Apartmány a ubytování v soukromí Kostrena

Kostrena je malé pobřežní město a magistrát v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Nachází se na poloostrově 10 km na délku a v blízkosti města Rijeka, obklopen Rijeka a Bakar Bay. To bylo poprvé zmíněno na začátku 15. století a historie Kostrena byl známý pro své vynikající námořníků, kapitánů a majitelů lodí. Tady je dnes známý Viktor Lenac opravy loděnice. V současné době celá obec má asi 3000 obyvatel,...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Kostrena

Seřadit podle:

Rekreační dům Villa Oasis Kostrena

Kostrena

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

od 450 €

Rekreační dům Oak

Kostrena

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

od 56 €

Apartmán Lucija

Kostrena

Od moře 700 m
Kapacita 5 osob

od 100 €

Rekreační dům Villa Oasis Kostrena ( Kostrena)

Villa Oasis Kostrena se nachází v Kostreně, nedaleko Rijeky. Vila má 186 m2 rozdělených do dvou pater. V přízemí je moderní kuchyň se všemi spotřebiči a jídelní kout, velký obývací pokoj (TV, HiFi, Nintendo Wii, Play Station) s přístupem na terasu zařízenou zahradním nábytkem, posilovnou, toaletou, prádelnou a hlavní ložnicí s koupelnou (vana a sprcha odděleně). V prvním patře jsou dvě ložnice s koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s přístupem Netflix, koutkem krásy a postelemi velikosti King. Vysokorychlostní Wi-Fi je zdarma. Plocha bazénu - ohřívaný bazén 8x4 m se slanou vodou a protiproudem. Sundeck je vybaven salonky, houpací sítě a solární sprchou. K dispozici je také gril a velký ruční stůl pro venkovní stolování. Na pozemku jsou k dispozici parkovací místa.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Oasis Kostrena

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

Cena od 450 €

Rekreační dům Oak ( Kostrena)

Teplý rekreační dům v malé klidné obci Kostrena. Kostrena je známá svou historií kapitánů a námořníků. Proto náš dům byl domovem mnoha generací námořníků přes 300 let jeho existence, ale je kompletně zrekonstruován. V domě nikdo jiný nežije, takže všichni hosté budou mít své vlastní soukromí. V případě potřeby nás můžete kontaktovat. Před domem se nachází krytá terasa se stolem a lavičkami obklopenými zelení a středomořskými rostlinami. Součástí kryté terasy je také gril. Parkování je zdarma a nachází se v oploceném dvoře domu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a klimatizace. Dům má 2 podlaží. Na velkém patře se nachází 1 polovina koupelny s myčkou, obývací pokoj s pohovkou, která může být přeměněna na postel, plně funkční kuchyň (myčka nádobí) a jídelna. Ve 2. patře se nachází 1 plná koupelna a 2 ložnice, jedna postel pro 1 osobu a další pro 2 osoby. Dům se nachází 5 km od Rijeky (3. největší město v Chorvatsku). Rijeka má mnoho historických památek a muzeí, jednou z největších atrakcí je hrad Trsat, který je jen pár minut od našeho krásného místa. A existuje mnoho dalších přírodních a kulturních krás, které stojí za to navštívit.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Oak

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

Cena od 56 €

Apartmán Lucija ( Kostrena)

Pokud plánujete strávit svou dovolenou v klidné a útulné části Kostreny, je to pro vás apartmán. V tomto bytě se lidé cítí jako doma. Z terasy je krásný výhled na moře a na zahradě je gril. Pláže jsou krásné a nikdy příliš přeplněné. Pokud potřebujete něco, jsme tu vždy pro vás. Vítejte milí budoucí hosté!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lucija

Od moře 700 m
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

Turistický průvodce - Kostrena

Kostrena  - Erb Kostrena je malé pobřežní město a magistrát v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Nachází se na poloostrově 10 km na délku a v blízkosti města Rijeka, obklopen Rijeka a Bakar Bay. To bylo poprvé zmíněno na začátku 15. století a historie Kostrena byl známý pro své vynikající námořníků, kapitánů a majitelů lodí. Tady je dnes známý Viktor Lenac opravy loděnice. V současné době celá obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají především v loďařství, lodní doprava, a díky cestovního ruchu na své krásné pláže a čisté vody. Ubytování je nabízeno v mládežnické a mnoho místností a bytů v soukromém rodinném ubytování. Přátelští hostitelé budou dělat vše pro to, aby vaše dovolená jako bezstarostný jak je to možné. Na celé délce pobřeží v Kostrena je mnoho krásných pláží, z nichž nejznámější a nejnavštěvovanější jsou v zálivu Žurkovo, Smokvinovo, Svežanj, Spužvina, Podražica, Nova Voda i Perilo. V Kostrena provozuje potápěčské centrum Kostrena, takže můžete nahlédnout do okolního mořského dna, ale pokud chcete být nad mořem, pak doporučujeme plavbu pod plachtami klubu Galeb. Kostrena má několik restaurací a hospůdek, kde můžete ochutnat místní speciality. Milovníci nočního života a dobré zábavy mohou navštívit a vychutnat si bohatý noční život Rijeka. Navštivte toto malé pobřežní město s krásnými plážemi a čistým mořem a strávit příjemnou rodinnou dovolenou. Cenově dostupné ubytování v soukromí v Kostrena. Apartmány, pokoje a prázdninové domy, levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Kostrena!

Kostrena Předpověď počasí