Apartmány a ubytování v soukromí Đurđevac

Đurđevac je malé město nacházející se v severovýchodním Chorvatsku v Koprivnicko-križevské župě s asi 8 000 obyvateli. Je středem této části Podraviny, tedy Podravské nížiny mezi dvěma přírodně-geografickými celky; severní svahy hory Bilogora a řeka Dráva. Dnešní Staré město Đurđevac bylo postaveno uprostřed bažiny na vysoké písečné hromadě obklopené vlhkými loukami. Staré město sahá až do 15. století....

Seřadit podle:

Apartmán AMIGO

Đurđevac

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmán Batuda

Đurđevac

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán AMIGO ( Đurđevac)

Vítejte v ubytování Podravina Zažijte autentický podravský způsob života výběrem tradičního apartmánu Amigo s prostornou zahradou a dětským hřištěm nedaleko Đurđevac! Apartmán AMIGO se nachází v krásné lokalitě katalánského Starého kopce, 10 kilometrů od města Đurđevac. Byt nabízí krásný výhled na pláně Podraviny a kopce Bilogora a je obklopen krásnou přírodou, vinicemi a sady. Poloha na kopci a izolovaná lokalita vám poskytuje naprosté soukromí a relaxaci, kterou si zasloužíte. V naší bohaté nabídce nabízíme ubytování pro všechny návštěvníky a milovníky přírody, parkování zdarma, WI-FI, dětské hřiště, grilovací vybavení, lehátka, venkovní sprchu, kola a prostor pro socializaci a zábavu. Pořádáme návštěvy vinařství s degustací vín. Zde můžete ochutnat místní a domorodé produkty a sami si nasbírat plody přírody. Mladší hosté se mohou pobavit na dětském hřišti, k dispozici jsou šipky a trampolíny, hřiště na volejbal, fotbal a badminton. V rámci sítě Bike Friendly jsme ideální rodinná cyklistická destinace. U nás jsou domácí mazlíčci povoleni a vítáni. Náš apartmán se skládá ze dvou ložnic, vybavené kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a koupelny se sprchovým koutem. Udržujeme pro vás byt vždy čistý, uklizený, teplý a bezpečný. Náš apartmán hrdě nese označení 3 hvězdičky a národní bezpečnostní označení Bezpečný pobyt Chorvatska! Jsme tím pravým místem pro pohodovou a veselou párty a dobré pití a skvělou náladu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán AMIGO

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmán Batuda ( Đurđevac)

Apartman Batuda se nachází v centru města Đurđevac, v blízkosti všech turistických a oblíbených míst. Hostitel je také průvodcem. Apartman je 4hvězdičkový a je vybaven 5G internetem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Batuda

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Đurđevac

Đurđevac  - Erb Đurđevac je malé město nacházející se v severovýchodním Chorvatsku v Koprivnicko-križevské župě s asi 8 000 obyvateli. Je středem této části Podraviny, tedy Podravské nížiny mezi dvěma přírodně-geografickými celky; severní svahy hory Bilogora a řeka Dráva. Dnešní Staré město Đurđevac bylo postaveno uprostřed bažiny na vysoké písečné hromadě obklopené vlhkými loukami. Staré město sahá až do 15. století. Jde o jedno z nejstarších a nejznámějších dochovaných nížinných opevnění v oblasti mezi řekami Sávou a Drávou. Sídlí zde 4 galerie, z nichž nejvýznamnější je galerie Ivana Lackoviće Croaty. Ke Starému Městu se váže i známá pověst z 16. století, kdy se v této oblasti sváděly urputné boje s Osmany. V jednom ze svých tažení Osmané dlouho obléhali pevnost a čekali, až obráncům dojdou potraviny v očekávání jejich kapitulace. Obránci však vypálili z děla posledního kohouta (Picok), kterého měli, a Turci se zalekli a obléhání vzdali v domnění, že obránci obležení vydrží dlouho. Staré město Đurđevac nebylo nikdy dobyto a díky této legendě se zde každoročně koná jedna z nejstarších akcí v Chorvatsku – Picokijada. Kromě Starého Města jsou největší turistickou atrakcí Đurđevac jistě Đurđevac Sands (chorvatská Sahara), které jsou vlastně pozůstatkem jediné chorvatské pouště, která je geograficko-botanickou rezervací. Nachází se ve východní části města vedle Starého Města a kromě unikátní flóry a fauny a zbytků písečných dun jsou zde i velbloudi, kteří se nacházejí v pouštním prostředí. Ubytování v této oblasti lze nalézt ve dvou hotelech a v mnoha apartmánech, prázdninových domech, pokojích, venkovských domácnostech v rámci ubytování v soukromí. Doporučujeme navštívit venkovské domácnosti nebo malé rodinné farmy, kde kromě přenocování můžete poznat tradice a kulturu této oblasti a ochutnat lahodné místní speciality. Vítejte v Đurđevac, idylickém místě, které vás uchvátí svými kulturními, historickými a přírodními zajímavostmi.

Đurđevac Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Đurđevac