Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Soline

Soline je malé turistické letovisko na jižním pobřeží krásné zátoky Soline, na východní straně ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj, jejíž středověký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrově Krk. Soline byl pojmenován po solárnách, ve kterých byla mořská sůl vyráběna z římských dob až do středověku. Dnes je Soline známá jako turistická destinace hlavně díky písku a léčivému bahně....

Seřadit podle:

Apartmán Sikic

Krk - Soline

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Martina

Krk - Soline

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 210 €

Apartmány Stašić Katarina

Krk - Soline

Od moře 300 m
Kapacita 15 osob

od 40 €

Apartmán Sikic ( Krk - Soline)

Půjčujeme nově zařízené Deluxe 4 A, 4 osoby + 1 dětskou postýlku. V klidném místě s krásným panoramatickým výhledem. Apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. Známý bahno je 900 m od hotelu a nejbližší písečná pláž je vzdálena pouhých 350 m od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sikic

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Martina ( Krk - Soline)

Apartmán Martina se nachází v malé vesnické zátoce Soline na ostrově Krk, pouhých 200 metrů od pláže. Byt se nachází ve druhém patře domu a má pět ložnic: Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou, samostatnou koupelnu s vanou, velký obývací pokoj s balkonem a krásným výhledem na záliv zálivu, kuchyň s balkonem. Nedaleko je známá pláž s bahnem Meline nebo můžete navštívit jeskyni Biserujka.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Martina

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 210 €

Apartmány Stašić Katarina ( Krk - Soline)

Zařízení se nachází uprostřed zátoky Soline, těsně nad známou písečnou pláží Meline s léčivým bahnem, s dlouhým historickým betonovým molem a velmi mělkým a teplým mořem. Je 630 m dlouhá a 140 m široká, 5 minut chůze od nás, 450 m. Ještě blíže je pláž se stínem a oblázky, 4 minuty nebo 350 m pěšky a 50 m je veřejná betonová pláž s modrou vlajkou kvality. Nejbližší obchod je vzdálen 450 m, nejbližší bar s nápoji a grilem 350 m. Nedaleko se nachází jeskyně Biserujka a staré historické město Dobrinj s restaurací s místními specialitami. Promenády v lesích s archeologickými nalezišti. Oblast Soline je klidná a mírná, ideální pro rodiny a lidi, kteří hledají dovolenou. Koupací sezóna od května do října! Bytový dům o třech podlažích - přízemí, první a druhé patro s vnitřním schodištěm. Na každém patře je samostatný apartmán 55 m2 s 1 pokojem s manželskou postelí pro 2 osoby a 1 pokojem se 2 lůžky pro 2 osoby, které lze propojit, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lékárnička, pračka prádelna . Vybavená kuchyně s rychlovarnou konvicí, 2 plotýnkami, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a nádobím a náčiním k jídlu a přípravě pokrmů. Ložní prádlo a ručníky jsou poskytovány a mění se každý týden a dříve na žádost hosta. Každý apartmán má krytý balkon a apartmán A má další terasu ve větrném a odpoledním stínu. V bytech je k dispozici hygienický papír, tekuté mýdlo, saponát na nádobí, utěrka a houba a hadřík a smeták na podlahy. Hostitel nebydlí v budově, ale je k dispozici 24 hodin na zavolání pro všechny situace a služby. Apartmány mají vlastní parkovací stání ve dvoře. Na dvoře je ohniště - gril a altán pro všechny tři apartmány. Při dezinfekci a úklidu je nutné respektovat čas příjezdu a odjezdu hosta.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stašić Katarina

Od moře 300 m
Kapacita 15 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Krk - Soline

Krk - Soline  - Erb Soline je malé turistické letovisko na jižním pobřeží krásné zátoky Soline, na východní straně ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj, jejíž středověký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrově Krk. Soline byl pojmenován po solárnách, ve kterých byla mořská sůl vyráběna z římských dob až do středověku. Dnes je Soline známá jako turistická destinace hlavně díky písku a léčivému bahně. V dolní části zátoky se nachází písečná pláž Meline, kde jsou koupající se pokrytí přirozeně se hojícím bahnem a těšit se na moře a opalovat se. Bahno je vhodné k léčbě onemocnění kostí a kloubů a kožních onemocnění. Pláž je velmi mělká a prostorná a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Je také vhodný pro různé sportovní aktivity od piciginu (míčová hra) až po plážový volejbal. Vzhledem k mělké a uzavřené zátoce je teplota moře v zálivu Soline vyšší než v Jaderském moři. Koupací sezóna tak trvá od poloviny jara do pozdního podzimu. Záliv Soline nabízí bezpečné útočiště před všemi větry a je považován za nejbezpečnější na celém východním pobřeží ostrova Krk, což je velmi pohodlné a bezpečné pro kotvení. Na březích tohoto prostorného zálivu jsou 3 místa: Klimno a Soline na jižním pobřeží a Čižići na západě. Kromě lůžek jsou zde obchody, kavárny, restaurace, bankomaty. V blízkosti zálivu Soline se nachází malá, ale krásná jeskyně Biserujka, dlouhá pouze 110 metrů. Dnes je díky bohatství krápníků a krápníků jednou z nejnavštěvovanějších jeskyní v Chorvatsku a stojí za to navštívit. Ubytování se nachází v zálivu Soline v mnoha apartmánech, pokojích a prázdninových domech v Soline, Čižići a Klimnu, stejně jako dalších okolních malých místech s krásným výhledem na celý záliv a Crikvenicu, která je přes kanál Vinodolski. Navštivte tento zajímavý a jedinečný cíl na ostrově Krk a strávte příjemnou a relaxační dovolenou s rodinou! Vítejte v Soline na ostrově Krk!

Krk - Soline Předpověď počasí