Apartmány a ubytování v soukromí Mrkopalj

Mrkopalj je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na západních svazích Velika Kapela v Gorski Kotar ve výšce 800 metrů nad mořem. Obec Mrkopalj patří osady: Begovo Razdolje, Brestova Draga, Sunger, Tuk Mrkopaljski a Tuk Vojni. Osada byla poprvé uvedena v 15. století a od té doby jsou archeologické pozůstatky středověkých kostelů. V 18. století byl vestavěných Carolina silnice,...

Seřadit podle:

Apartmán Fortica

Mrkopalj

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Rekreační dům Gorska Idila

Mrkopalj

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmán Mrkopalj

Mrkopalj

Od moře 10 km
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmán Betula

Mrkopalj

Od moře 45 km
Kapacita 2 osob

od 50 €

Apartmán Fortica ( Mrkopalj)

Byt se nachází v Mrkopalj malého horského městečka se nachází v zelených kopcích mezi Celimbasa, Lisine a Vranjak. Registrována jako garsoniéra ***. To má jednu místnost se čtyřmi lůžky. Plně vybavená kuchyň, WC a koupelnu. Má ústřední topení. K dispozici je zimní výbava pro děti - saně a lyže. Hosté mohou využít parkoviště a barbecue a dřevěný stůl s lavicemi, kde mohou odpočívat ve stínu během horkých letních dnů. Byt je od centra 500 metrů

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Fortica

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Gorska Idila ( Mrkopalj)

Pokud chcete uniknout od shonu každodenního života a relaxovat na čerstvém vzduchu a nedotčenou přírodou horského regionu, house sýru Idila je tou pravou volbou pro vás. Dům se nachází v Brestova Vážení na 980 m nad mořem a nad Sunger Mrkopalj. Rekreační dům Gorska Idila v Brestova Draga si každý může najít něco pro sebe. Pokud chcete klid a útěk od každodenního shonu městského života, se stýkat s přáteli vůně grilování a pití svařeného vína ve sněhu, nebo aktivní dovolenou v aktivitách, které jste zde k dispozici, Gorski Kotar je tou pravou volbou pro vás. Musíte přinést dobrou vůli odměnit opravdovou a nefalšovanou zážitek. Rekreační dům Gorska Idila zařízeny v horského stylu, s cílem zajistit zvláštní atmosféru. Kapacita domu pro čtyři osoby, a jsme schopni pojmout další dva lidi. Dům se skládá z obývacího pokoje, dvou ložnic, kuchyně, jídelna, koupelna a terasa s krásným výhledem na konci Mrkopaljski. V kuchyni je stylové zařízení a plně vybavené, a v rámci ní je jídelna s velkým stolem. Praskající oheň v kamnech vytváří zvláštní atmosféru, a tepelnou šíření po celém domě. V obývacím pokoji je pohovka, která může v případě potřeby převádí do manželskou postelí. Jeden pokoj se 2 samostatnými lůžky a jeden pokoj obsahuje jednu manželskou postel. Terasa a zahrada s grilem poskytují dostatek prostoru pro relaxaci a zábavu v každém ročním období.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Gorska Idila

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Apartmán Mrkopalj ( Mrkopalj)

Byt v Mrkopalj, Gorski Kotar. Byt se nachází v podkroví rodinného domu s výhledem na lyžařské středisko Celimbasa. Byt je plně vybaven, hlídané parkoviště, gril, Wi-Fi, možnost použití dvou jízdních kol. V blízkosti jsou vyznačeny cyklostezky, pěší turistiku a zimní sáňkování a lyžování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mrkopalj

Od moře 10 km
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Betula ( Mrkopalj)

Studio apartmán **** 3 osoby, 50 m2, se nachází 900 metrů nad mořem s krásným výhledem na lyžařské středisko Čelimbaša a místo Mrkopalj. Hlídané parkoviště. WiFi / internet zdarma. TELEVIZE. Možnost grilování. Studio má mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, sprchu, ručníky, ložní prádlo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Betula

Od moře 45 km
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Mrkopalj

Mrkopalj  - Erb Mrkopalj je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na západních svazích Velika Kapela v Gorski Kotar ve výšce 800 metrů nad mořem. Obec Mrkopalj patří osady: Begovo Razdolje, Brestova Draga, Sunger, Tuk Mrkopaljski a Tuk Vojni. Osada byla poprvé uvedena v 15. století a od té doby jsou archeologické pozůstatky středověkých kostelů. V 18. století byl vestavěných Carolina silnice, která spojovala Karlovaci Kraljevica a Rijeky. V té době Mrkopalj, Charta císaře Františka Josefa II, se stal vynikající královský hrad a trhu. Poté, co že to bylo rychle vyvíjí. Na počátku 20. století zde byl organizován lyžařské kurzy, a tady byl první chorvatský šampionát v cross-country lyžování a skoky na lyžích, a je právem nazýváno kolébkou lyžování v Chorvatsku. Dnes Mrkopalj rájem pro rekreační sportovce a milovníky přírody. Vedle v horské turistiky, místní obyvatelé jsou zapojeny do lesnictví a zemědělství. Můžete si najít ubytování v komfortních soukromých apartmánech, pokojích nebo rekreačních objektů. Mrkopalj a Begovo Razdolje mají dobře vybavené lyžařské středisko s několika sjezdovek, sáňkařských drah pro děti a lyžařské školy. V letním období si můžete výlet do nedalekého Bjelolasica nebo na striktní přírodní rezervace Bijele a Samarske útesů. Zveme Vás k návštěvě Mrkopalj a jeho okolí a v létě si můžete vychutnat čerstvý vzduch a přírodu, v zimě na sněhu a zimních aktivit. Vyhledávat soukromé ubytování v Mrkopalj a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Mrkopalj levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Mrkopalj!

Mrkopalj Předpověď počasí