Apartmány a ubytování v soukromí Koprivnica

Koprivnica je město a sídlo kraje Koprivnica-križevacké v Chorvatsku. Je situován v severozápadní části kontinentálního Chorvatska, mezi svahy nízkých pohoří Bilogora a Kalnik a řeky Drávy. Od města Záhřebu je asi 85 km daleko. Městem prochází malý potok, ze kterého Koprivnica dostal své jméno. Při prvním město bylo zmíněno, je ze 13. století a ve 14. století se stalo svobodným královským městem. Během turecké...

Seřadit podle:

Apartmány Cecilia

Koprivnica

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Cecilia ( Koprivnica)

Pěkné a komfortní apartmány v klidné části města Koprivnica, v blízkosti centra, vlakového a autobusového nádraží. Plně vybavená kuchyňská linka, ústřední topení, TV, rádio, pračka, fén, žehlička a žehlicí prkno a další nezbytnosti. WIFI zdarma, parkování ve dvoře, garáž pro jízdní kola a motocykly, stejně jako volný vstup do dvou jízdních kol. Použití terasu a zahradu s přilehlým zahradním nábytkem a grilem k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Cecilia

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Koprivnica

Koprivnica  - Erb Koprivnica je město a sídlo kraje Koprivnica-križevacké v Chorvatsku. Je situován v severozápadní části kontinentálního Chorvatska, mezi svahy nízkých pohoří Bilogora a Kalnik a řeky Drávy. Od města Záhřebu je asi 85 km daleko. Městem prochází malý potok, ze kterého Koprivnica dostal své jméno. Při prvním město bylo zmíněno, je ze 13. století a ve 14. století se stalo svobodným královským městem. Během turecké dobývání se stal centrem kanceláře Vojna Krajině je, a po absolvování tureckého nebezpečí v pozdní 17. století, zkušený rychlý hospodářský a kulturní prosperity. Dnes je to moderní město s asi 30.000 obyvateli, a hlavní činností je zemědělství, chov hospodářských zvířat, potravinářském, farmaceutickém a dřevozpracující a papírenský průmysl. Cestovní ruch se rozvíjí pomalu díky zachovalým barokním centru města a velkým množstvím kulturních a zábavních akcí. Můžete si najít ubytování v levných apartmánech a pokojích v soukromých domech. Pro turisty a návštěvníky bude jistě nejatraktivnějším centru starého města, dnešní Zrinski, Florijanski a Jelacic Square, kde jsou staré jednopatrový dům v barokním a secesním stylu. Mírné pahorky v blízkosti Koprivnica bohatý na vinice a sady, pak se řeka Dráva a jeho přítoky a jezera skrývat mnoho zajímavých a poutavý obsah. Koprivnica je považován za gastronomické centrum kontinentálního Chorvatska, s dobře známá společnost Podravka, muzeum výživy a mnoha špičkových restaurací. Obrátit přímo na vlastníky bytů a místností v Koprivnica a ušetřit až 40%. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v Koprivnica a jeho okolí. Vítejte na Koprivnica!

Koprivnica Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Koprivnica