Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Omišalj

Omišalj je malé pobřežní město na ostrově Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severozápadní části ostrova u mostu Krk a letiště Rijeka. Historické jádro města se nachází na sto metrů vysoké, strmé skále a dominuje této části Kvarneru. Společně s městem Krk, Omišalj je nejstarší osídlení na ostrově, a byl poprvé zmíněn v 12. století jako Castri musculi, latinským...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Krk - Omišalj

Seřadit podle:

4 recenzí - 4.0/5

Apartmán Tara

Krk - Omišalj

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány LUNA

Krk - Omišalj

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmán Vila Kajče

Krk - Omišalj

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 70 €

1 recenzí - 5/5

Robinsonova turistika Bodulska štorija

Krk - Omišalj

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmány Matteo

Krk - Omišalj

Od moře 950 m
Kapacita 22 osob

od 45 €

Apartmány Božić

Krk - Omišalj

Od moře 800 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Bebek

Krk - Omišalj

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmány Kondić

Krk - Omišalj

Od moře 80 m
Kapacita 4 osob

od 90 €

Apartmán Sunce

Krk - Omišalj

Od moře 200 m
Kapacita 18 osob

od 80 €

4 recenzí - 4.0/5
Apartmán Tara ( Krk - Omišalj)

Byt se nachází v přízemí rodinného domu. Má terasu a část je krytá. Dobrá poloha, klid, výhled na moře, 200 m od moře. Užijte si koupání, opalování, procházky podél moře. Objevte krásu starého města Omišalj a navštivte a také prozkoumejte další místa na ostrově Krk.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tara

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány LUNA ( Krk - Omišalj)

Rodinné apartmány v Omišalj na ostrově Krk vám nabízejí vynikající ubytování pro kvalitní rodinnou dovolenou. Apartmány jsou vybaveny veškerým potřebným vybavením pro moderního cestovatele. Ideální pro rodiny a páry. vybavené kuchyně s nádobím, ručníky, prostěradly ... Parkování je možné na místě (jeden apartmán má jedno parkovací místo) V blízkosti apartmánu je bezplatné veřejné parkoviště, které má dostatek místa, pokud přijedete s více než jedním vozidlem. Dům se nachází v blízkosti moře (jsme třetí řada od mořského cirkusu asi 200-250 m). Pod apartmánem je malý obchod, je zde pláž, sprcha, dětský park, workout park 300 m od apartmánu je krásný kemp Omišalj s veškerým potřebným zázemím, bazény, minigolf, basketbal, restaurace, bar atd. Z apartmánu vede promenáda podél moře do centra města a přístavu. Zveme vás na setkání a prozkoumání našeho krásného Omišalje. Pokud potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vítejte v našich apartmánech!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány LUNA

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmán Vila Kajče ( Krk - Omišalj)

Vila se dvěma plně vybavenými apartmány, které se nacházejí na moři. Hosté mají přístup na společnou terasu se stolem a sedací soupravou obklopenou zelení.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vila Kajče

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 70 €

1 recenzí - 5/5
Robinsonova turistika Bodulska štorija ( Krk - Omišalj)

Naše Lesní pohádka vám poskytne odpočinek a prvotní klid, ucítíte nádech starých časů a způsobu, jakým se žilo. Interiér budovy má vše potřebné pro pobyt, ale skromněji. Ložnice je jako galerie a má manželskou postel V kuchyni máte plynový sporák a malou ledničku s minimrazákem. V našem objektu máte elektřinu přes solární panely, voda je v kanystru (1000 l) a můžete se sprchovat, ale venku. V budově máte toaletu.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Bodulska štorija

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmány Matteo ( Krk - Omišalj)

Apartmány a prázdninové apartmány Matteo Omišalj se nacházejí na ostrově Krk, vedle ostrova Cres, největšího jadranského ostrova. Ostrov Krk se nachází v severní části Jaderského moře, a proto je snadno dosažitelný, ať už autem, letadlem, lodí nebo autobusem. AUTEM Pokud přijedete autem ze směru od Záhřebu, jeďte po dálnici A1 ve směru na Rijeku a poté přejděte na A7 na most Krk, který spojuje ostrov s pevninou. Od mostu jsou to jen 3 kilometry do AP-MATTEO v Omišalji. Pokud přijíždíte z Lublaně, jeďte na hraniční přechod Jelšane-Rupa a pokračujte podle značek k mostu Krk. Po pouhých 3 kilometrech jste v Omišalu a AP-MATTEO. Cesta přes most na pevninu na ostrov Krk je od 15. června 2020 pro místní obyvatele i turisty zdarma. Všechny dopravní informace jsou k dispozici na webových stránkách Chorvatského automobilového klubu. Pokyny GPS pro příjezd do kempu Omišalj LETADLEM Letiště v Rijece je od AP Matteo Omišalj vzdálené jen pár minut jízdy. Různé přímé pravidelné lety vám umožňují cestovat z měst, jako je. Berlín, Frankfurt, Göteborg, Hamburk, Kolín nad Rýnem, Londýn, Košice, Oslo, Paříž, Riga, Tallinn, Tel Aviv, Varšava atd. Další informace naleznete zde. LODOU Na ostrov Krk se dostanete trajektem z ostrova Rab nebo Cres, trajektovými linkami Valbiska (Krk) - Lopar (Rab) a Valbiska (Krk) - Merag (Cres). Na ostrov Krk se můžete dostat trajektem z ostrova Rab nebo Cres, trajektovou linkou: Valbiska (Krk) - Lopar (Rab) a Valbiska (Krk) - Merag (Cres). AUTOBUSEM Do apartmánů AP Matteo se můžete dostat také autobusem z Rijeky s pravidelným autobusovým spojením přes Arriva Chorvatsko nebo taxíkem cca. Kn 200 do bytu. Více informací naleznete zde.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matteo

Od moře 950 m
Kapacita 22 osob

Cena od 45 €

Apartmány Božić ( Krk - Omišalj)

Vítejte na Omišalj na ostrově Krk! Byty Bozic pravým místem pro idylickou dovolenou - ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Byty Bozic Omišalj se nachází v severozápadní části ostrova a je první město na ostrově, který je vystaven na přelomu Krk mostu. Historické jádro města se nachází na útesu 85 metrů vysoká a dominuje této části Kvarneru. S městem Krk, Omišalj je nejstarší žijící město na ostrově s turistickou tradicí sahá až 100 let. Díky své mírné klima, vynikající klima a blízkého mostu, letiště a město Rijeka, dnes Omišalj je atraktivní destinací pro mnoho turistů, kteří kromě užívat slunce a moře, v Omišalji nabízí nevšední zážitek z výjimečné kulturní a historické dědictví. Všechny rád, že sem přišel věřit, že člověk může stát v moři, a tím i vidět jejich vlastní nohy. Máme pro jejich část, příprava dům pro Vás naše hosty, kteří nás již navštívili a budeme pro první čas na návštěvu. Těšíme se na Vaši návštěvu! rodina Bozic

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Božić

Od moře 800 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Bebek ( Krk - Omišalj)

Byt se nachází 70 m od moře. Má krásný výhled na Kvarnerský záliv a moře nabízejí příjemné prázdninové ubytování. Je zde možnost rybaření a další rekreaci. Byt je vybaven veškerým vybavením: internet, satelitní TV, gril, parkoviště, mikrovlnná. V blízkosti 50 m jsou obchody, Kemp se nachází 200 metrů od hotelu, airpotrt 2 km, Centrum 2 km. Příjemné místo k pobytu na ostrově Krk!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bebek

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmány Kondić ( Krk - Omišalj)

Vila v klidné lokalitě. Velmi vhodné pro rodiny, které chtějí strávit klidnou dovolenou. Byt má krásnou terasu, která má krásný výhled na moře, kde si můžete dát snídani a během noci posedět a relaxovat s krásným výhledem. Dům je blízko pláže, takže můžete jít pěšky na pláž. Na pláži jsou sprchy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kondić

Od moře 80 m
Kapacita 4 osob

Cena od 90 €

Apartmán Sunce ( Krk - Omišalj)

Apartmány k pronájmu v Omišlja na ostrově Krk. Apartmány jsou pro 4 osoby. Cena: 76 eur/noc. Studio je pro 2 osoby. Cena: 47 eur/noc. Parkoviště, společná terasa a gril ve dvoře...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sunce

Od moře 200 m
Kapacita 18 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Krk - Omišalj

Krk - Omišalj  - Erb Omišalj je malé pobřežní město na ostrově Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severozápadní části ostrova u mostu Krk a letiště Rijeka. Historické jádro města se nachází na sto metrů vysoké, strmé skále a dominuje této části Kvarneru. Společně s městem Krk, Omišalj je nejstarší osídlení na ostrově, a byl poprvé zmíněn v 12. století jako Castri musculi, latinským názvem pro umístění granátů. Četné archeologické stopy jsou nám ukazuje, že oblast města Omišalj byla osídlena již v době starověkých Ilyrové, následovaný Římany. V průběhu celého středověku Krk byl v držení rodu Frankopan, který zde postavil hrad a později až do 18. století bylo ovládáno Benátčané. Jeho ekonomický a cestovního ruchu boom byl v polovině minulého století a dnes je Omisalj atraktivní destinací pro mnoho turistů, protože jeho blízkosti Krk most a letiště v Rijece, kombinace vynikající klima a kulturně-historického dědictví. Ubytování je nabízeno v komfortní apartmány, pokoje a prázdninové domy jako součást soukromé rodinné ubytování. Můžete si odpočinout a užít si nejznámější pláž Pesja, označené modrou vlajkou jako záruka čisté mořské vody. Nachází se ve stínu borovic s výhledem na celý záliv Omišalj a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Od Omišalj jsou organizovány denní výlety na ostrov Cres a panoramatické projížďky lodí po Glavotok a Most na ostrov Krk. Z historických památek stojí za návštěvu jsou farní kostel Nanebevzetí Panny Marie z 12. století, který byl později přestavěn směsí románské, renesančně a barokně. V nedaleké zátoce Sepen jsou pozůstatky starobylého města a raně křesťanské komplexní Mirine Fulfinum. Navštívit ostrov Krk a Omišalj, tento malý, malebného historického města a strávit příjemnou a klidnou rodinnou dovolenou v levné ubytování v soukromí. Vyhledávat soukromé ubytování v Omišalj. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Omišalj. Vítejte na Omišalj!

Krk - Omišalj Předpověď počasí