Apartmány a ubytování v soukromí Kraljevica

Kraljevica je malé město a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován v malé zátoce u vchodu do Bakar Bay, asi dvacet kilometrů jižně od města Rijeka. Tato oblast byla stejně jako mnoho pobřežních měst obydlených před příchodem Římanů, o čemž svědčí četné archeologické nálezy. První písemné doklady o Kraljevica jsou z 15. století, kdy šlechtického rodu Zrinski postaven na staré město -...

Seřadit podle:

Rekreační dům Aqua

Kraljevica

Od moře 1 km
Kapacita 8 osob

od 170 €

First minute nabídka

Rekreační dům Kresić

Kraljevica

Od moře 5 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Galle

Kraljevica

Od moře 400 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Rekreační dům Aqua ( Kraljevica)

Krásný dům se 3 ložnicemi a 3 koupelnami. Všechny pokoje mají klimatizační jednotku. Velká terasa s krytým grilem. Úžasný výhled na celý Kvarnerský záliv a jeho ostrovy. Velký bazén (42 m2). Domácí mazlíčci jsou vítáni za příplatek 7 eur za noc. Parkování pro 4 auta. Velmi soukromá pozice. Šmrika je klidná vesnice se 2 malými obchody s potravinami, 3 bary, rychlým občerstvením a skvělou restaurací s domácím jídlem a velmi dostupnými cenami. Velké supermarkety se nacházejí v nedaleké Crikvenici.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Aqua

Od moře 1 km
Kapacita 8 osob

Cena od 170 €

Rekreační dům Kresić ( Kraljevica)

Náš dům se nachází v malém zázemí Križišće nedaleko Kraljevica / Crikvenica. Jsme ideální, pokud chcete naprostý klid a soukromí. Nacházíme se v údolí, takže můžete navštívit a vidět více míst. Například most Krk je od nás vzdálený jen pár minut, můžete navštívit město Rijeka nebo se vydat na rybaření na slavné jezero Tribalj. Poloha ubytování nabízí mnoho možností. Dům má 3 ložnice, 2 koupelny, 1 WC (ložní prádlo, ručníky v ceně). Jídelna a vybavená kuchyň. Wi-Fi v celé budově je hostům k dispozici zdarma a kryté parkoviště pro 2 vozidla. 3 klimatizace, 3 tv (2 inteligentní tv), trezor. Zařízení pro školení. V domě je hostinec, kde můžete grilovat, je-li špatné počasí, a za pěkných a slunečných dnů je před domem krb. Užijte si grilování s rodinou, zatímco se vaše děti vykoupají v bazénu a vířivce. Vítejte. Rodina Kresićů

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kresić

Od moře 5 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Galle ( Kraljevica)

Gale apartmány se nachází na malém poloostrově nazvaný Oštro v blízkosti historického města Kraljivica. Chůze vzdálenost od nejbližší pláže je 400 m, kousek dál najdete Potápěčské centrum Adria http://kpaadria.com/ a Camping Oštro http://www.jadran-hoteli.hr/ostro/index_en.php Apartmány se nacházejí na v 1. patře, mají samostatný vchod a vidět pohled z obývacího pokoje a terasy. Oni jsou plně vybavené včetně bezplatného parkování, klimatizace, satelitní TV, rádio, Wi-Fi ... Mají moderní a plně vybavenou kuchyň a možnost využití venkovního grilování. Apartmán Adam 4 * twin bed +3 přistýlky / apartmán Šimun 3 * twin bed +2 přistýlky. Oba apartmány jsou vybaveny: kuchyně: plynový / elektrický Stow, trouba, mikrovlnná trouba, varná dobytek, lednička, kuchyňské náčiní a nádobí, obývací pokoj / jídelna s východem na balkónem s seeside wiev, klimatizace, ústřední topení, Wi-Fi, TV / SAT, rádio / CD přehrávač, koupelna se sprchovým koutem, ložní prádlo, ručníky. Město taxa není zahrnuta i částka 1,00 EUR na osobu a noc.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Galle

Od moře 400 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Kraljevica

Kraljevica  - Erb Kraljevica je malé město a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován v malé zátoce u vchodu do Bakar Bay, asi dvacet kilometrů jižně od města Rijeka. Tato oblast byla stejně jako mnoho pobřežních měst obydlených před příchodem Římanů, o čemž svědčí četné archeologické nálezy. První písemné doklady o Kraljevica jsou z 15. století, kdy šlechtického rodu Zrinski postaven na staré město - Kastel a kostel svatého Mikuláše v dnešním centru. V polovině 17. století zde vznešené rodiny Zrinski a Frankopan společně postavit hrad Nové Kraljevica. V polovině 18. století zde byl vybudován vojenský přístav a loděnice rozhodnutím rakouského císaře Karla VI. Na počátku 20. století Kraljevica pomalu ztrácel význam jako přístav a loděnice, a začal rozvíjet cestovní ruch. Začátky cestovního ruchu jsou spojeny s zdraví a koupací oblasti cestovního ruchu. V té době byly postaveny mnohé hotely a penziony. Dnes, turistika je hlavní činnost, a na rozdíl od ubytování v hotelu, turistická nabídka je bohatá na Ostro tábora a soukromé ubytování v apartmánech a pokojích uvnitř rodinné domy. Zvláště atraktivní lokalita s plážemi a bohatou turistickou nabídkou je turistické zóny Oštro a Scott Bay. Z historických památek, měli byste navštívit dva středověké hrady: Staré město a zámek Frankopan (New Kraljevica), kde v létě se zde koná řada kulturních a zábavních akcí. Krk most, který spojuje pevninu a ostrov Krk se nachází v blízkosti Kraljevica, a můžete navštívit některé ze slavných Krk plážích nebo si užít svěží zeleň ostrova. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Kraljevica, ušetřit až 40% a strávit klidnou a příjemnou dovolenou v tomto malém přímořském městečku. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Kraljevica. Vítejte na Kraljevica!

Kraljevica Předpověď počasí