Apartmány a ubytování v soukromí Novigrad - Zadar

Novigrad je malé rybářské a turistické město a magistrát v kraji Zadar v Chorvatsku. Rozlišit to od jiných měst Novigrad v Chorvatsku, tituly Novigrad Zadar a Novigrad Dalmácie jsou používány. To se nachází v hluboké chráněné zátoce Novigrad moře pod pozůstatky staré pevnosti (Fortica) na vrcholu strmého kopce. To bylo jmenováno po římském věže, která byla později přestavěna Chorvatské Princové Kurjakovići ve...

Seřadit podle:

Apartmány Tena

Novigrad - Zadar

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 30 €

Apartmány Villa Marija

Novigrad - Zadar

Od moře 70 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Apartmán Edvis

Novigrad - Zadar

Od moře 50 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmán Lavande

Novigrad - Zadar

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 75 €

Apartmán Marijan

Novigrad - Zadar

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmán Kaštela

Novigrad - Zadar

Od moře 70 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmán Luna

Novigrad - Zadar

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 30 €

Apartmán Mikecin

Novigrad - Zadar

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Novigrad

Novigrad - Zadar

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Rekreační dům Tome

Novigrad - Zadar

Od moře 4 km
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmán Vozarica

Novigrad - Zadar

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán Marijo-Pridraga

Novigrad - Zadar

Od moře 4 km
Kapacita 6 osob

od 45 €

Apartmán Ribnica Zadar

Novigrad - Zadar

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmán Četiri Sestrice

Novigrad - Zadar

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

od 55 €

Apartmány Tena ( Novigrad - Zadar)

Apartmány Tena se nacházejí na okraji promenády, na nábřeží. Pláž je jen pár minut chůze od bytu, a to 10 metrů od vchodu do bytu. Vzdálenost od obchodu nebo stravovacího zařízení 20 m. Hosté, kromě přátelských hostitelů, mají k dispozici prostorný dvůr budovy. Před domem je místnost s krbem. Každý objekt má vhodný zahradní nábytek, který poskytuje relaxaci a potěšení při největším žáru dne. Kapacita zařízení se skládá ze dvou bytů, z nichž první se nachází v přízemí, velikost 22 m2, místnost vhodná až pro 3 osoby na apartmán a druhá v patře je vhodná až pro 6 osob na apartmán. V každém apartmánu je pohodlná manželská postel, kuchyň a klasická pohovka, kterou lze snadno upravit na pohodlnou přistýlku. Velký byt je vybaven klimatizací, WI-FI internet, TV. Každý apartmán má koupelnu se sprchou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tena

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 30 €

Apartmány Villa Marija ( Novigrad - Zadar)

Apartmány "Villa Marija" se nacházejí v rodinném domě. 2 apartmány se nacházejí v prvním patře a oba apartmány mají samostatné vchody. Třetí apartmán se nachází ve druhém patře a má také samostatný vchod. Všichni hosté mají zajištěné parkovací místo. Dva apartmány v prvním patře jsou 33 m2 a mohou přijímat maximálně 4 osoby, zatímco třetí apartmán je 44 m2 a může získat maximálně 5 (6) osob. Každý apartmán je vybaven TV, bezplatným internetem a klimatizací. 2 menší apartmány mají jednu ložnici, zatímco větší byt má 2 ložnice, takže může ubytovat více lidí. Všechny apartmány mají balkon, z něhož můžete sledovat Novigradské moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Marija

Od moře 70 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmán Edvis ( Novigrad - Zadar)

Moderně vybavené apartmány v centru města Novigrad, dalmatského, malebného historického města na jižním pobřeží Novigrad. Nad městy jsou pozůstatky středověké pevnosti a milovníci historie potěší ostatní památky tohoto města. Apartmány se nacházejí v atraktivní lokalitě, s vynikajícím výhledem na moře. do centra je 10 minut chůze a na pláž 15 minut, a jsou v blízkosti restaurace a taverny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Edvis

Od moře 50 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Lavande ( Novigrad - Zadar)

Apartmán Lavande se nachází na klidném místě Pridraga, obklopeném mořem a horami. Hosté mají k dispozici klimatizované pokoje s terasou a výhledem na moře. Apartmán se skládá z obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně s myčkou nádobí a satelitní TV s plochou obrazovkou. Okolí nabízí různé aktivity. Hosté mohou trávit čas koupáním v moři u apartmánů, užívat si cyklistiky a užívat si mnoha památek (Národní park Paklenica, Vodopády Zrmanja, jezero Vransko). Zařízení se nachází 37 km od Zadaru a 38 km od Biogradu na Moru. Letiště Zadar je vzdálené 33 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lavande

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 75 €

Apartmán Marijan ( Novigrad - Zadar)

Byt se skládá ze dvou ložnic, jeden jednolůžkový pokoj pro dvě osoby. Na druhé straně je se dvěma lůžky pro jednu osobu, obývací pokoj s kuchyní. V kuchyni je nádobí a skladování potravin. TV, satelit AC, lednice s mrazákem, myčkou na nádobí. Apartmán pro 4 osoby na vyžádání a může být dětská postýlka. K dispozici je gril, venkovní sprcha, parkoviště, prostor pro děti na hraní. Samozřejmě, že apartmán má koupelnu se sprchovým koutem. Byt se nachází v přízemí-suterénu od moře-pláž 150 m se nachází v malé klidné obci Pridraga od Zadaru 30 km mlčky obklopené zelení. Pokud si chcete užít přírody a národní parky Paklenica můžete navštívit vodopády Krka, Plitvická jezera a další památky Zadar (mořské varhany, pozdrav slunci a všechno ostatní v této oblasti)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marijan

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmán Kaštela ( Novigrad - Zadar)

Pohodlné, dobře vybavený apartmán se nachází ve staré části města Novigrad a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Terasa ve druhém patře a nabízí částečný výhled na moře a krajiny. Tato tradiční rybářská vesnice intenzivně živí během letních měsíců, kdy zintenzivnění kulturní a gastronomická nabídka. Kromě koupání a opalování si můžete vychutnat kulinářské lahůdky, sportovní aktivity, procházky pod městskými hradbami a historických památek.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kaštela

Od moře 70 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Luna ( Novigrad - Zadar)

Byt se nachází v obci Meka Draga Novigrad moře, 50 metrů od hlavní pláže. Byt se skládá z ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC, kuchyň, terasa, parkoviště a venkovní sprchou. Je určen pro 2 osoby + 2 přistýlky. Byt se nachází v rodinném domě se samostatným vchodem. Welcome drink. Na pláži jsou zařízení pro fotbal, tenis, bagminton, houpačky pro děti. Samotná pláž má pěkný vstup do moře (pro děti a neplavce) a je štěrkové. Na pláži je kavárna s barem. Ústí kaňonu řeky je jen 1000 m od místa, kde voru. Krásná Cerovacke jeskyně (17 km) s krápníky, Zadar s mnoha muzeí, mořské varhany a Pozdrav slunci (30 km) 70 km Plitvická jezera a Paklenica národní park. Při rezervaci bytu provést vklad ve výši 20% z účtu (účet požádání prostřednictvím e-mailu) a rovnováhu při příjezdu na místo určení. Příjezd po 12 h a odjezd dobu před 10 hodin.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Luna

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 30 €

Apartmán Mikecin ( Novigrad - Zadar)

Moderm a nově zrekonstruovaný byt. Plocha 48 metrů čtverečních s terasou s výhledem na moře. V bytě je kuchyň, jídelna, obývací pokoj s rozkládacím rozkládací pohovka, která může spát dva lidé, se satelitní televizí a klimatizací. V pokoji je manželská postel a šatní skříň a koupelnu se sprchovým koutem. Hosté mohou také využít gril. V bytě je velké parkoviště a zavření velké nádvoří, které je ideální pro rodiny s dětmi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mikecin

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Novigrad ( Novigrad - Zadar)

Novigrad je malé město ležící na pobřeží Novigrad moře, osídleno od doby bronzové. Středověké srdce města obsahuje cenné pozůstatky tradiční architekturou zachované v úzkých uličkách a kamennými domy. Nad městem jsou pozůstatky pevnosti, která se datuje od 13. století. V pevnosti, která je chorvatsko-maďarská královna Marie a její matka Elizabeta bylo zadrženo. Hosté si mohou vychutnat Novigrads klid a krásu přírody. Město je obklopeno starými vinic a olivových hájů. Rybářské lodě v přístavu odráží dlouhou tradici rybolovu. Novigrad je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí prozkoumat tuto část Chorvatska. Vzdálenosti jsou následující: Národní park Paklenica 15 km, Národní park Plitvická jezera (Plitvice) 80 km, Národní park Kornati 50 km, Národní park Krka 55 km, město Zadar 30 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Novigrad

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Tome ( Novigrad - Zadar)

Pronájem starého kamenného domu v Pridraga 5 km od Novigrad. Cena rozumná.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Tome

Od moře 4 km
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmán Vozarica ( Novigrad - Zadar)

Byt se nachází v malém městečku Ribnica, v Novigrad Zdrilo, ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou, kde je stále ještě nedotčenou přírodu bez masové turistiky. V bytě jsou dvě prostorné ložnice (4 lůžka), vybavená kuchyň s jídelním koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice a veškeré potřebné nádobí), koupelna, terasa. Do značné soukromé přístaviště a pláže je asi 50 kroků. Možnost napojení na lodi po předchozí domluvě. V bezprostřední blízkosti je krásný kaňon, rafting na Zrmanja, národní parky Paklenica, Kornati, Krka, Velebit přírodní parky, Jeskyně Cerovac, ornitologická rezervace u jezera Vrana. Do města Zadar, které je bohaté na kulturní akce po celé léto tam je asi 40 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vozarica

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmán Marijo-Pridraga ( Novigrad - Zadar)

Nově zrekonstruovaný byt 4 km od moře, 4 + 2 lůžka, pro veškeré informace a rezervace nás kontaktujte přes mobilní telefon nebo e-mailem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marijo-Pridraga

Od moře 4 km
Kapacita 6 osob

Cena od 45 €

Apartmán Ribnica Zadar ( Novigrad - Zadar)

Byt se nachází v prvním patře domu v centru Ribnica terasa 20 m2 Klimatizace:... Ano Velikost pokoje:. 40 m2 Ložnice:. 1 pohodlná velká manželská postel obývací pokoj: 1. LCD TV, satelit , TV, Hi-Fi, domácí kino koupelna: moderně vybavené s hydromasážní sprchou a vestavěný hudební. kuchyně: moderní, plně vybavená (mikrovlnka, přenosná trouba, využití terasy, digestoř, kávovar, mixér, nádobí ( pro pár vaření). Zvířata: uvítání (za předpokladu, že jsou socializované) za případné škody obleky Domácí mazlíčci) Pláž:. malými oblázky .

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ribnica Zadar

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Četiri Sestrice ( Novigrad - Zadar)

Komfortní bytový terasa s výhledem na západ slunce s nejkrásnějším výhledem na moře a pohoří Velebit. APP 2 + 2, 2 + 2 APP, APP 4 + 1, APP 4 + 1 více informací. MySpace - Apartmány čtyři sesterské

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Četiri Sestrice

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

Cena od 55 €

Turistický průvodce - Novigrad - Zadar

Novigrad - Zadar  - Erb Novigrad je malé rybářské a turistické město a magistrát v kraji Zadar v Chorvatsku. Rozlišit to od jiných měst Novigrad v Chorvatsku, tituly Novigrad Zadar a Novigrad Dalmácie jsou používány. To se nachází v hluboké chráněné zátoce Novigrad moře pod pozůstatky staré pevnosti (Fortica) na vrcholu strmého kopce. To bylo jmenováno po římském věže, která byla později přestavěna Chorvatské Princové Kurjakovići ve 13. století a pojmenoval Castrum Novum (Novi Grad). Nachází se 33 km severovýchodně od historického města Zadar. To si zachovalo svůj původní středověkou podobu, a to má populaci 550 obyvatel. Můžete si najít ubytování v hotelu, kemp, a s přátelskými hostiteli - soukromé nájemníky v bytech, pokoje a rekreačních objektů. Daleko od přeplněných měst a turistických destinací Novigrad dnes se těší klid a pohodu po staletí bouřlivé historie. Kromě svých dvou čistých veřejných oblázkové pláže břehy Novigradu jsou plné malých skrytých zátok ve stínu stromů tamaryšek, které poskytují soukromí a intimitu pro plavce. Moře je velmi čisté a ideální pro rodiny s malými dětmi. Pro milovníky aktivní dovolené v blízkém okolí je velmi atraktivní, kanoe safari po řece Zrmanja, poté bungee jumping z mostu Maslenica a lezení a turistiku v národním parku Paklenica na hoře Velebit. Pro ty, kteří rádi tráví noc venku, doporučujeme návštěvu historického města Zadar. Obrátit přímo na vlastníky bytů v Novigrad Zadar a strávit klidnou a příjemnou rodinnou dovolenou v tomto malebném městečku obklopené četnými přírodními krásami. Vyhledávat soukromé ubytování v Novigrad Zadar. Vítejte na Novigrad!

Novigrad - Zadar Předpověď počasí