Apartmány a ubytování v soukromí Ozalj

Ozalj je malé město v kraji Karlovac v Chorvatsku. Leží na řece Kupa v centrálním Chorvatsku, severně od Karlovac. Je v blízkosti hranic se Slovinskem, které je jen 15 km daleko. Středověké město Ozalj je postaven na náhorní plošině nad řekou Kupy, a byl poprvé zmíněn v 13. století jako svobodné královské město. Původně to bylo ve vlastnictví slavného šlechtického rodu Frankopan, ale v 16. století je ve vlastnictví...

Seřadit podle:

Agroturistika Sablić

Ozalj

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

od 200 €

Apartmán Arcadia

Ozalj

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

od 100 €

Rekreační dům Jakov

Ozalj

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 100 €

Agroturistika Sablić ( Ozalj)

Country House Sablic je staletý rodinný dům původně postavený z dubu v tradičním stylu Pokuplje (oblast kolem řeky Kupa, nedaleko města Ozalj). V roce 2008 jsme dům obnovili s ohledem na některé staré a originální prvky a vybavili jej tak, aby vyhovoval dnešnímu životnímu stylu. Náš rustikální rekreační dům se nachází v nově postaveném suterénu s terasou zvanou „ganak“, pro kterou je tento typ domu známý a uznávaný jako typ staré chorvatské stavby. Vstup do obývacího pokoje je z terasy, díky níž je z kuchyně a jídelny jeden velký pokoj. První patro se skládá ze tří ložnic a dvou koupelen. Tento útulný rekreační dům splňuje velké parkoviště a venkovní kuchyň, která je určena pro venkovní posezení se dvěma dalšími toaletami. Nabízíme jedinečný přírodní zážitek: spaní v autentické dřevěné chatě, obklopené pastvinami, lesy a krásným výhledem na Žumberskou vrchovinu. jíst ovoce a zeleninu čerstvě odebrané z vlastní ekologické ekologické zahrady a opalovat se na oblázkové pláži. K dispozici je také kachlová kamna na dřevo, která v chladných dnech zahřívá všechny místnosti. Vítejte !

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Sablić

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

Cena od 200 €

Apartmán Arcadia ( Ozalj)

Pokud chcete uniknout z davů města a poznat krásné místo pro odpočinek a relaxaci a cítit teplo venkovského domu, přijďte do bytu Arcadia, který je obklopen čistou a nedotčenou přírodou. Užijte si krásný výhled na krajinu, zpěv ptáků, dlouhé procházky, cykloturistiku, sběr lesních plodů. Dokonalá směs přírody a člověka. Ideální pro rodiny s dětmi, které si chtějí užívat přírody. Ve vzdálenosti 2,5 km od apartmánu se na útesu nad řekou Kupa nachází působivá budova - Staré město Ozalj. Je zde místní muzeum, které má historickou a archeologickou sbírku Ozalj a jeho okolí. Ethno park Ozalj, ve vzdálenosti 1 km od centra Ozalj, je tradiční architekturou. Ve vzdálenosti 1,5 km od apartmánu je adrenalinový park. Jeskyně Vrlovka se nachází v Kamanje, jedné z nejstarších známých jeskyní v Chorvatsku. Přírodní park Žumberak, prostorná oblast s hodnotnými ekologickými, krajinnými a kulturně-historickými prvky, se nachází 10 km od města Ozalj. Staré město Dubovac se nachází v Karlovacu, městě na čtyřech řekách, jedné z nejkrásnějších a nejzachovalejších památek feudální architektury v Chorvatsku, 20 km od Ozalje. Sladkovodní akvárium Karlovac - Aquatika - nabízí jedinečnou událost podmořského světa a jezer. Ve starých rakouských kasárnách Turanj, ve vzdálenosti 4 km od centra Karlovacu, se nachází muzeum vnitřní války. Mezi nejkrásnější přírodní památky v Evropě patří nádherný národní park Plitvická jezera, jen 1 hodinu jízdy od Karlovacu. Hlavní město Záhřeb je od Ozalj vzdálené jen 40 km. Rozhodl jsem se věnovat rodinnému ubytování, tj. Pronájmu bytu. Chci přivítat své hosty se širokým úsměvem a srdečným srdcem. Je mi velkým potěšením, že krásná krajina, daleko od davů města, a přesto v blízkosti všech důležitých zařízení, ve kterých žiji, s množstvím lesů a luk, idylického života obyvatel, jsou moji hosté dokonalými místo k odpočinku a najít tam jeho oázu klidu. Při příjezdu vás přivítá láhev vína, občerstvení, sezónní ovoce nebo zelenina. Během svého pobytu v bytě jsem pro každého hosta předem myslel na své hosty a jejich bezpečnostní a sjednané úrazové pojištění. Jakékoli návrhy, poznámky nebo komplimenty jsou vítány. Chci splnit očekávání každého hosta.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Arcadia

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

Rekreační dům Jakov ( Ozalj)

Rekreační dům "Jakov" se nachází v přírodním parku Žumberak. V malé vesnici Ferenci, 3 km do Vrhovac a 8 km do města Ozalj. Dům se nachází v klidu a pohodě, daleko od hluku dopravy v krásné zeleni. Řeka Kupa je vzdálená pouhých 100 metrů a je vhodná pro říční rybolov. Je obklopen cyklostezkami a vinařskými cestami. Region je jinak známý kvalitními víny a místními potravinami a potravinami. Nedaleko najdete venkovské rodinné farmy s místními produkty. Oddělený od hlavní budovy je další kamenný prostor (taverna) pro asi 10 osob s krbem a pecí na chleba a velkou částečně zakrytou terasou s krásným výhledem na přírodu. Dům je vybaven vším potřebným pro přípravu všech druhů jídel. Grilování, cihlová pec na pizzu, špíz, kotel, rychlovarná konvice, dřevo ...

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Jakov

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 100 €

Turistický průvodce - Ozalj

Ozalj  - Erb Ozalj je malé město v kraji Karlovac v Chorvatsku. Leží na řece Kupa v centrálním Chorvatsku, severně od Karlovac. Je v blízkosti hranic se Slovinskem, které je jen 15 km daleko. Středověké město Ozalj je postaven na náhorní plošině nad řekou Kupy, a byl poprvé zmíněn v 13. století jako svobodné královské město. Původně to bylo ve vlastnictví slavného šlechtického rodu Frankopan, ale v 16. století je ve vlastnictví dalšího slavného šlechtického rodu Zrinski. Jejich majetek zůstal až do roku 1671 a Zrinski-Frankopan spiknutí proti absolutistické politice Habsburků a Rakousku. Den Ozalj je oslavován na 30. dubna, na stejný den, kdy byl vykonán Petar Zrinski a Fran Krsto Frankopan. Ozalj dnes má velmi dobrý základ pro rozvoj cestovního ruchu, zejména kulturní a historické exkurze charakteru. Největším lákadlem je středověké městečko Ozalj, kde je muzeum s cennými exponáty z doby Zrinski a Frankopan. Zde je také jedním z prvních vodní elektrárny v Chorvatsku od roku 1908, postavený na břehu řeky Kupy, která je také kulturní památkou. V letním období si můžete vychutnat všechny aktivity, které nabízí čisté řece Kupa, a můžete navštívit některou z nejznámějších vinařských silnicích v oblasti a ochutnat některé z místních vín. Návštěva této zajímavé a krásné oblasti zalesněných kopců a smaragd řeky Kupy, a seznámit se s jeho bohatou historickou a kulturní dědictví. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Ozalj a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Ozalj a jeho okolí. Vítejte na Ozalj!

Ozalj Předpověď počasí