Apartmány a ubytování v soukromí Karlovac

Karlovac je hlavním městem hrabství Karlovac v Chorvatsku. Nachází se 55 km jihozápadně od města Záhřeb v místě, kde údolí a kopců Chorvatska splnit. Díky své geografické poloze, se nachází na křižovatce hlavních silničních a železničních tazích mezi Záhřeb, Rijeka a Split. Zvláštností Karlovac jsou jeho čtyři řeky, které tečou přes město: Kupa, Dobra, Korana a Mrežnica, po kterém je známý jako město čtyř...

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmány Nova

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 10 osob

od 55 €

Apartmán Sa Ci

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

od 65 €

Apartmán Emy

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

od 50 €

Pokoje Šu Šu

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 14 osob

na vyžádání

Apartmány Kuc-kuc

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 16 osob

od 23 €

Pokoje Veral-Ka

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 11 osob

od 40 €

Apartmán Studio Karolina

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 2 osob

od 55 €

Rekreační dům Spiritus Flumine

Karlovac

Od moře 10 km
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán Luxury Dina

Karlovac

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 25 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Nova ( Karlovac)

Apartmány se nacházejí v klidné a klidné lokalitě v rodinném domě. Nachází se pouhých 200 metrů od krásné řeky Korana s krásným přímořským letoviskem a nejmodernějším sladkovodním akváriem Aquatika. Ubytování je vhodné jak pro rodinnou dovolenou v Karlovci, tak pro milovníky rekreační dovolené a raftingu. Hosté mají k dispozici bezplatné soukromé parkoviště ve dvoře. Wi-Fi je zdarma, stejně jako klimatizace. Chceme, abyste se cítili jako doma, protože pouze spokojený zákazník nás inspiruje k dalšímu přizpůsobení vašim potřebám, abychom si opět přáli strávit dovolenou s námi.   Přejeme vám příjemný pobyt ve městě Apartments Nova!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nova

Od moře > 50 km
Kapacita 10 osob

Cena od 55 €

Apartmán Sa Ci ( Karlovac)

rád bych představil můj byt s balkonem v Karlovac, pronajímám. Jedná se o útulný, rodinný apartmán o ploše 200 m2, zdobený a naplněný velkou vášní a láskou. Jsme motocykl přátelský s velmi bezpečné parkoviště pro motocykly. Milujeme všechny druhy pat, takže jsou povoleny. Je to skvělá lokalita, která se nachází 5 minut chůze od starého centra města, stejně jako velmi atraktivní městské pláže (řeka Korana) zvané "Foginovo". V neposlední řadě je nedávno otevřená největší evropská říční akvárium „Aquatika“ jen 5 minut chůze. Můj byt je velmi snadné najít, protože se nachází na hlavní cestě k jezerům Plitvica (40 minut jízdy). Zagreb je vzdálený 40 km. Hosté budou mít celý apartmán: kuchyň s jídelnou, vlastní koupelnou, WC, dvě ložnice a obývací pokoj s balkonem. Hosté mají k dispozici kola zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sa Ci

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena od 65 €

Apartmán Emy ( Karlovac)

Apartmán Emy se nachází v blízkosti centra města Karlovac, 10 minut snadné chůze od řek Korana a Kupa a jejich krásných parků. Byt je kompletně zařízený a skládá se z kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. Nachází se ve 2. patře budovy s výtahem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Emy

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena od 50 €

Pokoje Šu Šu ( Karlovac)

V centru města, realitní s výjimečnou osobnost, originální interiéry, unikátní teras a parkovacích míst. Vlastnost obohacuje nabídku města a jeho kategorizace (****), teplo a krásu interiéru Delight zahraničních hostů.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Šu Šu

Od moře > 50 km
Kapacita 14 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kuc-kuc ( Karlovac)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kuc-kuc

Od moře > 50 km
Kapacita 16 osob

Cena od 23 €

Pokoje Veral-Ka ( Karlovac)

Pěkné pokoje v centru starého města Karlovac, s výhledem na město, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj s vanou uvnitř pokoje se satelitní TV, internet, WIFI, vlastním vchodem, čistý

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Veral-Ka

Od moře > 50 km
Kapacita 11 osob

Cena od 40 €

Apartmán Studio Karolina ( Karlovac)

Byt se nachází v samém centru Karlovacu. Nachází se v budově pod ochranou Ministerstva kultury. Kompletně upraveno 2018. Má výhled na hlavní náměstí a hlavní Radičevskou ulici. Plně vybavené podle 4 hvězdiček.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Studio Karolina

Od moře > 50 km
Kapacita 2 osob

Cena od 55 €

Rekreační dům Spiritus Flumine ( Karlovac)

Rekreační dům Spiritus Flumine je dřevěný tradiční dům, který se nachází u řeky Kupa. Nachází se mimo obec a je obklopen loukami a lesy v čisté nedotčené přírodě. Je ideální pro rodiny s dětmi, pro lidi, kteří chtějí skutečnou dovolenou bez davů a ​​stresu. Dům může ubytovat 10 osob ve 3 ložnicích a velkém obývacím pokoji. K dispozici je soukromá pláž, velká terasa, gril, kajak, vířivka ........ vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Každý, kdo miluje kanoistiku, cyklistiku, turistiku a podobně, najde něco pro sebe. Nedaleko se nachází mnoho přírodních krás a historických památek, jako je kaňon Kupa Canyon, zámek Ribnik, hrad Novigrad, stará tradiční vesnice, Lipníkský les .......

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Spiritus Flumine

Od moře 10 km
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Luxury Dina ( Karlovac)

Apartment Dina se nachází ve městě Karlovac. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mají přístup do plně vybavené kuchyně. Tento apartmán nabízí hostům 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a klimatizaci. V bytě je také koupelna se sprchou a myčkou. Když mluvíte anglicky a chorvatštiny v recepci s nepřetržitým provozem, zaměstnanci jsou ochotni pomoci kdykoli během dne.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Luxury Dina

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 25 €

Turistický průvodce - Karlovac

Karlovac  - Erb Karlovac je hlavním městem hrabství Karlovac v Chorvatsku. Nachází se 55 km jihozápadně od města Záhřeb v místě, kde údolí a kopců Chorvatska splnit. Díky své geografické poloze, se nachází na křižovatce hlavních silničních a železničních tazích mezi Záhřeb, Rijeka a Split. Zvláštností Karlovac jsou jeho čtyři řeky, které tečou přes město: Kupa, Dobra, Korana a Mrežnica, po kterém je známý jako město čtyř řek. Byla postavena v 16. století jako pevnost na obranu proti tureckým útočníkům ve tvaru šesticípé hvězdy. Pojmenovat Karlovac Karlstadt nebo byl dán na počest svého zakladatele rakouského arcivévody Karla. V centru města vyniká renesanční centrum s pravidelným geometrickým uspořádáním ulic a městských bloků a centrálního náměstí. Jeho ideální poloha na křižovatce Karlovac je ideální pro krátké přestávky při přepravě, ale také atraktivní destinace pro dovolenou v zelených údolích čtyř řek Karlovac. Můžete si najít ubytování v různých hotelech nebo levnějšího ubytování v soukromí v apartmánech, pokojích a malých soukromých táborech. Doporučujeme navštívit Staroměstskou Dubovac ze 13. století s výhledem na celé město a jeho okolí a historických památek Městského muzea, kostela Nejsvětější Trojice a Františkánský klášter s galerií. V letních měsících si můžete osvěžit v čisté řece Korana na Foginovo pláži v centru města, a můžete navštívit světově proslulé Národní park Plitvická jezera, která se nachází jen asi 80 km daleko. Pokud cestujete přes Karlovac, nezapomeňte se zastavit, alespoň jeden den, a to krásné město jistě potěší vás s jeho přirozeném prostředí a romantické staré město. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Karlovaci a okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Karlovac, levnější až o 40% bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Karlovac!

Karlovac Předpověď počasí