Apartmány a ubytování v soukromí Obrovac

Obrovac je malé město v kraji Zadar v Chorvatsku. Je umístěn v krásném kaňonu řeky Zrmanja, 12 km od jeho soutoku s mořem, a 45 kilometrů východně od města Zadar. To se vyvíjelo na křižovatce do Zadaru, Šibeniku a Knin, na úpatí hory Velebit. Dnešní osada Obrovac vyvinut kolem středověké pevnosti na kopci, a v dokumentech byl poprvé zmíněn v 15. století jako Obrouec. To bylo v držení Krbava Princové Kurjakovic až do...

Seřadit podle:

Apartmán Ada

Obrovac

Od moře 35 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmán Ada ( Obrovac)

Naše nabídka se skládá ze dvou apartmánů. Byt má samostatný vchod, obývací pokoj, ložnici s manželskou postelí, koupelnu a kuchyňský kout a terasu. Další apartmán má 3 ložnice: 1 dvoulůžkový, 2 se čtyřmi ložnicemi, společnou koupelnu a kuchyňský kout a balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ada

Od moře 35 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Obrovac

Obrovac  - Erb Obrovac je malé město v kraji Zadar v Chorvatsku. Je umístěn v krásném kaňonu řeky Zrmanja, 12 km od jeho soutoku s mořem, a 45 kilometrů východně od města Zadar. To se vyvíjelo na křižovatce do Zadaru, Šibeniku a Knin, na úpatí hory Velebit. Dnešní osada Obrovac vyvinut kolem středověké pevnosti na kopci, a v dokumentech byl poprvé zmíněn v 15. století jako Obrouec. To bylo v držení Krbava Princové Kurjakovic až do 16. století, kdy byla obsazena Turky. Pak se začíná turbulentní období pro Obrovac, který byl několikrát dobyt a vyhodil. Po konečném ukončení tureckého nebezpečí v 18. století, místo pomalu rozvíjet. Dnes je to malebné městečko, které přitahuje stále více návštěvníků, a to především v důsledku přírodních krás kaňonu řeky Zrmanja, kde si můžete vychutnat v rafting, jízda na kajaku a plavání v této krásné čisté a průzračné řeky. Novigrad a Karin moře, dvě krásné mořské zátoky jsou jen deset kilometrů, takže je možné se koupat a opalovat se na své krásné pláže. Obrovac má bohatou škálu kulinářských skvostů, který zahrnuje jehněčí a kozí vařené, pečené, pečené nebo grilované, sýr, basy a koblihy. Návštěva Obrovac, toto malé malebné dalmatské město a strávit dovolenou v klidu a klidné a nedotčené přírody. Vyhledávat levné apartmány, pokoje a domy pro dovolenou k pronájmu v Obrovac. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v soukromí, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Obrovac!

Obrovac Předpověď počasí