Apartmány a ubytování v soukromí Kastav

Kastav je malebné městečko na vrcholu kopce s výškou 365 metrů, odkud si můžete vychutnat krásný výhled na celý Kvarnerský záliv. Nachází se na velmi atraktivním místě mezi městem Rijeka a slavnou riviérou Opatija, jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších destinací v Chorvatsku. Kastav má dlouhou a zajímavou historii, která potvrzuje pozůstatky ilýrského kmene Japoda, jehož pozůstatky se nacházejí v oblasti...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Kastav

Seřadit podle:

Apartmán TIJAN

Kastav

Od moře 4 km
Kapacita 5 osob

od 85 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Lana

Kastav

Od moře 5 km
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmán Kos

Kastav

Od moře 5 km
Kapacita 6 osob

od 130 €

Apartmán Tatjana

Kastav

Od moře 4 km
Kapacita 6 osob

od 65 €

Apartmán Vincent

Kastav

Od moře 5 km
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmán TIJAN ( Kastav)

Tento prostorný apartmán v přízemí rodinného domu v krásném městě Kastav, 365 m nad mořem, má nádherný výhled na Kvarnerský záliv a Opatijskou riviéru. Na terase si můžete vychutnat první ranní kávu nebo sklenku vína pro příjemné letní večery. Byt má dvě ložnice, celkem 4 lůžka, a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu. Dále je zde také kuchyň plně vybavená příbory, talíři, sklenicemi, hrnci, kávovarem, mikrovlnkou , myčka a jídelní stůl. Koupelna se skládá z WC mísy, sprchového koutu, bidetu a umyvadla. Na terasu je východ z pokoje az obývacího pokoje a v přístavbě po schodech sestoupíme na velkou terasu se zahradním nábytkem, grilem, lehátky, slunečníky, jacuzzi pro 4 osoby. Město Kastav má bohatou historii a sídlí v něm malé místní muzeum, kde se můžete seznámit s dřívějším způsobem života domácích obyvatel této oblasti. V bezprostřední blízkosti jsou trhy, restaurace, galerie a lesní promenády. V létě se v Kastavu konají četné kulturní akce sdružené pod názvem "Kastafsko kulturno ljeto".

Kategorizace Kategorizace - Apartmán TIJAN

Od moře 4 km
Kapacita 5 osob

Cena od 85 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Lana ( Kastav)

Vítejte ve městě Kastav, městě s nejkrásnějším výhledem na celý Kvarnerský záliv. V našem městě nabízíme mnoho kulturních, sportovních a jiných akcí a také gastronomickou nabídku různých restaurací jako gril, ryby, pizza a jídla v pořadí. V apartmánech Lana si můžete odpočinout a zaplavat si v hydromasážním bazénu umístěném na naší slunné zahradě, kde je také gril, ratanový nábytek, šipky, lehátka a další drobnosti pro příjemný pobyt. Na zahradě je přístřešek 15m2. Apartmán Lana Kastav jsou moderní apartmány s obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí a koupelnou. Při zařizování apartmánů jsme mysleli na veškerý komfort, který by naši hosté na dovolené chtěli mít. Apartmány mají internet zdarma WI-FI. Apartmány mají venkovní krytou terasu s grilem zdarma, stolní tenis a hydromasážní bazén v květinové zahradě. Apartmány mají bezplatné parkoviště pro hosty.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lana

Od moře 5 km
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Apartmán Kos ( Kastav)

Apartmán Kos se nachází v klidu a zeleni kopců nad Opatijskou riviérou, s nádherným výhledem na Kvarnerský záliv. Díky snadnému přístupu z dálnice a několika památkám v okolí nabízí apartmán Kos vše pro perfektní dovolenou. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kos

Od moře 5 km
Kapacita 6 osob

Cena od 130 €

Apartmán Tatjana ( Kastav)

Město Kastav, 365m nad mořem, se nachází nedaleko Opatije a Rijeky. Kastav má bohatou historii a hostitelé provozují malé místní muzeum, kde se můžete seznámit se způsobem života obyvatel této oblasti. V bezprostřední blízkosti se nacházejí trhy, restaurace, galerie a lesní promenády. V létě se v Kastavu konají četné kulturní akce pod názvem "Kastafsko kulturno ljeto". Prostorný apartmán s nádherným výhledem na Kvarnerský záliv a Opatijskou Riviéru se nachází v rodinném domě, který má tradici pronájmu již více než 20 let. Na terase si můžete vychutnat první ranní kávu nebo sklenici vína na příjemné letní večery. Byt má dvě ložnice, celkem 4 lůžka a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Kromě toho je k dispozici také kuchyň

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tatjana

Od moře 4 km
Kapacita 6 osob

Cena od 65 €

Apartmán Vincent ( Kastav)

Apartmány Vincent se nacházejí v centru města Kastvy a jsou propojeny s jedním ze zbývajících 6 věží, které byly kdysi součástí městského hradby. Studio apartmán Vincent **** o rozloze 36 m2 je přízemní byt v rodinném domě, uspořádaný podle rodinného dědictví, tradice a nevyhnutelné technologické vybavení (klimatizace, trouba, keramická varná deska, trezor, LED TV, mini line, zdarma Wi-Fi, bezdrátový telefon a podobně). Hosté mají také terasu se stolem, židlemi a slunečníkem. Jsme připraveni setkat se s našimi hosty na všechny otázky a dát jim nezapomenutelný zážitek s našimi radami a pokyny. Studio apartmán Vincent otevírá své dveře v červnu 2018 a v blízké budoucnosti plánujeme uspořádat byt pro 2 + 1 osoby na stejné adrese.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vincent

Od moře 5 km
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Kastav

Kastav  - Erb Kastav je malebné městečko na vrcholu kopce s výškou 365 metrů, odkud si můžete vychutnat krásný výhled na celý Kvarnerský záliv. Nachází se na velmi atraktivním místě mezi městem Rijeka a slavnou riviérou Opatija, jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších destinací v Chorvatsku. Kastav má dlouhou a zajímavou historii, která potvrzuje pozůstatky ilýrského kmene Japoda, jehož pozůstatky se nacházejí v oblasti dnešního města, pocházejí z 10. století před naším letopočtem. V Kastav žijí celkem méně než 10 000 obyvatel, kteří se do velké míry zabývají cestovním ruchem a nabízejí řadu atraktivních apartmánů, pokojů a rekreačních domů v soukromém ubytování. Kromě bohatého kulturního dědictví, těsné blízkosti moře a krásných pláží Opatije nabízí Kastav svým návštěvníkům řadu promenád, cyklistických stezek a zábavních akcí, jako je Kastav Festival a Mezinárodní kytarový festival. Určitě doporučujeme navštívit farní kostel sv. Jeleny Križarice, který se nachází v nejvyšším bodě Kastav, ve starém městě obklopeném středověkým městským hradem s devíti obrannými věžemi. Soukromé ubytování v Kastavu je velmi rozmanité a vyznačuje se kvalitou a krásným výhledem na Kvarner. Zveme vás k návštěvě tohoto malého, tichého a zajímavého místa a strávit dovolenou obklopenou přírodou, zelení a nezapomenutelným výhledem na Kvarner. Hledáte apartmány a ubytování v soukromí v Kastavu, kontaktujte přímo ubytovatele a ušetříte až 40% z drahých agenturních poplatků. Vítejte v Kastavu!

Kastav Předpověď počasí