Apartmány a ubytování v soukromí Karin

Karin je malé turistické městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Je rozdělena na Gornji a Donji Karin, jen 2 km od přicházejí do styku, rozdělená podle říčky Karišnica. Karin se nachází na jižním břehu hlubokého mořského zálivu, který je podle Karin jmenován Karin moře a sousedí s Novigradského moře. Administrativně patří do města Obrovac, které je vzdáleno cca 16 km od hotelu, s populací asi 1200 obyvatel. Toto...

Seřadit podle:

Apartmány Anđela

Karin

Od moře 500 m
Kapacita 11 osob

od 50 €

Apartmány Nina

Karin

Od moře 70 m
Kapacita 13 osob

od 40 €

Apartmán Malo more

Karin

Od moře 200 m
Kapacita 3 osob

od 28 €

Apartmán Lončar

Karin

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 30 €

Apartmány Dora

Karin

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmán A&M

Karin

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmán M&K

Karin

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 35 €

Apartmány Stella Maris

Karin

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 60 €

Apartmán Anđić

Karin

Od moře 700 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmán Mari - Crna Punta

Karin

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmán Ela

Karin

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmány Iva

Karin

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

od 25 €

Apartmány Anđela ( Karin)

Strávte dovolenou v krásném prostředí Karinského moře a okolních řek, pociťte blahodárné účinky středomořského podnebí, léčivého bahna a čerstvého vzduchu z Velebitu na vaše zdraví.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Anđela

Od moře 500 m
Kapacita 11 osob

Cena od 50 €

Apartmány Nina ( Karin)

DONJI KARIN je klidné letovisko, ideální pro odpočinek a plážové aktivity. Turistická vesnice s přibližně 300 domy, umístěná v okolí borovice a dubu, která se směsí středomořského a kontinentálního podnebí poskytuje pocit čistého a přírodního prostředí. Zátoka zvaná KARIN SEA je oblast pěkných pláží, která je ideální pro děti (mírný přístup, mělká, teplá a čistá voda, spousta stínů, poskytovaná borovicemi). Vedle pláže je oblast léčebného bahna, kterou někteří lidé používají, a jak se říká, významně pomáhá při léčení revmatických nemocí a traumatických zranění. V dosahu 30 km jsou ZADAR, PAKOŠTANE, NIN, ZATON, BIOGRAD, KRKA VODY, NÁRODNÍ PARK PAKLENICA, ZRMANJA RIVER CANYON ... krásné turistické cíle. Dálniční vzdálenost jen 15 km. Mezinárodní letiště (Zadar-Zemunik) je jen 20 km daleko. V tomto prostředí jsou umístěny NINA APARTMÁNY. Pouze 70 m od pláže as nádherným výhledem na moře a hory Velebit poskytuje dokonalou atmosféru. Dva téměř identické apartmány: ZELENÁ a MODRÁ jsou o rozloze 40 m2: každý se skládá z ložnice, koupelny, obývacího pokoje s dobře vybavenou kuchyní a široké terasy. K dispozici jsou WI-FI, klimatizace, pračka a myčka ... RED APARTMÁN! Byt v přízemí má obrovskou 60m2 oplocenou terasu s výhledem na moře. Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně, jídelny, koupelny. K dispozici je WI-FI, klimatizace, satelitní TV a pračka ... Každý apartmán má samostatné parkoviště, vchod, výhled na moře a moře. Krb pro grilování je umístěn ve dvoře a je k dispozici pro všechny hosty. Cena nájemného je za byt za den (pro max. 2 osoby, 10 EUR plus pro další osobu): ZELENÁ a MODRÁ (2 + 2) - 01,06.-30,09. 50 eur. ČERVENÁ (4 + 1) - 01,06-30,09. 60 eur. Mimo hlavní sezónu: 40 eur za den za byt Green and Blue a 50 eur za den za byt Red !!! Rezervační poplatek je ve výši min. 3 denní nájemné, zbytek se platí při příjezdu. CHEK IN: od 14 h CHEK OUT: do 09 h NINA APARTMÁNY VÍTEJTE !!!!!!!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nina

Od moře 70 m
Kapacita 13 osob

Cena od 40 €

Apartmán Malo more ( Karin)

Byt 2 + 1 200 metrů od pláže na nejmenším moři na světě. Vynikající pláž pro děti a neplavce. Teplé moře se stínem stromů na pláži, pláž směřující na jih, takže je možné plavat celý den. Šušnjar 1 je malé turistické letovisko, které se nachází hned vedle Karinského moře a má pouze 140 domů. Kromě koupání je vhodný i pro rybaření, potápění a vodní sporty. Užijte si večerní procházky v letovisku a krásný výhled na moře a okolní místa: Karin Gornji, Karin Donji, Vrulje a Příloha. Pokud chcete klidnou dovolenou, pak je to pravé místo pro vás! Nezapomeňte na rafting na řece Zrmanja a na prohlídku kaňonu Zrmanja, pramenů řeky Karešnica, Jankovićova šumu, Zadaru, Benkovace, Obrovace, Biogradu na Moru nebo četných ostrovů, vše přibližně hodinu autem . Pro ty, kteří mají zdravotní problémy, existuje léčivé bahno, které vám ukáže.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Malo more

Od moře 200 m
Kapacita 3 osob

Cena od 28 €

Apartmán Lončar ( Karin)

Máme 3 nové byty k pronájmu za přijatelné ceny. Každý apartmán má vlastní kuchyň, koupelnu a terasu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lončar

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 30 €

Apartmány Dora ( Karin)

Vítejte na byty Dora. Jsme pronájmu dva samostatné apartmány, nově postavené (první sezóny Energetický průkaz B), které jsou umístěny v Gornji Karin, nedaleko Zadaru a Novigrad. Apartmans mají výhled na moře a Velebit, a oni se nachází 250 metrů od pláže. Každý apartmán má 60 m2 a samostatný vchod. Jsou vybaveny vysoce kvalitním interiérem: obývací pokoj, kuchyň, dvě ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a chodby. Apartmans mají klimatizaci, Wi-Fi, SAT-TV, lednička, trouba, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, příbory a pití. Jeden apartmán má terasu a balkon. Zcela nádvoří je dlážděna přírodního kamene 1. třídy. Ve dvoře existují dvě kamenné tabulky s dubové lavice, platformu pro dětský bazén, dva velké plivat (grilování) s psacím stolem, v rámci velké parkoviště. Gornji Karin je malá obec se nachází podél Karinsko moře (v Jaderském moři). Existují i ??velkých městech, jako: Zadar, Šibenik, Vir, Nin, Vodice, Zaton a atd Také v blízkosti jsou národní parky, jako je Krka, Paklenica, Cerovacke jeskyně, Velebit Přírodní park Vranské jezero, vhodné pro rybaření, kaňon řeky Krky a kaňonu řeky Zrmanja, která je vhodná pro rafting. K dispozici je také františkánský klášter z 15. st. a říční Karišnica, která teče do Karinsko moře, kamenné mlýny, vodopády, řeky a bílé, přírodní léčivé bahno (síra). Jen pro upozornění, Karin části podmořské jsou pokryté blátem, který se používá pro různé revmatická onemocnění. Na místě je také známý pro své léčivé rostliny. Velebit (hora), moře a borovic nám poskytují vynikající klima (tam jsou v blízkosti žádné továrny), takže vzduch je velmi čistý. V blízkosti se nacházejí cyklostezky, restaurace, obchody, byty a pošta. Cena za den je 60 EUR. Cena zahrnuje postele, ložní prádlo, ručníky, nádobí, utěrky, parkování, grilování. Cena nezahrnuje místní poplatek, který je 4 Kč za osobu, pro děti 12-18 roků je 2 kN a děti ve věku do 12 let nebyl zatím napsán platit daň. Pro všechny informace Email: apartmanidora74@gmail.com~~HEAD=pobj nebo mobilní telefon: 00385 91 7555512.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dora

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmán A&M ( Karin)

Byt se nachází v prvním patře u domů postavených v malé klidné obci ideální pro odpočinek a relaxaci. Čisté moře, písečné pláže a v blízkosti Zadar, Biograd n / m, národní parky Paklenica, Zrmanja, Krka mu dát větší pohodlí. Západ slunce výhled z terasy při západu slunce vám zvláštní kouzlo. Jako náš host budete mít parkovací místo v garáži, volný přístup k internetu a úsměv hostitelů. Proto není důvod, že nemáme posjetite. Pozdravy

Kategorizace Kategorizace - Apartmán A&M

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmán M&K ( Karin)

Apartmán: m & k, horní patro rodinného domu, dvoupokojový byt kompletně zařízený, velká terasa s výhledem na moře a pláž. Dvě pokoje se třemi lůžky, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s toaletou (sprcha), terasa vybavená houpačkou, stoly a zahradní židle, mobilní grill.ka se předvádí automaty na své druhé jeziku

Kategorizace Kategorizace - Apartmán M&K

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 35 €

Apartmány Stella Maris ( Karin)

Apartmány Stella Maris se nacházejí na klidném a malém místě Karin Gornji, nedaleko Zadaru (35 km), Biogradu na moru (30 km), Zrmanje (20 km), Národního parku Krka (40 km). Nabízíme Vám 2 apartmány, v přízemí a v prvním patře. Oba apartmány jsou prostorné, 76 m2 (2 ložnice), s nádvořím a terasami. Klimatizace (první patro), wi fi, pračka, gril ve dvoře, parkování zajištěné Apartmány jsou od pláže (cca 170 m) pár minut chůze, písečná pláž. Specialitou našeho místa je okolní příroda, vynikající směs moře, hor a řeky, léčivé bahno ... Našimi hosty jsou většinou rodiny s dětmi, ale také dobrodruzi, cyklisté a milovníci přírody.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stella Maris

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 60 €

Apartmán Anđić ( Karin)

Apartmán Anđić se nachází v klidné části osady, 700 m od centra města Gornji Karina a hlavní pláže. Nachází se v přízemí rodinného domu. Má vlastní terasu s výhledem na moře a krásný západ slunce. V bytě je 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem (v případě potřeby dětská postýlka). Obývací pokoj je spojen s plně vybavenou kuchyní. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka. Komplex se sprchou, pračkou. Ručníky a ložní prádlo jsou zahrnuty v ceně a mění se jednou týdně nebo dle potřeby. Wifi a klimatizace jsou také zahrnuty v ceně. Kouření není povoleno - kromě terasy. Žádné domácí mazlíčky nejsou povoleny. Turistická daň je zahrnuta v ceně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Anđić

Od moře 700 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmán Mari - Crna Punta ( Karin)

Apartmán Mari je pěkně vypadající byt pro 5 osob. Plně zařízený s parkovacím místem zdarma. V bytě je také gril pro krásné denní nebo noční posezení na balkóně s přáteli nebo rodinou. Nachází se uprostřed, v blízkosti větších měst, Zadar a Šibenik jsou vzdálené asi 30 km. Doporučujeme se projet a prozkoumat města nebo si užít různé aktivity v okolí. Pláž je dvě minuty od bytu. Ložnice / obývací pokoj / koupelna / kuchyň / balkon / klimatizace / TV / parkování / grilování / povlečení a ručníky k dispozici

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mari - Crna Punta

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmán Ela ( Karin)

Dvoupokojový apartmán (4 + 2) Ela se samostatným vchodem v Crna Punta, 35 km od Zadaru. Crna Punta je malé klidné místo nedaleko Zadaru. V bytě je klimatizace, velká terasa, parkoviště, WiFi, smart TV, gril ... Nachází se pouhých 50 metrů od moře. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ela

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmány Iva ( Karin)

Apartmány Iva - klimatizace, Wi-Fi, parkování, zahrada, TV, gril, možnost ubytování s domácími mazlíčky. Nacházíme se v Karin Gornji, malém a klidném místě nedaleko Zadaru. Pláž je vzdálená 400 m a byla to pláž s malými oblázky a pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi. Pizzerie je vzdálená 300 metrů. Pekárna je vzdálená 400 metrů. Obchod je vzdálen 250 m. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Iva

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

Cena od 25 €

Turistický průvodce - Karin

Karin  - Erb Karin je malé turistické městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Je rozdělena na Gornji a Donji Karin, jen 2 km od přicházejí do styku, rozdělená podle říčky Karišnica. Karin se nachází na jižním břehu hlubokého mořského zálivu, který je podle Karin jmenován Karin moře a sousedí s Novigradského moře. Administrativně patří do města Obrovac, které je vzdáleno cca 16 km od hotelu, s populací asi 1200 obyvatel. Toto malé město má bohatou a dlouhou historii, o čemž svědčí pozůstatky římského amfiteátru Corinium. Obyvatelé Karin se zabývali hlavně v tradičních činností; v zemědělství, chovu dobytka a výroby vína. V současné době cestovní ruch a turistické služby jsou jejich hlavní činnost. Ubytování pro návštěvníky této oblasti jsou nabízeny výhradně v soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Hostitelé s jejich pohostinnost a zdvořilost se snaží, aby každý host dovolená příjemné a bezstarostné. Město má dobře udržované pláže, a v některých částech pobřeží tvoří kal, který je léčivé bahno, které je stále více používán pro léčebné účely a pro budoucí vývoj zdravotní turistiky. V okolí existuje celá řada přírodních památek stojí za návštěvu. Jedním z nich je conyon řeky Zrmanja, poté vodopády White River a Přírodní park Velebit. Obraťte se na vlastníky levné ubytování v Karin, ušetřit až 40% a relaxovat v této malé, klidné a skrytém koutku Dalmácie a na Jadranu. Soukromé ubytování v Karin. Vítejte na Karin!

Karin Předpověď počasí