Apartmány a ubytování v soukromí Jastrebarsko

Jastrebarsko je město ve středním Chorvatsku (Záhřebská župa), ležící na úpatí hory Žumberak a hory Samoborsko, na půli cesty mezi Záhřebem a Karlovacem. Město Jastrebarsko bylo pojmenováno po jestřábech a v německých pramenech se také nazývá Jaska, což je populární název tohoto města. Město bylo poprvé zmíněno ve 13. století v dokumentu Ban Stjepan, jako obchodního a soudního centra. Život a rozvoj města nejvíce...

Seřadit podle:

Rekreační dům Dream Day

Jastrebarsko

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 70 €

Rekreační dům Dream Day ( Jastrebarsko)

Prázdninový dům Dream Day (****) se nachází na skvělém místě ve městě Jastrebarsko, pouhých 150 m od centra a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a obchodní a jiné výlety po celý rok. Dům má kapacitu 4 osoby a skládá se z kuchyně, obývacího pokoje s jídelnou, toalety, dvou ložnic, studovny nebo dětské herny, koupelny s toaletou, dvou teras, lodžie, prádelny a rekreační místnosti. Obsah: • zahradní gril • zahradní lehátka • malý kulečník • stolní tenis • stolní fotbal • šipky • deskové hry • hračky V blízkosti se nachází dětské hřiště. Topení je plynové ústřední a odnímatelné klimatizace se nacházejí v ložnicích a jídelně / obývacím pokoji. Hosté mají k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu - WiFi, rádio a TV s chorvatskými i zahraničními programy. Bezplatné parkovací místo je ve dvoře. Ubytování pro děti do 3 let zdarma. Do 100 m od domu se nacházejí banky, pošta, lékárny, galerie, muzeum, kostel, městské úřady a další instituce, mnoho obchodů a restaurací; zdravotní středisko je vzdálené 200 m a do 300 m jsou nákupní centra Lidl, Konzum a Plodine. Nedaleko se nachází ochranná známka Jaska - hrad rodiny Erdödyů s nově zrekonstruovaným parkem, jezerem a sýpkou. V okolí, v krásné krajině Plešivice, je možné využívat různé sportovní aktivity, jako jsou: turistika, běh, jízda na kole (cyklistické stezky), létající sporty, lov a rybaření a hosté mohou relaxovat v několika restauracích, vinných sklepech a rodinné farmy, které oplývají známou vinnou cestou Plešivica.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Dream Day

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Jastrebarsko

Jastrebarsko  - Erb Jastrebarsko je město ve středním Chorvatsku (Záhřebská župa), ležící na úpatí hory Žumberak a hory Samoborsko, na půli cesty mezi Záhřebem a Karlovacem. Město Jastrebarsko bylo pojmenováno po jestřábech a v německých pramenech se také nazývá Jaska, což je populární název tohoto města. Město bylo poprvé zmíněno ve 13. století v dokumentu Ban Stjepan, jako obchodního a soudního centra. Život a rozvoj města nejvíce ovlivnila šlechtická rodina Erdödyů, kteří měli v této oblasti velké statky od 16. do 19. století. Hrad rodiny Erdödyů v městském parku v centru Jastrebarska je nejstarší budovou ve městě a jednou z největších turistických atrakcí. Dnes v oblasti města Jastrebarsko žije asi 16 000 obyvatel v asi 60 osadách. Jastrebarsko a jeho okolí jsou oblíbeným místem pro piknik kvůli krásné krajině, přírodnímu parku Žumberak - pohoří Samoborsko, kulturně-historickým památkám, slavným vínům a labužnickým specialitám. Obklopeni slunnými vinařskými kopci, které jsou domovem mnoha rodinných farem, oblastí pro pikniky, lesů, četných potoků, turistických a cyklistických stezek, přitahují stále více turistů a hostů hledajících dovolenou v přírodě a v souladu s přírodou. Vinařská cesta Plešivica byla otevřena v roce 2001 a řada jejích rodinných farem nabízí své produkty, zejména víno a brandy. Najdete ubytování v prázdninových domech a v apartmánech a pokojích v rodinných farmách. Vítejte v Jastrebarsku!

Jastrebarsko Předpověď počasí