankovič vybudoval barokní zámek a nazval...

Seřadit podle:

Apartmán Barbara

Daruvar

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

od 18 €

Rekreační dům Alea Rustica

Daruvar

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmány Golubica

Daruvar

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmán Barbara ( Daruvar)

55 m2 rustikální byt sestávající z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny. Hosté se mohou těšit na venkovní zelenou plochu s grilem, chlebovou troubou a grilovací jednotkou. Můžete také vidět krásné jezero Daruvar a vinice. Pro více informací volejte Ivan 099 754 9774 nebo Barbara 099 513 8926

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Barbara

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena od 18 €

Rekreační dům Alea Rustica ( Daruvar)

Navštivte nejkrásnější městečko v Chorvatsku! Prožijte zábavný den v lázních Auae Balissae a využijte čas a příležitost k relaxačním, zdravotním a estetickým procedurám. Navštivte Jankovićův zámek, krásný lesopark, Vranjevinu, Petrov vrh a mnoho dalších míst. Náš dům Alea Rustica je kombinací moderní a rustikální dekorace, pojme 5 osob (4+1). Je bohatě vybaven zázemím pro kvalitní dovolenou (wifi, TV, kávovar, mikrovlnná trouba, varná konvice, gril, elektrická trouba a vířivka jacuzzi pro relaxaci) Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Alea Rustica

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmány Golubica ( Daruvar)

Vřídla a geotermální voda 400 m, otevřené městské bazény 400 m, zdravotní park Lipica 100 m, státní hřebčín Lipica 2,8 km, horská chata Omanovac 13 km, jezera Raminac a Pjeskara 3 km, motokrosová trať Prekopakra 6 km, lesní cyklostezky, Pakrac 5 km, obchod s potravinami přes ulici, restaurace, pizzerie a cukrárna 400 m, vlakové nádraží 300 m, dálnice Záhřeb - Lipovac 20 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Golubica

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Daruvar

Daruvar  - Erb Daruvar je město v centru Chorvatska, které se nachází v kopcovité oblasti na úpatí hory Papuk. Je to jedno z nejlépe milovaných malých měst v kontinentálním Chorvatsku kvůli jedinečné kombinaci zeleně, krajinářských parků a městské architektury, kulturní rozmanitosti a úrodných vinic. Daruvar byl kdysi nazván Podborje, jméno se však změnilo v 18. století poté, co hrabě Antun Jankovič vybudoval barokní zámek a nazval ho Daruvar (město maďarsko-crainské). Hrad Janković je nejznámější a nejpůsobivější stavbou v Daruvaru postaveném pozdně barokním stylem, od roku 1771 do roku 1777. Ve městě se nacházejí dva dobře upravené parky a lesní park v samém centru města, které jsou diskrétně propojeny architektury města. Daruvar je známé lázeňské město se známými termálními bazény Daruvar, které se nacházejí v samém srdci města, na prameni léčivé termální vody a minerálního bahna, obklopené velkým a krásně upraveným parkem s monumentální architekturou a skvělou zámeckou hodnotou . Nad Daruvarem se nachází stará slavonská hora Papuk, plná zajímavých pramenů, vodopádů a bohatého a rozmanitého rostlinného i zvířecího světa, který je nejlépe objevován pěší nebo pěší turistikou. V Daruvaru můžete zažít zajímavou gastronomickou nabídku a vyzkoušet velmi dobré české pivo a kvalitní víno z vinic Daruvar. V Daruvaru se také pořádají četné kulturní a zábavní akce: Vincekovo (Vinodarova zahajovací sezóna), Vinodar (nejdůležitější sedmidenní akce města a vinařů), Darfest (festival zábavné hudby), FLIG (mezinárodní hudební festivaly ), Dožínky - největší projev české menšiny), Maska (divadelní festival pro nejmladší), Martinje (vinařství), vánoční veletrh ... Ubytování v Daruvaru kromě Daruvarových termálních lázní najdete v několika rodinných hotelích a v soukromém rodinném ubytování v pokojích, apartmánech a prázdninových domovech. Zveme vás k návštěvě tohoto krásného městečka, které vás překvapí bohatou turistickou nabídkou, ve které budete plně uvolněni. Vítejte v Daruvaru!

Daruvar Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Daruvar