Apartmány a ubytování v soukromí Duga Resa

Duga Resa je malé město v kraji Karlovac v Chorvatsku. Nachází se v blízkosti Karlovac, na břehu řeky Mreznica, na křižovatce na Rijeku a Senj. Je pojmenován po rostlina, která roste hojně v této oblasti na souši i ve vodě. Historie tohoto místa sahá až do středověku, a to pouze vzhled zpracování bavlny továrny na konci 19. století a stavba železnice Karlovac - Rijeka, od vesničky se stala průmyslovou zónou, a později...

Seřadit podle:

Rekreační dům House for rent Mrežnica

Duga Resa

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 90 €

Apartmán Jurica

Duga Resa

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmán Indiana

Duga Resa

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Biličić

Duga Resa

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Rekreační dům House for rent Mrežnica ( Duga Resa)

Užijte si v krásném pohodlném domě 125 m2, který se nachází v Galovići Selo, 55 km na jižní straně Záhřebu, hlavním městě Chorvatska, na levém břehu jedné z nejkrásnějších chorvatských řek - řeky Mrežnica. Pár minut od domu je ohromující vodopád, který během sezóny navštěvuje řada koupajících se. Okouzlující veselý bar u vodopádu nabízí mnoho různých aktivit, jako je plážový volejbal, jízda na kajaku ... Díky působivé hloubce řeky v některých částech jsou potápění a rybaření velmi populární; rafting zanechává nezapomenutelnou vzpomínku díky mnoha impozantním vodopádům a intenzivní zelené přírodě. Tato oblast nabízí také další možnosti, jako je tenis, plavba lodí, jízda na koni atd. V obci Galović a dalších viláších v okolí existuje několik restaurací v krásné přírodě, poblíž vodopádů, nabízející domácí kuchyni.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům House for rent Mrežnica

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 90 €

Apartmán Jurica ( Duga Resa)

Apartmán Jurica ??se nachází v rustikálním dřevěném domě obklopen ovocnými stromy, květiny a zahradu s sezónní zeleninou. Z terasy je výhled na jedné z nejkrásnějších chorvatských řek - Mrežnica. Tento modro-zelené krásy s mnoha jezery a vodopády rozšíření vychází ze dvou řek (Primisljanska Mrežnici a Zagorska Mrežnici), které jsou připojeny v Sastavci. 64 km dlouhá vodní tok nabízí mnoho pláží, vodopády a starobylé mlýny. Nejpopulárnější jsou ty, ve Sastavci, Generalski Stol, Zvecaj, Mihalic Selo, Galovic Selo, Brig a Duga Resa. Řeka Mreznica oplývá sladkovodní říční ryby, krabi a zdrojů pitné studené vody. Je ideální pro rybaření, rafting a koupání. Užijte si jízdu na kole podél řeky nebo si odpočinout v klidu a rybaření. Strávit den v přírodě procházky v lese, nebo jít do nedalekých lázních a dívat se kolem středověké pevnosti. Doporučujeme navštívit multimediální centrum pohádek v Ogulinu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jurica

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmán Indiana ( Duga Resa)

Byt Indiana se nachází ve spodní části domu. Byt má výhled na sadu s zahradní stůl, kde si hosté mohou vychutnat svou intimitu a jemné zelené kopce, na kterém volně pasou koně a osli. Byt se skládá ze vstupní haly, kuchyně, obývací pokoj, 2 ložnice a koupelnu. V pouhých 10 minut chůze lesem vede na pláž a vodopádem na řece Korana. Na farmě je možnost aktivního odpočinku, na koni, celodenní výlety s koňmi a kánoe, turistiku, houbaření, vychystávání bylin, jízda na kole, badminton, atd

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Indiana

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Biličić ( Duga Resa)

2 apartmány

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Biličić

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Duga Resa

Duga Resa  - Erb Duga Resa je malé město v kraji Karlovac v Chorvatsku. Nachází se v blízkosti Karlovac, na břehu řeky Mreznica, na křižovatce na Rijeku a Senj. Je pojmenován po rostlina, která roste hojně v této oblasti na souši i ve vodě. Historie tohoto místa sahá až do středověku, a to pouze vzhled zpracování bavlny továrny na konci 19. století a stavba železnice Karlovac - Rijeka, od vesničky se stala průmyslovou zónou, a později byl udělen status města. To má asi 12.000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, odvětví služeb, ale to je stále významný bavlny průmyslu. Díky jedinečné přírodní perla kontinentálního řeky Chorvatsko, Mrežnica, pomalu je rozvoj cestovního ruchu. Obyvatelé Duga Resa se pomalu nabízí ubytování v apartmánech a pokojích ve svých soukromých domech. Turistická nabídka je založena hlavně na řece Mrežnica kde není organizován rafting, kanoistika nebo lodní jednotku a v létě najdete osvěžení v jednom z mnoha městských pláží na této smaragdově zelené a čisté řeky. Nedaleko Duga Resa existuje spousta dobře udržované cyklostezky, a můžete si výlet do okolních hor a nejvyšší vrchol Vinica. Tato oblast je známá pro své starobylé lesy, kde je možné lovit bažanty a lišky. Všichni milovníci rybaření bude také přijdou na své na Mrežnica, což je malá řeka pokladnice sladkovodních ryb. Zveme vás k návštěvě Duga Resa a strávit kvalitní víkend v přírodě a četných aktivit, které Toto místo nabízí. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v Duga Resa a okolních oblastí. Apartmány, pokoje a domy v oholiday Duga Resa, levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Duga Resa!

Duga Resa Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Duga Resa