Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Omišalj

Omišalj je malé pobřežní město na ostrově Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severozápadní části ostrova u mostu Krk a letiště Rijeka. Historické jádro města se nachází na sto metrů vysoké, strmé skále a dominuje této části Kvarneru. Společně s městem Krk, Omišalj je nejstarší osídlení na ostrově, a byl poprvé zmíněn v 12. století jako Castri musculi, latinským...

Seřadit podle:

Apartmány Tea

Krk - Omišalj

Od moře 40 m
Kapacita 2 osob

od 35 €

Apartmány Matteo

Krk - Omišalj

Od moře 600 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmány Vila Lavanda

Krk - Omišalj

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Božić

Krk - Omišalj

Od moře 800 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Omisalj

Krk - Omišalj

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

od 53 €

Apartmány Bebek

Krk - Omišalj

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 45 €

Apartmány Rebec

Krk - Omišalj

Od moře 800 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Kondić

Krk - Omišalj

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Tara

Krk - Omišalj

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány LUNA

Krk - Omišalj

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Vila Kajče

Krk - Omišalj

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmány Tea ( Krk - Omišalj)

Apartmány se nacházejí v rodinném domě 40 m od moře a 2 km od centra města Omišalj. K pronájmu dva byty v prvním patře - velkou terasu s krásným výhledem na moře a panorama Kvarneru. Apartmány v kategorizaci tří hvězd, plně vybavené, klimatizace, satelitní TV, mini-kuchyň s ledničkou, každý apartmán má vlastní parkovací místo ve dvoře. Můžete uvést vaše malá domácí zvířata. K dispozici je gril. Apartmán 2 + 2 se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj rozkládací pohovkou (dvě lůžka), satelitní TV, kuchyň, koupelna, hala, terasa, má samostatnou etrance. Je 2 + 1 se skládá z kuchyně, koupelna, velký pokoj (manželská postel), sedací souprava (jedno lůžko), velká terasa, byt má samostatný vchod.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tea

Od moře 40 m
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Apartmány Matteo ( Krk - Omišalj)

Plocha: 35 m2. Kapacita: 2 2 1. Pokoje: SAT / TV, klimatizace, internet (na vyžádání). Kuchyň: lednice, sporák. Koupelna: sprchový kout, pračka (dle dohody). Parkování: parkoviště. Pláž: 600 m. Obchod: 500 m. Restaurace: 500 m. Příspěvek: 500 m. Ambulance: 500 Centrum města: 500 m. Druh pláže: oblázky. Poznámky: Kouření mimo místnost, bezbariérový přístup, domácí zvířata nejsou povolena. Ceny od 01.01 do 28.05 a od 10.09. do 31.12 je 45 EUR: od 28.05 do 02.07 a od 03.09. do 10.09. Cena je 50 EUR Od 02.07. do 16.07. a od 27.08. do 09.03. Cena je 55 EUR, zatímco 16.07. do 30.07. a 20.08. do 27.08. EUR 60: a od 30.07. na 20,08. EUR 70

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matteo

Od moře 600 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vila Lavanda ( Krk - Omišalj)

Villa LAVANDA se nachází v klidné části Omišalj zeleně a vůní růží a levandule podél pobřeží. Apartmány jsou rodinný typ / pro rodiče s dětmi - 2 + 2 a zařazena do kategorie s ***. Všechny naše apartmány mají klimatizaci, satelitní TV, krásnou terasu s výhledem na grilování, ve stínu zahrady, parkoviště a všechny jen 100 m od moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Lavanda

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Božić ( Krk - Omišalj)

Vítejte na Omišalj na ostrově Krk! Byty Bozic pravým místem pro idylickou dovolenou - ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Byty Bozic Omišalj se nachází v severozápadní části ostrova a je první město na ostrově, který je vystaven na přelomu Krk mostu. Historické jádro města se nachází na útesu 85 metrů vysoká a dominuje této části Kvarneru. S městem Krk, Omišalj je nejstarší žijící město na ostrově s turistickou tradicí sahá až 100 let. Díky své mírné klima, vynikající klima a blízkého mostu, letiště a město Rijeka, dnes Omišalj je atraktivní destinací pro mnoho turistů, kteří kromě užívat slunce a moře, v Omišalji nabízí nevšední zážitek z výjimečné kulturní a historické dědictví. Všechny rád, že sem přišel věřit, že člověk může stát v moři, a tím i vidět jejich vlastní nohy. Máme pro jejich část, příprava dům pro Vás naše hosty, kteří nás již navštívili a budeme pro první čas na návštěvu. Těšíme se na Vaši návštěvu! rodina Bozic

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Božić

Od moře 800 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Omisalj ( Krk - Omišalj)

Omišalj se nachází v severozápadní části ostrova Krk a je nejstarší žijící město na ostrově s turistickou tradici více než 100 let. Díky mírnému podnebí, vynikající klima a poblíž mostu, letiště a město Rijeka, dnešní Omišalj atraktivní destinací pro mnoho turistů, kteří kromě užívat slunce a moře, v Omišalji nabízí jedinečný zážitek z výjimečné kulturní a historické dědictví. Rekreační dům se nachází v historickém centru města (Staré Město), který se nachází na vysoké skále, která je dominantou této části Kvarnerského zálivu. Dům byl postaven v roce 1892 a renovována 2013 Rok. V bytě je 49 m2 a skládá se z kuchyně, obývací pokoj, dvě dvoulůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými lůžky), koupelna se sprchovým koutem, přední a zadní terasu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Omisalj

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

Cena od 53 €

Apartmány Bebek ( Krk - Omišalj)

Byt se nachází 70 m od moře. Má krásný výhled na Kvarnerský záliv a moře nabízejí příjemné prázdninové ubytování. Je zde možnost rybaření a další rekreaci. Byt je vybaven veškerým vybavením: internet, satelitní TV, gril, parkoviště, mikrovlnná. V blízkosti 50 m jsou obchody, Kemp se nachází 200 metrů od hotelu, airpotrt 2 km, Centrum 2 km. Příjemné místo k pobytu na ostrově Krk!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bebek

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 45 €

Apartmány Rebec ( Krk - Omišalj)

Vítejte na byt Rebec! Neobvykle Zelený ostrov s krásnými plážemi, písčité, skalnaté a oblázkové. Bohatý kulturní dědictví (římské pozůstatky měst, raně křesťanské kostely, centrum hlaholice atd). V blízkosti známých turistických měst Opatija, Crikvenica, Krk, Krk, Baška, Krk, atd.), A atrakcemi (Biserujka jeskyně) a krásná nedotčená příroda .. Díky mírnému podnebí, vynikající klima a okolí mostu, letiště a město Rijeka, dnes je Omisalj atraktivní destinací pro mnoho turistů, které nejen užívat slunce a moře, v Omišalj nabízí nevšední zážitek z výjimečného kulturního a historického dědictví. Ostrov Krk nabízí mnoho krásných okamžiky svého dovolené, a my se budeme snažit, aby vám krásu města Krk a ostrovem co nejblíže. Apartmán s 3 ložnice, obývací pokoj, terasa, větší kuchyň, koupelna a WC, galerie s jedním lůžkem. Klimatizované. Apartmán 2 hvězdičky (80 m2) Zvířata: Ano. Kouř: Ano. Terasa s grilem. Vnitřní zařízení: Železo lednička, klimatizace. Rychlovarná konvice. Mikrovlnná trouba. Pračka, sporák, myčka. Vysoušeč vlasů, TV. Parkování (parkoviště). Sprcha ve dvoře. Pračka 2 eur / den. Používání klimatizace 5 EUR / den. Domácí zvířata 4 EUR / den. Check-out: 9 h - 11 h Check-in: 14 h - 20 h. Ochotní domácí jsou vám k dispozici, aby vaše dovolená ještě příjemnější, takže můžete odejít spokojeni, spoustu krásných vzpomínek. Přejeme vám vřelé přivítání a příjemný pobyt v bytě Rebec. Byty ceny se mohou dohodnout, že nejsou není konečná!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Rebec

Od moře 800 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kondić ( Krk - Omišalj)

Vila v klidné lokalitě. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou. Byt má krásnou terasu, která má krásný výhled na moře, kde si můžete dát snídani, a během noci sednout a relaxovat s krásným výhledem. Dům se nachází v blízkosti pláže, takže můžete jít pěšky na pláž. Na pláži jsou sprchy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kondić

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmány Tara ( Krk - Omišalj)

Byt se nachází v přízemí rodinného domu. Má terasu a část je krytá. Dobrá poloha, klid, výhled na moře, 200m od moře. Užijte si, koupání, opalování, procházky podél moře. Objevte krásy starého města Omišalj a navštivte a prozkoumejte i další místa na ostrově Krk.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tara

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány LUNA ( Krk - Omišalj)

Apartmán v přízemí se zahradou a terasou v retro kamenném stylu: -grilování -parkoviště - Klima -Wi -TELEVIZE -jakuzzi -vodní sprcha s teplou vodou -ležaljke - velký dřevěný stůl

Kategorizace Kategorizace - Apartmány LUNA

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Vila Kajče ( Krk - Omišalj)

Vila se dvěma plně vybavenými apartmány, které se nacházejí na moři. Hosté mají přístup na společnou terasu se stolem a sedací soupravou obklopenou zelení.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Kajče

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Krk - Omišalj

Krk - Omišalj  - Erb Omišalj je malé pobřežní město na ostrově Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severozápadní části ostrova u mostu Krk a letiště Rijeka. Historické jádro města se nachází na sto metrů vysoké, strmé skále a dominuje této části Kvarneru. Společně s městem Krk, Omišalj je nejstarší osídlení na ostrově, a byl poprvé zmíněn v 12. století jako Castri musculi, latinským názvem pro umístění granátů. Četné archeologické stopy jsou nám ukazuje, že oblast města Omišalj byla osídlena již v době starověkých Ilyrové, následovaný Římany. V průběhu celého středověku Krk byl v držení rodu Frankopan, který zde postavil hrad a později až do 18. století bylo ovládáno Benátčané. Jeho ekonomický a cestovního ruchu boom byl v polovině minulého století a dnes je Omisalj atraktivní destinací pro mnoho turistů, protože jeho blízkosti Krk most a letiště v Rijece, kombinace vynikající klima a kulturně-historického dědictví. Ubytování je nabízeno v komfortní apartmány, pokoje a prázdninové domy jako součást soukromé rodinné ubytování. Můžete si odpočinout a užít si nejznámější pláž Pesja, označené modrou vlajkou jako záruka čisté mořské vody. Nachází se ve stínu borovic s výhledem na celý záliv Omišalj a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Od Omišalj jsou organizovány denní výlety na ostrov Cres a panoramatické projížďky lodí po Glavotok a Most na ostrov Krk. Z historických památek stojí za návštěvu jsou farní kostel Nanebevzetí Panny Marie z 12. století, který byl později přestavěn směsí románské, renesančně a barokně. V nedaleké zátoce Sepen jsou pozůstatky starobylého města a raně křesťanské komplexní Mirine Fulfinum. Navštívit ostrov Krk a Omišalj, tento malý, malebného historického města a strávit příjemnou a klidnou rodinnou dovolenou v levné ubytování v soukromí. Vyhledávat soukromé ubytování v Omišalj. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Omišalj. Vítejte na Omišalj!

Krk - Omišalj Předpověď počasí