Apartmány a ubytování v soukromí Kostrena

Kostrena je malé pobřežní město a magistrát v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Nachází se na poloostrově 10 km na délku a v blízkosti města Rijeka, obklopen Rijeka a Bakar Bay. To bylo poprvé zmíněno na začátku 15. století a historie Kostrena byl známý pro své vynikající námořníků, kapitánů a majitelů lodí. Tady je dnes známý Viktor Lenac opravy loděnice. V současné době celá obec má asi 3000 obyvatel,...

Seřadit podle:

Rekreační dům Vesna House

Kostrena

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

od 120 €

Rekreační dům Oak

Kostrena

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

od 56 €

Rekreační dům Vesna House ( Kostrena)

Dům. Nachází se ve velmi klidné oblasti Kostrena, pouhých 10 minut jízdy od města Rijeka města, tento kuriózní a atmosférický dům byla láskyplně restaurována v roce 2006 a vkusně zařízeny jeho Ital-chorvatských vlastníků. Velká kuchyň je dobře vybavena pro náročné kuchaře a 2 koupelny umožňují dostatečný komfort pro stranu až 8 osob. Pod přízemí se nachází útulná sklep s krbem. Jedná se o obchod místo pro grilování nebo posezení v chladného vzduchu v létě. Chorvatský kuchař může být najat, aby připravit a sloužit jídlo v domě v případě potřeby. Tato lokalita je zajímavá, protože je na správném místě pro různé aktivity. Pláže jsou 2 km z kopce, a pokud to není v létě, tam je několik kilometrů dlouhá cesta cesta podél břehu moře. V 30. min jízdy autem, můžete být v horách na 1200 m vysoké, což je ideální pro odpočinout od letních veder. V 30. min si můžete být i na ostrově Krk je to s mnoha vesnic a středisek. 30 min disk je také Opatija a poloostrov Istrie je to s mnoha vesnic, taverny a vinařství. Ubytuje: až 4. Rozvržení: (přízemí) - kuchyň, jídelna, samostatným sociálním zařízením, se dvěma samostatnými lůžky, Praní prádla pokoj, přední terasu. (V patře) - 1 dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením připojeným. Zařízení domu: pračka, myčka, telefon, kazetový / CD / DVD přehrávač, Satelitní TV, ústřední topení, sklep s krbem. Obchody: 2 km, nejbližší restaurace 2 kmsAccess: odbočce na Maracici na horní silnici Kostrena. Vzdálenosti: 5 km Rijeka, Opatija 20 km, Ostrov Krk 20 km, pláž 2 km, horských střediscích 40 km (1200 m vysoký)

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Vesna House

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

Cena od 120 €

Rekreační dům Oak ( Kostrena)

Teplý rekreační dům v malé klidné obci Kostrena. Kostrena je známá svou historií kapitánů a námořníků. Proto náš dům byl domovem mnoha generací námořníků přes 300 let jeho existence, ale je kompletně zrekonstruován. V domě nikdo jiný nežije, takže všichni hosté budou mít své vlastní soukromí. V případě potřeby nás můžete kontaktovat. Před domem se nachází krytá terasa se stolem a lavičkami obklopenými zelení a středomořskými rostlinami. Součástí kryté terasy je také gril. Parkování je zdarma a nachází se v oploceném dvoře domu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a klimatizace. Dům má 2 podlaží. Na velkém patře se nachází 1 polovina koupelny s myčkou, obývací pokoj s pohovkou, která může být přeměněna na postel, plně funkční kuchyň (myčka nádobí) a jídelna. Ve 2. patře se nachází 1 plná koupelna a 2 ložnice, jedna postel pro 1 osobu a další pro 2 osoby. Dům se nachází 5 km od Rijeky (3. největší město v Chorvatsku). Rijeka má mnoho historických památek a muzeí, jednou z největších atrakcí je hrad Trsat, který je jen pár minut od našeho krásného místa. A existuje mnoho dalších přírodních a kulturních krás, které stojí za to navštívit.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Oak

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

Cena od 56 €

Turistický průvodce - Kostrena

Kostrena  - Erb Kostrena je malé pobřežní město a magistrát v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Nachází se na poloostrově 10 km na délku a v blízkosti města Rijeka, obklopen Rijeka a Bakar Bay. To bylo poprvé zmíněno na začátku 15. století a historie Kostrena byl známý pro své vynikající námořníků, kapitánů a majitelů lodí. Tady je dnes známý Viktor Lenac opravy loděnice. V současné době celá obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají především v loďařství, lodní doprava, a díky cestovního ruchu na své krásné pláže a čisté vody. Ubytování je nabízeno v mládežnické a mnoho místností a bytů v soukromém rodinném ubytování. Přátelští hostitelé budou dělat vše pro to, aby vaše dovolená jako bezstarostný jak je to možné. Na celé délce pobřeží v Kostrena je mnoho krásných pláží, z nichž nejznámější a nejnavštěvovanější jsou v zálivu Žurkovo, Smokvinovo, Svežanj, Spužvina, Podražica, Nova Voda i Perilo. V Kostrena provozuje potápěčské centrum Kostrena, takže můžete nahlédnout do okolního mořského dna, ale pokud chcete být nad mořem, pak doporučujeme plavbu pod plachtami klubu Galeb. Kostrena má několik restaurací a hospůdek, kde můžete ochutnat místní speciality. Milovníci nočního života a dobré zábavy mohou navštívit a vychutnat si bohatý noční život Rijeka. Navštivte toto malé pobřežní město s krásnými plážemi a čistým mořem a strávit příjemnou rodinnou dovolenou. Cenově dostupné ubytování v soukromí v Kostrena. Apartmány, pokoje a prázdninové domy, levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Kostrena!

Kostrena Předpověď počasí