Apartmány a ubytování v soukromí Tuheljske Toplice

Tuhelj je malé město a magistrát v Krapina-Zagorje kraje v Chorvatsku. Nachází se na úpatí kopce Cesargrad, mezi zalesněnými kopci asi 50 km severozápadně od Záhřebu. Tuhelj byla poprvé uvedena na konci 14. století a v 17. století zde byl postaven velkolepý barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie, památník první kategorie. Tuhelj je pravděpodobně nejlépe známý Terme Tuhelj, termální vody a léčivého bahna, která byla...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Tuheljske Toplice

Seřadit podle:

Rekreační dům Zeleni raj

Tuheljske Toplice

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány MiaMea

Tuheljske Toplice

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmány Vila Stipica

Tuheljske Toplice

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 70 €

Rekreační dům Lucia

Tuheljske Toplice

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

od 80 €

Apartmány Huško

Tuheljske Toplice

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Rekreační dům Zeleni raj ( Tuheljske Toplice)

K pronájmu domu v srdci Záhoří. To se nachází v obci zvané Gorkovec nedaleko centra Klanjac, který se nachází v západní části Krapinsko-zagorské župy, jen čtyřicet kilometrů od Záhřebu. Nabízíme mír a klid nebo různý obsah dle vlastního výběru, za předpokladu, příjemnou atmosféru Zagorje suterénu. Jsme obklopeni mnoha kaplemi, okolních vesnic a lesy, které můžete navštívit kdykoliv během roku, a potvrdit, Rapsodie barev, vůní a zvuků, které příroda poskytuje. Dům je ideální, pokud chcete uniknout od stresu, dostat pryč od rušného městského provozu a každodenní vyčerpávající povinností. Nachází se v klidné lokalitě a je vhodný pro všechny, kteří potřebují odpočinout, uvolnit a dobíjet baterie pro nadcházející týden.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Zeleni raj

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány MiaMea ( Tuheljske Toplice)

Prostorné apartmány se rozkládá na 115 metrů čtverečních. Má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, velká koupelna a terasa o 30 metrů čtverečních.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MiaMea

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Apartmány Vila Stipica ( Tuheljske Toplice)

Villa Stipica se nachází v Tuheljske lázních pouhých 500 metrů od Tuheljske lázně vodní planetě, a patří terasa s panoramatickým výhledem do okolí a lehátky. K dispozici jsou bezplatné Wi-Fi a parkování. Tento dům má 3 ložnice a 1 koupelny. Zahrnuje plně vybavenou kuchyň a jídelna a obývací pokoj. Terasa je vybavena stolem a židlemi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Stipica

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Lucia ( Tuheljske Toplice)

Na mírných kopců Záhoří, nad známou Tuhelj Spa, jen 3 minuty chůze od hradu Mihanović, v různých borovice, cypřiše a březové do domu pro dovolenou Lucie s tímto názorem z jedné strany sahá až do Záhřebu a na na druhé straně se Cesargrad! Lucia má 3 ložnice - na podlaze ložnice, která má manželskou postel, druhá ložnice má samostatnou postel a třetí, která je v přízemí má vliv na dvou patrech. V přízemí je ještě kuchyně a jídelna, obývací pokoj s tradiční ohniště, malé koupelny a sauna.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Lucia

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

Cena od 80 €

Apartmány Huško ( Tuheljske Toplice)

UBYTOVÁNÍ idyla CHORVATSKÁ ZAGORJA Využití termálních lázní Tuhelj APARTMÁNY slupky **** jsou tím pravým místem pro relaxaci těla a mysli, vzdálenosti od Záhřebu pouhých 50 km. V blízkosti Water Planet Tuheljske lázeňských, kouzla a atrakcí zagorských hradů (Veliki Tabor, Oršić hrad, památka na naší krásné, galerie Anthony Augustinčić, Old Village Kumrovce, muzea rolnické vzpoury, zámek Trakošćan, Krapina neandrtálec muzeum ...), lázně Krapinske lázně vám nabízíme možnost si vybrat výlety a relaxaci. Ochutnejte gastronomická nabídky v blízkosti restaurace (Mihanović hrad, den a noc, rušen, Villa Zelenjak, Ribic, Oro-mount, stará škola ...). Pokud máte více přitahovány k aktivní dovolenou vyzkoušet bicilkiranju cest zagorských, paint ball v blízkém poli a chodit do kopce Záhoří. Odpočiňte si v novém luxusně zařízený apartmán pro 2-4 osob a vychutnat si pohled z terasy na naše krásné kopce Záhoří. Vlastnosti: předsíň, kuchyň s jídelním koutem (s veškerým vybavením pro přípravu jídla) a terasou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, LCD TV, Tady je TV, Wi-fi, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, terasy: 1 více, méně 2 Babycoat, mobilní chladící zařízení, parkoviště. Vzdálenost od hlavních atrakcí: Obchod 1100 m, Restaurace 1300 m, Water Planet lázně Tuhelj a zahradu (restaurace, pizzerie, kavárna, bankomat ...) 1200 m (3 min autem, 10 - 15 min chůze). Staří bazény s léčivým bahnem 1100 m. Požadované údaje o rezervaci minimálně 7 dní předem. Dostupnost požadované datum, zkontrolujte, zda na telefonním čísle 092 / 220-1223. Pokud nechcete zrušit schůzku, nejméně 4 dny předem budeme uvažovat, že využíván. Čtyři dny před použitím termínu by mělo být povinné zaplatit 50% z důvodu PBZ a žába, jak bylo dohodnuto. Platba v plné výši pobytu při příjezdu. Taxa je v ceně. Check in 12:00, check out 10:00. Ceník služeb: - postel pro dvě osoby 200 Kč - postel pro 3 osoby 250 Kč - postel pro 4 osoby 300 liber - denní odpočinek během 5 hodin 150 Kč - děti do 5 g zdarma - Daně - 30% sleva na vstupenky na koupání v aquaparku Terme Tuhelj zvláštní dávku: doba bytů všichni registrovaní hosté mají k dispozici ... jejich majetku před krádeží a lidí z nehod. RELAX, si zaslouží

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Huško

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Tuheljske Toplice

Tuheljske Toplice  - Erb Tuhelj je malé město a magistrát v Krapina-Zagorje kraje v Chorvatsku. Nachází se na úpatí kopce Cesargrad, mezi zalesněnými kopci asi 50 km severozápadně od Záhřebu. Tuhelj byla poprvé uvedena na konci 14. století a v 17. století zde byl postaven velkolepý barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie, památník první kategorie. Tuhelj je pravděpodobně nejlépe známý Terme Tuhelj, termální vody a léčivého bahna, která byla známa již z dob starého Říma. Dnes Tuhelj Terme jsou jedním z nejkomplexnějších turistických a rekreačních center kontinentálního cestovního ruchu v Chorvatsku. Středisko nabízí 4 venkovní bazény a 4 kryté bazény a klidná řeka s mnoha vodními atrakcemi, vodní masáže a tobogány pro relaxaci a zábavu pro celou rodinu. Voda u zdroje má teplotu 33 stupňů a bylo prokázáno terapeutické při revmatismu, ischias, artritida, dna, gynekologická onemocnění a onemocnění dýchacích cest. S léčivých vod, lázně jsou známé pro slavný zrnitý, minerální léčivým bahnem. Ubytování Tuhelj můžete najít v hotelech Terme, ale také v příznivých apartmány, pokoje a domy v soukromém rodinném ubytování. V blízkosti Terme Tuhelj je barokní zámek Mihanović, který je jedinečný pro svou barokní architekturou a fascinující historii. Zámek je pojmenován po básník Antun Mihanović, autor národní hymny Chorvatska, a dnes je jedinečným místem pro obchodní jednání, konference, svatby a slavnostní příležitosti. Návštěva Tuhelj a Tuhelj Terme a relaxovat a bavit se v dobrém rodinnou atmosférou. Vyhledávat soukromé ubytování v Tuhelj. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Tuhelj a jeho okolí. Vítejte na Tuhelj!

Tuheljske Toplice Předpověď počasí