Apartmány a ubytování v soukromí Bjelovar

Bjelovar je město a centrem Bjelovarsko kraje v Chorvatsku. Je umístěn na velkém plošině na jižních svazích Bilogora v severozápadním Chorvatsku. Je ekonomický, kulturní a politické centrum regionu, ve kterém žije 50000 obyvatel. Je to jeden z nejmladších měst v Chorvatsku, se tvořil v roce 1756, na základě rozhodnutí rakousko-uherské císařovny Marie Terezie. Jedním ze zajímavých věcí je, že byl postaven jako cvičiště...

Seřadit podle:

Apartmány Matic

Bjelovar

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Matic ( Bjelovar)

Apartmány se nachází v první zóně města, ulice A. Mihanovica 41. Máme 2 apartmány. Apartmán 1 má cca 65 m2, učinit z něj dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu s WC a chodby. Byt 2 je 32 m2 má obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice a koupelny s WC. Apartmány jsou klimatizované. V každém pokoji a obývacím pokoji je TV. Ve všech prostorách je k dispozici bezdrátové připojení k internetu přes WiFi. Apartmán 1 má 4 lůžka + 2 přistýlky. Byt 2 má 2 lůžka. Město Bjelovar se nachází na náhorní plošině v jižní části Bilogory (North West Chorvatsko) na 135 metrů nad mořem. Bjelovar je sídlem Bjelovar County, ale přírodní, kulturní a politické centrum regionu. Město Bjelovar zaujímá celkovou rozlohu 191,9 km2 a administrativně zahrnuje 31 osad. Dnes je tato oblast má asi 42.000 obyvatel. Vítejte, pěkná dovolená !!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matic

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Bjelovar

Bjelovar  - Erb Bjelovar je město a centrem Bjelovarsko kraje v Chorvatsku. Je umístěn na velkém plošině na jižních svazích Bilogora v severozápadním Chorvatsku. Je ekonomický, kulturní a politické centrum regionu, ve kterém žije 50000 obyvatel. Je to jeden z nejmladších měst v Chorvatsku, se tvořil v roce 1756, na základě rozhodnutí rakousko-uherské císařovny Marie Terezie. Jedním ze zajímavých věcí je, že byl postaven jako cvičiště a má správnou čtverečních struktuře ulice v centru města. Z historických památek doporučujeme navštívit barokní chrám sv Terezie z Avily, postavený v 18. století, největší kámen pavilon v Evropě v centrálním parku a městské muzeum. Vzhledem k velmi úrodné půdy a lesů bohatých kopcích Bilogory, populace se zabývá především v zemědělství, chov skotu a lesnictví. Zde je dlouhá tradice mléka a sýrů, tak Bjelovar je někdy označován jako město sýrů. Některé z nejpopulárnějších sýry, které jsou zde vyrobených jsou Bilogorac, Podravac, Dimsi ... V obci můžete najít ubytování v dobře vybavených pokojích a apartmánech v rodinných domech a v blízkém okolí najdete ubytování na farmách, které Nabízíme velmi zajímavý venkovského cestovního ruchu a healty jídlo. V Bjelovar jsou organizovány zajímavé kulturní a zábavní akce, jako jsou Bjelovar veletrhu Tereziány, BOK Fest, Doku-art a další. Gastronomická nabídka tohoto regionu je bohatá a velmi pestrý a budete mít velmi chutné a zdravé potraviny. Zveme Vás k návštěvě Bjelovar a idylické svazích Bilogora a relaxovat do zeleně a čerstvého vzduchu z této oblasti. Vyhledávat soukromé ubytování v Bjelovar a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Bjelovar a jeho okolí. Vítejte na Bjelovar!

Bjelovar Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Bjelovar