Apartmány a ubytování v soukromí Crni Lug

Crni Lug je malá obec v Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na úpatí hory Risnjak. Je obklopen svěží zelené louky a tmavě jehličnatého lesa, po kterém se místo dostal své jméno. Nachází se v nadmořské výšce asi 700 metrů a zde žije jen 300 obyvatel. Tato malebná horská vesnice je proslulé díky Národního parku Risnjak. Zde je hlavní vstup do Národního parku. Ubytování v Crni Lug a jeho okolí lze nalézt výhradně...

Seřadit podle:

Pokoj Raukar

Crni Lug

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Pokoj Raukar ( Crni Lug)

Strávit svou dovolenou v chorvatském zelené oáze. Objevit zcela nový svět plný divoké a nedotčené přírodní krásy a jednoduché a přátelské lidi. Jeho expedice v Gorski Kotar objevit Black očkem, krásné malé vesnice ležící na náhorní plošině obklopené kopci nad nejpozoruhodnější který Risnjak. Raukar pokoje nabídnout oázu klidu, který nabízí nezapomenutelnou dovolenou po celý rok. Jsou umístěny na cestě do sídla národního parku, 300 metrů od centra města. Pro všechny z vás, tam je velká zahrada pro ty, kteří hledají klid, ptáci švitoření a fouká vítr, a tím pravým výchozím bodem pro dobrodruhy. Přijďte a užijte si dovolenou zajistíme pohodlnou polohu.

Kategorizace Kategorizace - Pokoj Raukar

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Crni Lug

Crni Lug  - Erb Crni Lug je malá obec v Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na úpatí hory Risnjak. Je obklopen svěží zelené louky a tmavě jehličnatého lesa, po kterém se místo dostal své jméno. Nachází se v nadmořské výšce asi 700 metrů a zde žije jen 300 obyvatel. Tato malebná horská vesnice je proslulé díky Národního parku Risnjak. Zde je hlavní vstup do Národního parku. Ubytování v Crni Lug a jeho okolí lze nalézt výhradně v soukromém rodinném ubytování a přátelské hostitele poskytne veškeré potřebné informace, aby Váš pobyt byl co nejpříjemnější. Hory Snježnik a Risnjak byl prohlášen národním parkem zpět v roce 1953 vzhledem k velmi rozmanité flóry a fauny, a velmi dobře zachovalé mnoho lesních společenstev. V parku je obýván všech tří velkých šelem v Evropě - vlci, medvědi a rys. Kromě velmi dobře udržované naučné stezky Lesko, doporučujeme navštívit přírodní památka, řeka Kupa. Pro všechny vyznavače turistiky, doporučujeme výstup na nejvyšší vrchol parku a Gorski Kotar 1528 metrů vysoká Risnjak, který nabízí nádherný výhled na celé Gorski Kotar, Kvarnerského zálivu, Istrie a Julských Alp. Zveme Vás k návštěvě Crni Lug a Risnjak, a strávit víkend nebo delší dovolenou v horách, které potěší vás s bohatstvím a rozmanitostí rostlin a živočichů. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Crni Lug a jeho okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Crni Lug. Vítejte na Crni Lug a Národního parku Risnjak!

Crni Lug Předpověď počasí