Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Njivice

Njivice je malebné turistické město na ostrově Krk, v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Je situován na severozápadní straně ostrova Krk u mostu spojujícího ostrov Krk s pevninou. Administrativně patří do sousedního města Omišalj, což je první osídlení ostrova po absolvování Most na ostrov Krk. Njivice byl poprvé zmíněn v 15. století jako majetek rodu Frankopan však podle archeologických nálezů byla tato oblast...

Seřadit podle:

Apartmán Dorotea

Krk - Njivice

Od moře 500 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Malenica

Krk - Njivice

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

od 29 €

Apartmány Sonia

Krk - Njivice

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

od 36 €

Apartmány Njivice

Krk - Njivice

Od moře 250 m
Kapacita 44 osob

na vyžádání

Apartmány Nikšić

Krk - Njivice

Od moře 400 m
Kapacita 15 osob

od 30 €

Apartmán Fila

Krk - Njivice

Od moře 250 m
Kapacita 2 osob

od 30 €

Apartmán Vicić

Krk - Njivice

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Daška

Krk - Njivice

Od moře 150 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmán Sofia

Krk - Njivice

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmán Villa di Sasso Bianco

Krk - Njivice

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány GveroSkrbic

Krk - Njivice

Od moře 400 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán Verano

Krk - Njivice

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

od 90 €

Apartmán Dorotea ( Krk - Njivice)

Nový rodinný dům, vzdálený od města a pláže 10 minut pěšky. Nachází se nad městem na klidném místě v boční ulici, s krásným výhledem na moře, lesy a hory. POZNÁMKA: Apartmán se 4 hvězdičkami je nový a používá se od 1.7.2013

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Dorotea

Od moře 500 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Malenica ( Krk - Njivice)

Malenica Apartmány se skládají ze 2 apartmány pro 4 + 2 osoby a jeden studio apartmán pro 2 osoby. Tyto apartmány se nacházejí v rodinném domě se sídlem v klidné části turistického městečka Njivice na ostrově. Byty 4 + 2 se skládá ze 2 ložnic, obývací pokoj, kuchyň, koupelna a balkon (každý byt je o velikosti 65 m2). Studio apartmán má vlastní koupelnu a obývací pokoj s kuchyní. Apartmány mají klimatizaci a TV (SAT). Nejbližší pláž je vzdálena asi 150 m. Parkování před domem, gril. Pro příjemný a klidný apartmán Malenica vybrat.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Malenica

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

Cena od 29 €

Apartmány Sonia ( Krk - Njivice)

ZDARMA - Děti do 4 let věku. Trampolína, skluzavka (skluzavka) - ZDARMA

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sonia

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

Cena od 36 €

Apartmány Njivice ( Krk - Njivice)

Ostrov Krk být v kontaktu s pevninou přes majestátní Krk most, letiště na ostrovech na sever-západ, a trajektové propojení s ostatními ostrovy severního Jadranu učinili Krk turistickou destinací, která může být rychle dosaženo ze všech směrů , A pak jsou tu jen dalších deset kilometrů od Njivice ostrovy silnice od mostu nebo letiště - nebo můžete plout od moře. Njivice kdysi malé rybářské vilage, je dnes oblíbený svátek místo v klíně bujnou pobřežní vegetací a průzračným mořem. V Gente malé zátoky straně oblázkové pláže a opalování oblastech, jsou soukromé byty. Oblázkové nebo kamenité pláže v obci, či není daleko, ty úkryt malé zátoky pro ty, kteří mají rádi trochu více klidu a pohody, a nudistických pláží, poskytují možnost volby pro každého. Příjemné procházky podél pobřeží nebo tanec na nějakém terase, nebo čas ve skutečném sklepě hospody na pobřeží k písním nějakou ostrovní detailní harmonie zpěvu skupinu a plátky domácí tuhnoucí prosciutto jsou jen některé ze způsobů, jak můžete strávit večer. V Fishermens fiestas a tanec jsou nesmí chybět, což platí i pro rybích specialit podávaných v restauracích s dobrým vínem z oblasti zvané Žlahtina. Lidé vždy žili s slunce a moře, tady, v symfonii středomořských rostlinných vůní, s hluboké modré moře a oblázky na písečné pláži. Během dne, a to i pozdě v noci, Njivice nabízí mnoho sportovních a rekreačních zařízení - tenis, petanque, minigolf, stolní tenis, basketbal, fotbal ..... Sea Sports facillities jsou obzvlášť přitažlivé a zahrnují hry, volby rychlého plavby lodí, vodní lyžování, jet-lyžování, windsurfing, a dokonce padák létání. Prohlídky vám nedovoluje poznat přírodní krásy ostrova a některé z budov a areálů, které svědčí o bohaté minulosti ostrova Krk. Mezi nejzajímavější místa, na kterých jsou Jurandvor, středověké Krk, františkánský klášter na ostrůvku Košljun, Dobrinj-krásnou jeskyni zvanou Biserujka, Vrbnik ... Pokud jste se rozhodli zapomenout na každodenní starosti na okamžik nebo dva, pak jste si vybrali správné místo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Njivice

Od moře 250 m
Kapacita 44 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nikšić ( Krk - Njivice)

Nikšić apartmány se nacházejí v soukromém domě v klidné části nové osady Njivice-Kijac. Jsme spojeni s centrem promenády podél moře od Njivice US-ak Malinska KIJAC. Od našeho domu do centra Njivica příjemnou procházkou, aby se dospělo dvacet minut Malinska po dobu přibližně 60 minut. Na pláži je ideální pro malé děti. V moři je malá písečná a vstup pláž je absolventem. Štěrk, beton, a park s altánem na ručníky. Dvůr je oplocený a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Ve dvoře dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpačkami a trampolíny pro děti. Apartmán A2 je v přízemí, s výhledem na sever-Istok. Byt je plně vybaven. Skládá se ze dvou ložnic, každá se dvěma lůžky a obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní a terasou withbathroom. Byt má venkovní gril. Další apartmán A3 se nachází v podkroví domu přivrácené k Severozápad. Skládá se ze dvou ložnic, obývací pokoj, jídelna, kuchyně a koupelny střešní terasa s výhledem na moře. V zahradě se nachází gril s venkovním posezením. Kromě toho, Njivice jsou zdarma basketbal, fotbal a volejbal. Njivice mohou věnovat vodním sportům jako je vodní lyžování, populární pryže a banánu, vodní skútry a za člunem. Hosté mohou také hrát tenis, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, skútrů nebo motocykl-jet na výlet s jízdou ATV a průvodcem na ostrově Krk, nebo jezdit kolem, Njivice Lakes. Njivice, ideální místo pro svou dovolenou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nikšić

Od moře 400 m
Kapacita 15 osob

Cena od 30 €

Apartmán Fila ( Krk - Njivice)

Krásný byt s kapacitou 2 +2 osoby v centru Njivice, v jeho klidné lokalitě, obklopen stromy a přírodou, vzdálen pouhých 250 m od hlavní písečné pláže v Njivice.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Fila

Od moře 250 m
Kapacita 2 osob

Cena od 30 €

Apartmán Vicić ( Krk - Njivice)

Dům na velmi dobré pozici v Njivice, Ostrov Krk, Chorvatsko 200 m od pláže (3,5 min chůze), 300 m od centra. Dům má: dvě ložnice (nahoře), obývací pokoj, koupelna, kuchyň (dolů po schodech), všechny klimatizované, parkovací místo, před domem, zahrada. Krásný výhled na Kvarnerském zálivu. Všechny 70 metrů čtverečních obytné plochy, 100 m? teras.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vicić

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Daška ( Krk - Njivice)

Daska Apartmány se nacházejí na ostrově Krk, v klidném prostředí městečka Njivice. Moderní dům, který má celkem deset apartmánů se nachází pouhých 200 m od pláže a centra. Apartmány jsou klimatizované a vybavené kvalitním nábytkem. Mají ložnice, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelna a terasa, na něž se vztahuje a vybavena zahradním nábytkem. Každý apartmán má také volný přístup k internetu a TV (satelit). Byty v přízemí mají navíc k dispozici zahrada s lehátko a jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Upravené zahradě a parkovací místa budou poskytovat další smysl pro kvalitu. Noční osvětlení je diskrétní a osvětluje každý kout dvoře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Daška

Od moře 150 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Sofia ( Krk - Njivice)

Byt Sofia se nachází v klidném prostředí pouhých 500 m od pláže, s krásným výhledem na moře. V apartmánu je možné ubytovat až 5 osob a má samostatný vchod a terasu. Skládá se z plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj, 2 ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem a prostornou terasou. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, která může sloužit jako přistýlka. Hosté mají k dispozici gril a hlídané parkoviště. Byt je vybaven TV, satelitem a Wi-Fi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sofia

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Villa di Sasso Bianco ( Krk - Njivice)

Dvoupodlažní byt v nové vile. Dvě ložnice, s doprovodnými sociálním zařízením, klimatizací, zahradu s venkovním grilem zónou, zahrada a sprchovým koutem, kamerovým systémem. Plně vybavená kuchyň, velká krásná terasa uvnitř budovy. To se může ubytovat až 6 osob.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa di Sasso Bianco

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány GveroSkrbic ( Krk - Njivice)

Byty Gvero-Skrbic se nachází v klidné části Njivice na ostrově Krk. Nabízíme tři pěkné a Cousy apartmány. Dva apartmány jsou v přízemí a mají kapacitu pro 5 osob (4 + 1). Tyto apartmány mají dvě ložnice, kuchyň, koupelnu, terasu a jsou TV se satelitním příjmem a klimatizace. Třetí byt se nachází v prvním patře a má kapacitu pro 4 osoby (2 + 2). Tento apartmán má ložnici, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, terasa s výhledem na moře, a to je také vybaven SAT TV a klimatizace. K dispozici je také k dispozici bezdrátové připojení k internetu v celém domě. Parkovací místa se nacházejí ve dvoře domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány GveroSkrbic

Od moře 400 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Verano ( Krk - Njivice)

Zcela nový luxusní byt v lukrativní a klidné lokalitě ideální pro dovolenou. Byt se nachází v přízemí podlahové ploše 92 m2 s krásnou terasou a zahradou. V zahradě jsou soukromé gril, louka a krásné dlážděné nádvoří. K dispozici je soukromé parkoviště, a neomezený počet volných parkovacích míst v bezprostřední blízkosti (10 m od apartmánů). Byt má dvě ložnice s manželskou postelí (king size), velká kuchyň s jídelním koutem a krásný obývací pokoj s velkou rohovou sedací soupravou, že v případě potřeby může být přeměněn na postel 2x 80x200 nebo 160x200 postel double. Byt má 3 podmínky vzduch v každé místnosti, TV se satelitem, internet Wi - Fi, kuchyň se všemi spotřebiči včetně myčky nádobí, lednice a pračky se sušičkou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Verano

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

Cena od 90 €

Turistický průvodce - Krk - Njivice

Krk - Njivice  - Erb Njivice je malebné turistické město na ostrově Krk, v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Je situován na severozápadní straně ostrova Krk u mostu spojujícího ostrov Krk s pevninou. Administrativně patří do sousedního města Omišalj, což je první osídlení ostrova po absolvování Most na ostrov Krk. Njivice byl poprvé zmíněn v 15. století jako majetek rodu Frankopan však podle archeologických nálezů byla tato oblast osídlena dlouho předtím, v dobách dávných Illyrians a starých Římanů. Skrz historii, Njivice byla malá rybářská vesnice, jejíž obyvatelé byli zapojeni do rybolovu, pěstování oliv, chov zvířat, a které využívají okolní lesy. Dnes Njivice je známým turistickým cílem pro mnoho hosty z celé Evropy a světových zemí, a to díky zachovalé přírody, příjemné středomořské klima a klidném prostředí. Podél celého pobřeží se táhne velmi čisté a uklizené oblázky a skalnaté pláže obklopené zelení a stínu stromů s velmi klanu mořskou vodou. Budeme vyčlenit na pláž Jadran, kde je modrá vlajka, mezinárodní environmentální cena za čistou a bezpečnou pláž a moře. Zde si můžete vychutnat v řadě sportovních aktivit, jako je tenis, minigolf, stolní tenis, basketbal, bocce, a pro všechny ty, kteří mají dobrodružného ducha, doporučujeme rekreační ježdění v jezdeckého klubu Njivice. V blízkosti Njivice existuje řada cyklistických a turistických tras, a samozřejmě ty nejatraktivnější jsou na pobřeží, které spojují Njivice se sousedním Omišalj a Malinsku. Navštívit ostrov Krk a Njivice, tento malý a klidné místo s krásnými plážemi, kde můžete strávit perfektní rodinnou dovolenou. Vyhledávat soukromé ubytování v Njivice. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Njivice a ušetřit až 40%. Vítejte na Njivice na ostrově Krk!

Krk - Njivice Předpověď počasí