Apartmány a ubytování v soukromí Pregrada

Pregrada je malé město nacházející se v nejzápadnější části Hrvatského Zagorje, mezi řekami Sutla a pohořím Macelj a nedaleko hranic se Slovinskem. Pregrada se nachází v krásném údolí řeky Kosteljina pod masivem Kunagora, jehož nejvyšší vrchol je ve výšce 522 metrů nad mořem. Poprvé byl zmíněn ve 14. století ve stanovách Primaciální kapituly Záhřebu. Od poloviny 19. století Pregrada převzala roli hlavního...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Pregrada

Seřadit podle:

Rekreační dům Sunrise Hill

Pregrada

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

od 195 €

Rekreační dům Sunrise Hill ( Pregrada)

Tento neuvěřitelný dům se nachází na jednom z mnoha kopců krásného Zagorje. Obklopen kopci, vinicemi. sad a lesy, je to ideální místo pro pohodovou dovolenou v přírodě. Krásný výhled vám umožní vychutnat si krásné východy slunce - odtud také pochází název domu. Sunrise Hill byl zařazen do kategorie 4* a nabízí útulné ubytování pro 8 osob. Orientuje se především na rodiny s dětmi. Je ideální pro klidnou dovolenou nebo společenské setkání, ale také pro rekreaci a sport. S prostředím, které nabízí velký bazén se sprchou a terasou, gril, domeček na hraní, parkovací místo, dům zdobí pečlivě vybraný interiér, ve kterém převládá dřevo a světlé, uklidňující tóny. Dům se skládá z přízemí s prostorným obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, koupelnou a hernou pro děti se stolním fotbalem, PlayStation 4, deskovými hrami. K dispozici je také velká terasa, která vyzývá k posezení a kochání se výhledem. V patře jsou tři ložnice, koupelna, další WC, sauna a balkon. Dům splňuje všechny potřeby moderního hosta. Sunrise Hill se nachází asi 50 km od Záhřebu a 1,5 km od centra Pregrady, jednoho z nejkrásnějších městeček v Zagorje. Svou dovolenou můžete doplnit spoustou obsahu, který Zagorje nabízí. Můžete si vybrat z různých muzeí, zámků proměněných v muzea, kulturních památek, lázní s léčivými prameny, spousty gastronomických požitků ve špičkových restauracích i vinařstvích a různých sportovních aktivit. Každý host bude uvítán speciálním dárkem na uvítanou typickým pro Zagorje! Vítejte v Zagorje - v pohádce na dosah ruky, v kraji pro odpočinek duše i těla, vítejte na Sunrise Hill!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Sunrise Hill

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

Cena od 195 €

Turistický průvodce - Pregrada

Pregrada  - Erb Pregrada je malé město nacházející se v nejzápadnější části Hrvatského Zagorje, mezi řekami Sutla a pohořím Macelj a nedaleko hranic se Slovinskem. Pregrada se nachází v krásném údolí řeky Kosteljina pod masivem Kunagora, jehož nejvyšší vrchol je ve výšce 522 metrů nad mořem. Poprvé byl zmíněn ve 14. století ve stanovách Primaciální kapituly Záhřebu. Od poloviny 19. století Pregrada převzala roli hlavního centrálního sídla přilehlého okolí, je tedy centrem obce a stala se silným řemeslným centrem na kdysi významné dopravní cestě Záhřeb-Vídeň. Dnes má Pregrada asi 7000 obyvatel, kteří se zabývají převážně řemesly, výrobou a službami. Mezi servisními aktivitami vyniká cestovní ruch četnými zařízeními a turistickými atrakcemi, jako je první vinařská cesta v Chorvatsku, horská chata na Kunagoře, elitní turistika na hradě Bežanec a četné sakrální stavby, z nichž nejvýznamnější je farní kostel ze dne Nanebevzetí Panny Marie. Během roku se zde konají četné kulturní a turistické akce. Kromě hotelu na zámku Bežanec najdete ubytování v apartmánech a prázdninových domech a farmách v rámci soukromého rodinného ubytování. Zveme vás k návštěvě této krásné kopcovité části Chorvatska, kde si užijete klid a čistý vzduch, stejně jako četné aktivity a zajímavou a bohatou gastronomickou nabídku.

Pregrada Předpověď počasí