Apartmány a ubytování v soukromí Crni Lug

Crni Lug je malá obec v Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na úpatí hory Risnjak. Je obklopen svěží zelené louky a tmavě jehličnatého lesa, po kterém se místo dostal své jméno. Nachází se v nadmořské výšce asi 700 metrů a zde žije jen 300 obyvatel. Tato malebná horská vesnice je proslulé díky Národního parku Risnjak. Zde je hlavní vstup do Národního parku. Ubytování v Crni Lug a jeho okolí lze nalézt výhradně...

Seřadit podle:

Pokoje Raukar

Crni Lug

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Tina

Crni Lug

Od moře 25 km
Kapacita 6 osob

od 70 €

Rekreační dům CRNI LUG

Crni Lug

Od moře 10 km
Kapacita 7 osob

od 180 €

Pokoje Raukar ( Crni Lug)

Strávit svou dovolenou v chorvatském zelené oáze. Objevit zcela nový svět plný divoké a nedotčené přírodní krásy a jednoduché a přátelské lidi. Jeho expedice v Gorski Kotar objevit Black očkem, krásné malé vesnice ležící na náhorní plošině obklopené kopci nad nejpozoruhodnější který Risnjak. Raukar pokoje nabídnout oázu klidu, který nabízí nezapomenutelnou dovolenou po celý rok. Jsou umístěny na cestě do sídla národního parku, 300 metrů od centra města. Pro všechny z vás, tam je velká zahrada pro ty, kteří hledají klid, ptáci švitoření a fouká vítr, a tím pravým výchozím bodem pro dobrodruhy. Přijďte a užijte si dovolenou zajistíme pohodlnou polohu.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Raukar

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Tina ( Crni Lug)

Crni Lug se nachází na úpatí hory Risnjak. Obklopte tmna Ga louky a jehličnaté lesy. Nachází se v nadmořské výšce 726 metrů v blízkosti Národního parku Risnjak. Byt Tina má vše potřebné pro dovolenou. Právě jste sestavit tým a relaxovat v pohodlí přírody.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tina

Od moře 25 km
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům CRNI LUG ( Crni Lug)

Tato okouzlující rekreační chata se nachází na idylické náhorní plošině Gorski Kotar. Útěk z city turbulence, letní teplo a masová turistika. Je komfortně zařízený, zejména obývací pokoj s krbem. Relax na terase, bez ohledu na to, jakou denní dobu. Podlahy jsou spojeny vnitřním schodištěm a minimální výška stropu v podkroví je 70 cm. Můžete si vychutnat jízdu na kole a vybírat divoké bobule nebo houby. Ochlaďte v bazénu před domem nebo v nejbližším jezeře, asi za 20 minut autem. Na řece Kupa si můžete pronajmout kajaky a užít si svůj volný čas raftingem. Za cca 40 minut se dostanete k moři.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům CRNI LUG

Od moře 10 km
Kapacita 7 osob

Cena od 180 €

Turistický průvodce - Crni Lug

Crni Lug  - Erb Crni Lug je malá obec v Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na úpatí hory Risnjak. Je obklopen svěží zelené louky a tmavě jehličnatého lesa, po kterém se místo dostal své jméno. Nachází se v nadmořské výšce asi 700 metrů a zde žije jen 300 obyvatel. Tato malebná horská vesnice je proslulé díky Národního parku Risnjak. Zde je hlavní vstup do Národního parku. Ubytování v Crni Lug a jeho okolí lze nalézt výhradně v soukromém rodinném ubytování a přátelské hostitele poskytne veškeré potřebné informace, aby Váš pobyt byl co nejpříjemnější. Hory Snježnik a Risnjak byl prohlášen národním parkem zpět v roce 1953 vzhledem k velmi rozmanité flóry a fauny, a velmi dobře zachovalé mnoho lesních společenstev. V parku je obýván všech tří velkých šelem v Evropě - vlci, medvědi a rys. Kromě velmi dobře udržované naučné stezky Lesko, doporučujeme navštívit přírodní památka, řeka Kupa. Pro všechny vyznavače turistiky, doporučujeme výstup na nejvyšší vrchol parku a Gorski Kotar 1528 metrů vysoká Risnjak, který nabízí nádherný výhled na celé Gorski Kotar, Kvarnerského zálivu, Istrie a Julských Alp. Zveme Vás k návštěvě Crni Lug a Risnjak, a strávit víkend nebo delší dovolenou v horách, které potěší vás s bohatstvím a rozmanitostí rostlin a živočichů. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Crni Lug a jeho okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Crni Lug. Vítejte na Crni Lug a Národního parku Risnjak!

Crni Lug Předpověď počasí