Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Soline

Soline je malé turistické letovisko na jižním pobřeží krásné zátoky Soline, na východní straně ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj, jejíž středověký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrově Krk. Soline byl pojmenován po solárnách, ve kterých byla mořská sůl vyráběna z římských dob až do středověku. Dnes je Soline známá jako turistická destinace hlavně díky písku a léčivému bahně....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Krk - Soline

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmán Jana

Krk - Soline

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

od 35 €

Apartmán Sikic

Krk - Soline

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Martina

Krk - Soline

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 210 €

Apartmány Stašić Katarina

Krk - Soline

Od moře 350 m
Kapacita 15 osob

od 40 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Jana ( Krk - Soline)

Apartmán Jana se nachází v klidném místě Gornja Hlapa 23. Byt je v kamenném domě se samostatným vchodem. Má kuchyň, koupelnu, ložnici, dvůr. Jedná se o ložnici se 2 lůžky o rozměrech 160x200 a 1 90x100 lůžek. Kámen je ve starém stylu a protože kámen v domě není horký. Možnost využití grilu. Byt je vybaven nádobím a nádobím. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici. K dispozici je také zahradní nábytek s deštníkem. Výhled do zahrady a část moře. Parkování na nedaleké pláži není zaplaceno.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jana

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 35 €

Apartmán Sikic ( Krk - Soline)

Půjčujeme nově zařízené Deluxe 4 A, 4 osoby + 1 dětskou postýlku. V klidném místě s krásným panoramatickým výhledem. Apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. Známý bahno je 900 m od hotelu a nejbližší písečná pláž je vzdálena pouhých 350 m od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sikic

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Martina ( Krk - Soline)

Apartmán Martina se nachází v malé vesnické zátoce Soline na ostrově Krk, pouhých 200 metrů od pláže. Byt se nachází ve druhém patře domu a má pět ložnic: Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou, samostatnou koupelnu s vanou, velký obývací pokoj s balkonem a krásným výhledem na záliv zálivu, kuchyň s balkonem. Nedaleko je známá pláž s bahnem Meline nebo můžete navštívit jeskyni Biserujka.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Martina

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 210 €

Apartmány Stašić Katarina ( Krk - Soline)

Dům se 3 podlažími. Přízemí - apartmán s 1 pokojem s manželskou postelí, 1 pokojem se dvěma lůžky, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a velkým balkonem. Celkem pro 4 + 1 osoby. Rozloha 55 m2. První patro - byt stejný jako přízemí. Druhé patro - byt stejný jako přízemí. Cena za jeden apartmán od 40 € noc. Soukromé parkování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stašić Katarina

Od moře 350 m
Kapacita 15 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Krk - Soline

Krk - Soline  - Erb Soline je malé turistické letovisko na jižním pobřeží krásné zátoky Soline, na východní straně ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj, jejíž středověký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrově Krk. Soline byl pojmenován po solárnách, ve kterých byla mořská sůl vyráběna z římských dob až do středověku. Dnes je Soline známá jako turistická destinace hlavně díky písku a léčivému bahně. V dolní části zátoky se nachází písečná pláž Meline, kde jsou koupající se pokrytí přirozeně se hojícím bahnem a těšit se na moře a opalovat se. Bahno je vhodné k léčbě onemocnění kostí a kloubů a kožních onemocnění. Pláž je velmi mělká a prostorná a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Je také vhodný pro různé sportovní aktivity od piciginu (míčová hra) až po plážový volejbal. Vzhledem k mělké a uzavřené zátoce je teplota moře v zálivu Soline vyšší než v Jaderském moři. Koupací sezóna tak trvá od poloviny jara do pozdního podzimu. Záliv Soline nabízí bezpečné útočiště před všemi větry a je považován za nejbezpečnější na celém východním pobřeží ostrova Krk, což je velmi pohodlné a bezpečné pro kotvení. Na březích tohoto prostorného zálivu jsou 3 místa: Klimno a Soline na jižním pobřeží a Čižići na západě. Kromě lůžek jsou zde obchody, kavárny, restaurace, bankomaty. V blízkosti zálivu Soline se nachází malá, ale krásná jeskyně Biserujka, dlouhá pouze 110 metrů. Dnes je díky bohatství krápníků a krápníků jednou z nejnavštěvovanějších jeskyní v Chorvatsku a stojí za to navštívit. Ubytování se nachází v zálivu Soline v mnoha apartmánech, pokojích a prázdninových domech v Soline, Čižići a Klimnu, stejně jako dalších okolních malých místech s krásným výhledem na celý záliv a Crikvenicu, která je přes kanál Vinodolski. Navštivte tento zajímavý a jedinečný cíl na ostrově Krk a strávte příjemnou a relaxační dovolenou s rodinou! Vítejte v Soline na ostrově Krk!

Krk - Soline Předpověď počasí