Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Soline

Soline je malé turistické letovisko na jižním pobřeží krásné zátoky Soline, na východní straně ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj, jejíž středověký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrově Krk. Soline byl pojmenován po solárnách, ve kterých byla mořská sůl vyráběna z římských dob až do středověku. Dnes je Soline známá jako turistická destinace hlavně díky písku a léčivému bahně....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Krk - Soline

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmány Jana

Krk - Soline

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

od 35 €

Apartmány Sikic

Krk - Soline

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Omanović

Krk - Soline

Od moře 500 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Fanuko

Krk - Soline

Od moře 500 m
Kapacita 10 osob

od 38 €

Apartmány Adria

Krk - Soline

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 65 €

Apartmány Martina

Krk - Soline

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 235 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Jana ( Krk - Soline)

Apartmán Jana se nachází v klidném místě Gornja Hlapa 23. Byt je v kamenném domě se samostatným vchodem. Má kuchyň, koupelnu, ložnici, dvůr. Jedná se o ložnici se 2 lůžky o rozměrech 160x200 a 1 90x100 lůžek. Kámen je ve starém stylu a protože kámen v domě není horký. Možnost využití grilu. Byt je vybaven nádobím a nádobím. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici. K dispozici je také zahradní nábytek s deštníkem. Výhled do zahrady a část moře. Parkování na nedaleké pláži není zaplaceno.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jana

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 35 €

Apartmány Sikic ( Krk - Soline)

Půjčujeme nově zařízené Deluxe 4 A, 4 osoby + 1 dětskou postýlku. V klidném místě s krásným panoramatickým výhledem. Apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. Známý bahno je 900 m od hotelu a nejbližší písečná pláž je vzdálena pouhých 350 m od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sikic

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Omanović ( Krk - Soline)

Omanovic Apartmány se nacházejí v Cizici, Ostrov Krk. 500 m od břehu moře. Nachází se v klidném prostředí daleko od silnic a v blízkosti velkých pláží. Pro naše hosty, zejména ty s malými dětmi, poskytuje smysluplné a bezstarostné dovolené. Nabízíme apartmány typu jedna a dvě ložnice jednotky. Apartmány se skládají z krásných a prostornou koupelnou s denním světlem, funkční kuchyň, stylově zařízených pokojích a balkony a terasy s výhledem na moře. Hosté mohou využít parkoviště, satelitní TV, Wi-Fi, místo pro děti hrají a dalších zařízení pro příjemnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Omanović

Od moře 500 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Fanuko ( Krk - Soline)

Naše nové a dobře vybavené apartmány se nachází v malé vesnici Čižići na ostrově Krk. Byty Fanuko jsou obklopeny zelení a středomořskou vegetací, jako tamarisk, oleandr, olivový, mimózy a granátové jablko. Skládají se ze čtyř apartmánů, dva z nich jsou umístěny v přízemí (každý apartmán má vlastní oddělenou terasu) a dva apartmány se nacházejí v prvním patře domu (každý apartmán má vlastní balkon s krásným výhledem na moře a zátoka Soline). V každé z našeho bytu máte možnost bezplatného připojení na internet (Wi Fi). Vzdálenost od moře je jen 500 metrů a každý apartmán má vlastní parkovací místo v přední části bytu. Strávit den na pláži, příjemný večer v naší restauraci ZAL a vychutnat autentické pokrmy z ostrova Krk.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Fanuko

Od moře 500 m
Kapacita 10 osob

Cena od 38 €

Apartmány Adria ( Krk - Soline)

Adria Apartmány se nacházejí v blízkosti pláže. První patro s výhledem na moře. Ideální místo pro dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Adria

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Apartmány Martina ( Krk - Soline)

Byt Martina se nachází v malé obci zátoce Soline na ostrově Krk, pouhých 200 metrů od pláže. Byt se nachází ve druhém patře domu a má pět ložnic: Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, oddělenou koupelnu s vanou, velký obývací pokoj s balkonem a krásným výhledem na záliv zálivu, kuchyň s balkonem. Nedaleko se nachází známá pláž s bahnem Meline nebo můžete navštívit jeskyni Biserujka.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Martina

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 235 €

Turistický průvodce - Krk - Soline

Krk - Soline  - Erb Soline je malé turistické letovisko na jižním pobřeží krásné zátoky Soline, na východní straně ostrova Krk. Administrativně patří do obce Dobrinj, jejíž středověký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrově Krk. Soline byl pojmenován po solárnách, ve kterých byla mořská sůl vyráběna z římských dob až do středověku. Dnes je Soline známá jako turistická destinace hlavně díky písku a léčivému bahně. V dolní části zátoky se nachází písečná pláž Meline, kde jsou koupající se pokrytí přirozeně se hojícím bahnem a těšit se na moře a opalovat se. Bahno je vhodné k léčbě onemocnění kostí a kloubů a kožních onemocnění. Pláž je velmi mělká a prostorná a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Je také vhodný pro různé sportovní aktivity od piciginu (míčová hra) až po plážový volejbal. Vzhledem k mělké a uzavřené zátoce je teplota moře v zálivu Soline vyšší než v Jaderském moři. Koupací sezóna tak trvá od poloviny jara do pozdního podzimu. Záliv Soline nabízí bezpečné útočiště před všemi větry a je považován za nejbezpečnější na celém východním pobřeží ostrova Krk, což je velmi pohodlné a bezpečné pro kotvení. Na březích tohoto prostorného zálivu jsou 3 místa: Klimno a Soline na jižním pobřeží a Čižići na západě. Kromě lůžek jsou zde obchody, kavárny, restaurace, bankomaty. V blízkosti zálivu Soline se nachází malá, ale krásná jeskyně Biserujka, dlouhá pouze 110 metrů. Dnes je díky bohatství krápníků a krápníků jednou z nejnavštěvovanějších jeskyní v Chorvatsku a stojí za to navštívit. Ubytování se nachází v zálivu Soline v mnoha apartmánech, pokojích a prázdninových domech v Soline, Čižići a Klimnu, stejně jako dalších okolních malých místech s krásným výhledem na celý záliv a Crikvenicu, která je přes kanál Vinodolski. Navštivte tento zajímavý a jedinečný cíl na ostrově Krk a strávte příjemnou a relaxační dovolenou s rodinou! Vítejte v Soline na ostrově Krk!

Krk - Soline Předpověď počasí