Apartmány a ubytování v soukromí Lokve

Lokve je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován v centru Gorski Kotar na půli cesty mezi Delnice a Fužine, vedle dálnice Záhřeb-Rijeka. Podél villlage běží říčky Lokvarka, jehož rekonstrukce v polovině 20. století způsobily velké akumulační Lokvarsko jezero. Místo je poprvé zmíněn v 15. století a na počátku 19. století zažil náhlý ekonomický rozmach s průchodem silnice...

Seřadit podle:

Apartmán Potok

Lokve

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmán Goransko sunce

Lokve

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmán Potok ( Lokve)

Podkrovní byt v srdci Gorski Kotar, rybníky. OBSAH: 2 + 1 (manželská postel lůžko pro jednu osobu), wi-fi, parkoviště, ústřední topení, kuchyň, koupelna (sprchový kout) Možnost používat nádobí, TV. Mezi zajímavosti v okolí Forest Park podkroví, jeskyně Lokvarka Frog muzeum, Lake Lokve, boží muka, Zdroj Coupe (20 km), Risnjak (asi 15 km), jezero Bajer (asi 15 km), Cave Spring (cca 15 km) zelený zdroj (asi 20 km), rafting na Buy (cca 15 km)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Potok

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Goransko sunce ( Lokve)

Vítáme vás na této magické části chorvatského, že vy a vaše děti nebo přátelé poskytuje ideální místo pro dovolenou s výlety do krásné přírody, která vás obklopuje, ať už v létě nebo v zimě. Puddles městečka Tuzla magistrátu v Gorski Kotar, s četnými památkami a přírodními jen pár kilometrů od vašeho bytu. Proč s námi strávit dovolenou? Velký a prostorný dřevěný dům na kameni suterénu, tzv Goransko slunce, který se může pochlubit velkou barevnou zahradu plnou květin, ovoce a zeleninu v přední části malého dřevěného domu, s kamenným krbem, která je ideální pro dětské nocí a / nebo znárodnit s grilem. Chata z pohádky se skládá ze dvou palandy, lavicemi a židlemi, a před ním je malý zpola krytá terasa s lehátky a houpací sítě. Nad ním jsou tři parkovací místa oddělené prudkém stoupání do vesmíru, jak příjemné je to možné.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Goransko sunce

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Lokve

Lokve  - Erb Lokve je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován v centru Gorski Kotar na půli cesty mezi Delnice a Fužine, vedle dálnice Záhřeb-Rijeka. Podél villlage běží říčky Lokvarka, jehož rekonstrukce v polovině 20. století způsobily velké akumulační Lokvarsko jezero. Místo je poprvé zmíněn v 15. století a na počátku 19. století zažil náhlý ekonomický rozmach s průchodem silnice Louisiana, která spojovala města Karlovac do Rijeky a kontinentálního Chorvatska k Jaderskému moři. Obyvatelé Lokve tradičně byli lesníci horníků, řemesla a zemědělců, a dnes s výjimkou lesnictví je také rozvoj cestovního ruchu. Ubytování v Lokve je nabízeno v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů v rámci krásně krajinářský soukromých rodinných domů. Největším lákadlem místě je velké umělé jezero, které Lokvarsko dokonale zapadají do přírodního prostředí a přitahuje mnoho milovníky rybaření, koupání a provozování sportovních aktivit, jako je pěší turistiku a cykloturistiku. V blízkosti se nachází jedna z nejkrásnějších jeskyní v Chorvatsku, Lokvarka jeskyní. Je dobře udržuje, a otevřený pro návštěvníky. Vedle obce je krásný lesopark Golubinjak ideální pro pěší a užívat si čerstvý vzduch a přírodní krásy. Mezi kulturní památky jsou zajímavé Žába muzeum a místní historie sbírka, která má cennou sbírku etnologické tradičních předmětů tohoto místa. Lokve jsou ideálním výchozím bodem pro objevování Národní park Risnjak, nejvyšší horu Gorski Kotar, který se tyčí nad obcí. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v Lokve a strávit aktivní víkend nebo dovolenou v této krásné malé a klidné podhorské obci. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Lokve a okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Lokve. Vítejte na Lokve!

Lokve Předpověď počasí