Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Čižići

Čižići je malé místo na ostrově Krk v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachází se v hluboké přírodní zátoce Soline v severovýchodní části ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj a má jen asi sto obyvatel. Soline bay je velmi specifický, protože je velmi mělký a změna a kolísání moře jsou velmi slabé. Moře uvnitř zálivu je mnohem teplejší než moře před zálivem, a proto je vhodné pro koupání v podzimních...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Krk - Čižići

Seřadit podle:

Apartmány Ivan

Krk - Čižići

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 57 €

Apartmán Omanović

Krk - Čižići

Od moře 500 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Ivan ( Krk - Čižići)

Apartmány Ivan se nachází v klidné části Čižići na ostrově Krk. Každý apartmán má vlastní parkovací místo a vlastní terasu s výhledem na moře. Apartmány jsou standardně vybaveny. Nacházejí se v blízkosti jeskyně Biserujka a léčivého bahna. Pokud si chcete hezky odpočinout a milovat písečnou pláž, teplé moře a mít svůj klid, přijďte do našich apartmánů a my vás pěkně pohostíme. Ostrov Krk je nádherný plný zeleně a krásné přírody.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivan

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 57 €

Apartmán Omanović ( Krk - Čižići)

Omanovic Apartmány se nacházejí v Cizici, Ostrov Krk. 500 m od břehu moře. Nachází se v klidném prostředí daleko od silnic a v blízkosti velkých pláží. Pro naše hosty, zejména ty s malými dětmi, poskytuje smysluplné a bezstarostné dovolené. Nabízíme apartmány typu jedna a dvě ložnice jednotky. Apartmány se skládají z krásných a prostornou koupelnou s denním světlem, funkční kuchyň, stylově zařízených pokojích a balkony a terasy s výhledem na moře. Hosté mohou využít parkoviště, satelitní TV, Wi-Fi, místo pro děti hrají a dalších zařízení pro příjemnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Omanović

Od moře 500 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Krk - Čižići

Krk - Čižići  - Erb Čižići je malé místo na ostrově Krk v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachází se v hluboké přírodní zátoce Soline v severovýchodní části ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj a má jen asi sto obyvatel. Soline bay je velmi specifický, protože je velmi mělký a změna a kolísání moře jsou velmi slabé. Moře uvnitř zálivu je mnohem teplejší než moře před zálivem, a proto je vhodné pro koupání v podzimních a jarních měsících. Ve spodní části zátoky Soline se nachází slavná písečná pláž Meline, která je známá léčivým bahnem, které pomáhá léčit dny a kožní nemoci. Pláž je ideální pro sportovní aktivity, jako je "picigin" (plážová hra), plážový volejbal ... Stará část místa byla původně umístěna sto metrů od pobřeží na malém kopci, ale před několika desítkami let se toto místo rozšířilo cesta k moři díky turistickému rozvoji. Během středověku byla celá oblast zátoky Soline (Čižići, Soline a Klimno) osídlena díky solným pánvím, které držela šlechtická rodina Frankopanů. Až do nástupu cestovního ruchu se obyvatelé Čižići zabývali převážně chovem zvířat, ale v poslední době se zabývají hlavně turistikou a pronájmem pokojů, bytů a rekreačních domů. Čižići, stejně jako celá zátoka Soline, je ideální pro všechny, kteří rádi tráví dovolenou v klidu a tichu a bez přílišného hluku a velkých davů ve známějších turistických destinacích. Je také vhodný pro rodiny s dětmi z důvodu písečných pláží, mělkého a teplého moře zálivu Soline. Nedaleko je známá turistická atrakce - krásná jeskyně Biserujka, která je asi sto metrů dlouhá a bohatá na jeskynní dekorace (stalagmity a stalaktity) a je upravena pro turisty k návštěvě. Celý ostrov Krk vede mnoho cyklistických a turistických stezek pro všechny, kteří mají rádi aktivní dovolenou a relaxaci v přírodních procházkách. Ubytování v Čižići najdete v mnoha apartmánech, pokojích a rekreačních domech jako součást ubytování v rodině. Přejeme vám příjemný pobyt v této malé a klidné oáze na ostrově Krk!

Krk - Čižići Předpověď počasí