Your browser does not support JavaScript! Apartmány a levné ubytování v soukromí Fužine

Apartmány a soukromé ubytování Fužine

Fužine - Erb

Fužine je malé horské městečko a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován v jihozápadní části Gorski Kotar, 700 metrů nad mořem, obklopené malebnými horami, staré lesy jehličnanů a krásných jezer Bajer a Lepenica. Fužine jsou relativně novou vesnici založil v 17. století, kdy hrabata Zrinski zde začala využívání železné rudy, po kterém byl pojmenován Fužine (železárny byl pak termín pro pozemkové a zpracování železné rudy). Doly byly postupně mizí a vypořádání byl vyvíjen po vybudování Karolina silnice a železnice v 18. století, které byly spojené Kontinentální Chorvatsko a Jaderské moře, a města Karlovac a Rijeka. Dnes Fuzine je známé turistické místo, s dlouhou tradicí v oblasti cestovního ruchu díky své přírodní krásy, příjemným horským podnebím a blízkost k moři, které je jen 20 km daleko. Ubytování lze najít pouze v kvalitě ubytování v soukromí a apartmány, pokoje a rekreačních objektů. K bohaté turistické nabídce přispívá 2 velký a jeden malý umělé jezero, které se perfektně hodí do přírodní horskou krajinu a kde si můžete zaplavat nebo si vychutnat rybaření, plachtění nebo jízda na lodích a kánoe. Zvláštní atrakcí je 300 metrů dlouhý a zdobené pro návštěvníky jeskyně Vrelo. Nedaleko Fužine najdete spoustu značených cyklistických i turistických tras. Velmi oblíbená je krásná procházka kolem největšího jezera Bajer. Gastronomická nabídka je na vysoké úrovni a v místních restauracích najdete autentické místní jídla připravená podle originálních receptů, jako jsou houbové pokrmy, zvěřinu a lesních plodů. Zveme Vás do Fužine v létě strávit noc v příjemném prostředí horského vzduchu, a během dne se nyní zachovalou přírodu, nebo v nedaleké moře. Vyhledávat soukromé ubytování v Fužine a jeho okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Fužine. Vítejte na Fužine!

Přímý kontakt s majiteli ubytování Fužine
Levné apartmány Fužine
Soukromé ubytování Fužine

Fužine - Hledat ubytování na mapě

Videoprezentace Fužine

0 ubytování


od

Seřadit podle:
Apartmány Darinka Fužine - Chorvatsko

Apartmány Darinka
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 4 osoba na vyžádání

Apartmány Erika Fužine - Chorvatsko

Apartmány Erika
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 4 osoba na vyžádání

Apartmány Karolina Fužine - Chorvatsko

Apartmány Karolina
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 2 osoba od 30 €

Apartmány Lalita Fužine - Chorvatsko

Apartmány Lalita
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 12 osoba na vyžádání


Apartmány MARINA Fužine - Chorvatsko

Apartmány MARINA
Fužine


Od moře 500 m
Kapacita 2 osoba od 30 €

Apartmány Mušić Fužine - Chorvatsko

Apartmány Mušić
Fužine


Od moře 10 m
Kapacita 3 osoba na vyžádání

Rekreační domy Nada Fužine - Chorvatsko

Rekreační dům Nada
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 7 osoba na vyžádání

Apartmány Nevenka Fužine - Chorvatsko

Apartmány Nevenka
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 6 osoba od 50 €


Apartmány Proljeće Fužine - Chorvatsko

Apartmány Proljeće
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 12 osoba na vyžádání

Apartmány Sabina   Fužine - Chorvatsko

Apartmány Sabina
Fužine


Od moře 10 m
Kapacita 10 osoba na vyžádání

Apartmány Šumski kutak Fužine - Chorvatsko

Apartmány Šumski kutak
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 8 osoba na vyžádání

Apartmány Vilma Fužine - Chorvatsko

Apartmány Vilma
Fužine


Od moře > 10000 m
Kapacita 8 osoba na vyžádání


Apartmány Darinka Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Darinka - Fužine

Byt se skládá ze dvou pokojů, kuchyní, jídelnou a sociálním zařízením rozdělit do *** a poskytuje kompletní pohodlí domova. Našim hostům nabízíme během letošního léta: kola, hry a zimní sáně pro děti. V zimě, zabezpečený přístup autem ke vchodu. Všechny aktuální a budoucí hosté jsou vítáni v našich teplých domovů.


Apartmány Erika Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Erika - Fužine

Apartmány jsou umístěny v Fužine 800 metrů od centra a 300 metrů od jezera Bajer. Ty se nacházejí v podkroví domu se samostatným vchodem. Apartmány mají jednu ložnici, obývací pokoj a jídelna a plně vybavenou moderní kuchyň a koupelnu a poskytuje kompletní pohodlí domova. Hosté mohou využít ohniště a travní porosty. Na zahradě je vybaven hřiště pro děti s houpačkami, skluzavkou a houpačkou a badmintonových kurtů, a v zimě je zde sjezdovky o délce 50 stop pro sáňkování. Apartmány jsou označeny kvalitu Kvarner Family.


Apartmány Karolina Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 2 osob

od 30 €


Odeslat dotaz

Apartmány Karolina - Fužine

Dovolená v malé horské vesnice Slavica. 840 m nadmořská výška, 17 km od automotodromu Grobnik na dálnici Rijeka-Záhřeb (výjezd Vrata, obec Slavica). Beautyfull venkově, pokojně, v blízkosti tří jezer, dvě jeskyně, Národní park Risnjak, cyklostezky ... Vítejte a užívejte si!


Apartmány Lalita Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Lalita - Fužine

Apartmány a pokoje Lalita se nacházejí v blízkosti centra obce Fužine a jezera Bajer. Zařízení se skládá ze dvou apartmánů (2 + 2, 4 + 2) a pokoje (1 + 1). Apartmány jsou plně vybavené kuchyně, ložnice, obývací pokoj, koupelna. Ústřední topení. Apartmány mají veškeré potřebné příslušenství, stejně jako ložní prádlo, ručníky a další. TV, TV se satelitním příjmem a Wi-Fi připojení k internetu jsou k dispozici. Dům má velkou zahradu s altánem a grilem, vhodné pro rodiny a děti. Také přední části domu je parkoviště. Uvnitř domu provozuje malý obchod pro péči o tělo, které nabízejí masáže, aroma masáže, koupele ...


Apartmány MARINA Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 500 m
Kapacita 2 osob

od 30 €


Odeslat dotaz

Apartmány MARINA - Fužine

Byt se nachází na adrese Franje Rački 38 (Fužine) na hlavní silnici. Centrum města je jen pár minut chůze. V centru jsou obchody, banky, pošta, čerpací stanice, dětské hřiště, hotel, restaurace a turistické kanceláře. Fužine je obklopen jezerem Bajer, vedle kterého se táhnou pěší a cyklistické trasy Byt se nachází v podkroví zrekonstruovaného obytného domu a je určen pro 2 osoby. Součástí obytné budovy je několik apartmánů, které jsou také využívány po celý rok. Budova je obklopena vlastním parkovištěm a hlavní silnicí. Je vyzdoben v horském stylu s výhledem na jezero Bajer. Podkroví budovy vede ke schodům a byt má vlastní parkovací místo. Ubytování zahrnuje následující pokoje: kuchyň a obývací pokoj, koupelnu a ložnici s manželskou postelí.


Apartmány Mušić Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Mušić - Fužine

Byt se nachází v Music Lic v blízkosti centra města a zařízení, jako jsou poštovní úřady, obchody, kavárny a etnografických sbírek. Je vybaven *** a nabízí ubytování pro 2 osoby. K dispozici je možnost přistýlky. Kontaktní osobou je paní Zlata Music.


Rekreační dům Nada Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Rekreační dům Nada - Fužine

Prázdninový dům a wellness Nada se nachází 3 km od Fuzine, v Fuzinarski Benkovce výšce 900 m nad mořem s krásným výhledem na Národní park Risnjak a je jen 20 km od moře. 130 m2 Dům je zařízen v moderním designu dřevěném stylu. Dům má dvě ložnice s balkonem, obývacím pokojem a kuchyní a dvěma koupelnami. Wellness s finskou saunou, vířivkou a velkým sprchovým koutem vám nabídnou kompletní relaxaci. V domě můžete využít naše domácí organické mýdla a vanu a chuť likéry, destiláty, sirupy, cookies. Splynout s voňavou a nedotčenou přírodou, odpojte jej od hektického a městský život a načerpat nové síly u nových pracovních vítězství


Apartmány Nevenka Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 6 osob

od 50 €


Odeslat dotaz

Apartmány Nevenka - Fužine

Byt se nachází v idylické části Fužine, v rodinném domě daleko od hluku a dopravy. Od centra byt se nachází 500-600 m nebo 5 minut chůze. Byt je velice prostorný (95 m2) a moderně zařízené. To byla zařazena do kategorie s *** a má dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyň, jídelna, obývací pokoj a dvě WC-a / sprcha. V obývacím pokoji je možnost přistýlky a vstup na balkon. Byt je vybaven ústředním topením, TV, DVD, a pro ty, kteří chtějí odpočívat a dělat svou práci, nabízíme možnost přístupu k Internetu prostřednictvím svých vlastních počítačích (MaxADSL bytem). Hosté mohou využít parkoviště, gril a pomocných zařízení.


Apartmány Proljeće Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Proljeće - Fužine

V garsonce Proljece a dům Proljece nabízí ubytování ve studio apartmán pro 2-6 osob. Celý dům je také k dispozici k pronájmu, a nabízí ubytování pro 12. Tam je k dispozici také jeden velký obývací pokoj s krbem. Pro naše hosty máme také k dispozici 2 kola a sáňky. Objekt se nachází v blízkosti jezera, hory, jeskyně a turistických tras.


Apartmány Sabina   Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Sabina - Fužine

Sabina Apartmány se nachází kousek od centra obce Fužine (350 m) a jezero Bajer (400 m). Náš rodinný dům je obklopen velkou dvoře s ovocnými stromy a zde najdete také terasu s dřevěným altánkem, zahradním nábytkem a lavičkami. Naši hosté mohou vychutnat ve dvou prostorných a plně vybavených apartmánech pro dvě až deset lidí. Oba apartmány splnit Kvarner rodina standardy. Zde příroda nezištně dává jeho srdce a ochotně pomáhá všem, kteří přišli a hledají pro některé téměř zapomenuté touhy. apartmány Sabina


Apartmány Šumski kutak Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Šumski kutak - Fužine

Byty Forest Nook se nachází 3,4 km od centra města Fu. Každý byt může ubytovat až čtyři osoby. Apartmány jsou 45 metrů čtverečních a skládá se ok kuchyňská linka se sporákem a troubou a velkou lednicí, obývací pokoj, jídelna, koupelna se sprchovým koutem a ložnice s velkou manželskou postelí a samostatným lůžkem. Apartmány se nachází v nádherné scenérii Gorski Kotar a všichni jsou ve vzdálenosti 15 km od moře.


Apartmány Vilma Fužine
Kategorizace ubytování

Od moře 10000 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Vilma - Fužine

Apartmány Vilma se nachází v rodinném domě v idylické části FUŽINE, daleko od hluku a dopravy. Byt je prostorný a moderní. Má *** a má dvě ložnice, kuchyň, obývací pokoj a WC. Má balkon. Byt je vybaven ústředním topením a TV mohou hosté využít i parkovací stání a zařízení. Domácí zvířata jsou povolena.