Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Vrbnik

Vrbnik je malý ostrov město a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován na skále, která se zvedne příkře padesát metrů nad mořem na východní straně ostrova Krk naproti New Vinodolski. To bylo poprvé zmíněn v 12. století v hlaholici dokumentu však zjistil, archeologické stopy nám říkají, že místo bylo osídleno již v neolitu. To bylo obýváno dávné Japodi a Liburnians, následované staří Řekové...

Seřadit podle:

Apartmán Andrija

Krk - Vrbnik

Od moře 250 m
Kapacita 5 osob

od 35 €

Apartmán Sv. Marak

Krk - Vrbnik

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmán Danica

Krk - Vrbnik

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

od 45 €

Rekreační dům Vila Ema

Krk - Vrbnik

Od moře 2 km
Kapacita 6 osob

od 220 €

Apartmán Grappa

Krk - Vrbnik

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmán Andrija ( Krk - Vrbnik)

Zbrusu nový byt se nachází v klidné oblasti pouhých sto metrů od centra města, obchodů a restaurací. Vzdálenost od přístavu je 250 m a městské pláže 400 m. Během několika kilometrů (2-6 km) se nachází několik oblázkové pláže a písečná pláž. V bytě je před domem se samostatným vchodem a na druhé straně je terasa s výhledem na moře. Je zde jedna ložnice s manželskou postelí, samostatná velká místnost s kuchyňským koutem a obývací pokoj se dvěma přistýlkami a na chodbě je pohovka, která je možno použít i jako lůžko. K dispozici jsou také komora a koupelna, která má WC a sprchový kout. V každém případě, umístění a vzhled tohoto bytu nabízí relaxační a příjemnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Andrija

Od moře 250 m
Kapacita 5 osob

Cena od 35 €

Apartmán Sv. Marak ( Krk - Vrbnik)

Apartmán Sv. Marak má 2 ložnice, 2 koupelny s WC, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj. Klimatizace, Wi-Fi, satelitní parabola. Apartmán Sv. Marak se nachází v klidné oblasti nedaleko krásné pláže v Risice. Host si může užívat klidu a pohody, a když chce moře a pláž, tento apartmán nabízí hlídané parkovací místo u pláže Sv. Marak pouze pro hosty apartmánů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sv. Marak

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmán Danica ( Krk - Vrbnik)

Apartmán Danica 2 ložnice, 1 koupelna s WC, kuchyň s jídelnou. Klimatizace Wi-Fi, satelitní anténa. Apartmán Danica se nachází v malém a klidném městečku Risika. Byt má výhled na moře, parkování zdarma. Pokud chcete klidnou a uvolněnou dovolenou, pak je to ten pravý apartmán pro vás!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Danica

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Rekreační dům Vila Ema ( Krk - Vrbnik)

Nabízíme relaxaci v krásné přírodě v naší luxusně vybavené Vile Ema ***** s krásným výhledem na moře! Charakter této vily je v kvalitě ubytování. Vila je vybavena vším, co potřebujete. V přízemí je dobře vybavená kuchyň, obývací pokoj, samostatné WC a prádelna. Výstup z obývacího pokoje vede na velkou terasu a venkovní vyhřívaný bazén. Ve druhém patře jsou tři ložnice, každá má samostatnou koupelnu, východ na terasu. Vila je klimatizovaná a pokrytá wi-fi a soukromým parkovištěm. Prostorný dvůr se zahradou vám poskytuje naprosté soukromí a krásný výhled na moře a souostroví Krk uspokojí všechny vaše sny. Město Vrbnik je jen 5 km od domu, krásná písečná pláž Sv. Marek je 2 km daleko a další nejoblíbenější turistické cíle na ostrově Krk jsou na dosah. Objetí pohodlí a luxusu vám poskytne dovolenou, kterou jste chtěli!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Vila Ema

Od moře 2 km
Kapacita 6 osob

Cena od 220 €

Apartmán Grappa ( Krk - Vrbnik)

Apartmán Grappa se nachází v klidném městečku Vrbnik na ostrově Krk. Nově zrekonstruovaný apartmán se nachází pouhé 2 minuty chůze od moře a pláže a 2 minuty chůze od centra města, kde najdete veškeré atraktivní vybavení. Z terasy apartmánu je nádherný výhled na zvonici kostela nacházejícího se v romantickém centru starého města Vrbnik. Turisté ve Vrbniku si mohou užívat moře, slunce a pláží a mohou si vyzkoušet potápění v potápěčském centru v samotném přístavu města a prozkoumat tak krásné podmořské moře Vrbniku, ostrov Krk. Turisté, kteří zavítají do Vrbniku, si určitě vychutnají kapku místního vína Žlahtina a další ovoce, které pole Vrbničko produkuje. Ostrov Krk, stejně jako samotný Vrbnik, nabízí krásné cyklistické a turistické stezky, proto je tato lokalita atraktivní jak v předsezóně, tak po sezóně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Grappa

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Krk - Vrbnik

Krk - Vrbnik  - Erb Vrbnik je malý ostrov město a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován na skále, která se zvedne příkře padesát metrů nad mořem na východní straně ostrova Krk naproti New Vinodolski. To bylo poprvé zmíněn v 12. století v hlaholici dokumentu však zjistil, archeologické stopy nám říkají, že místo bylo osídleno již v neolitu. To bylo obýváno dávné Japodi a Liburnians, následované staří Řekové a Římané. Většina ze středověkých dějin Vrbnik je úzce spojit s Krk vévodové Frankopans, který byl původně z tohoto městečka. Tato středověká období nastal čas kulturní a ekonomické prosperity místa a život místních obyvatel byl uspořádán Vrbnik zákonem. Obyvatelé jsou tradičně zabývají rybolovu a zemědělství, a to především v úrodném Vrbnik oblasti, kde se vyrábí světově proslulé domácí víno Žlahtina. Cestovní ruch se rozvíjí pomalu a ubytování s výjimkou malého hotelu, můžete najít v řadě vysoce kvalitních apartmánech a pokojích jako součást soukromé rodinné ubytování. Staré město centrem Vrbnik bude zajímavé pro každého hosta, protože jeho malých a úzkými kamennými uličkami. Uvnitř hradeb najdete pozůstatky starověkých rukopisů vyrytých na kamenech. V blízkosti Vrbnik existuje několik malých zátok s krásnými písčitými a oblázkovými plážemi, jako je Risika, Zgribnica a Potovosce. V Vrbnik je zde potápěčské centrum pro všechny milovníky podvodního světa. Milovníci aktivní dovolené si přijdou na své v mnoha turistických a cyklistických stezek podél pobřeží a ve vnitrozemí tohoto zeleného ostrova. Návštěva Vrbnik, toto romantické historické město a objevovat její přirozenou krásu. Vyhledávat soukromé ubytování v Vrbnik. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Vrbnik a ušetřit až 40% na vysokých agenturní poplatky. Vítejte na Vrbnik na ostrově Krk!

Krk - Vrbnik Předpověď počasí