Apartmány a ubytování v soukromí Vrbovsko

Vrbovsko je město v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Nachází se na východním konci Gorski Kotar podél dálnice Záhřeb-Rijeka, obklopen bujnou listnaté a jehličnaté lesy. To bylo nejprve zmínil na konci 15. století jako majetek rodu Frankopan a je jedním z nejstarších obydlených míst v Gorski Kotar. Průchodu Karolina silnici, pak Louisiana silnici na počátku 19. století, stejně jako ostatní podhorských osadách najednou...

Seřadit podle:

Apartmán Thea

Vrbovsko

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Rekreační dům Blaževci

Vrbovsko

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

od 95 €

Apartmán Anika

Vrbovsko

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 100 €

Rekreační dům Dolina

Vrbovsko

Od moře 45 km
Kapacita 8 osob

od 160 €

Apartmán Thea ( Vrbovsko)

Thea byt se nachází v krásné oblasti Gorski Kotar, ubytovací kapacitou pro 6 osob. Thea Byt je nově zařízené a plně vybavené, se skládá ze dvou ložnic, obývací pokoj, kuchyň, jídelna, dvě toalety a terasa. K dispozici je gril a 4 parkovací místa. Vážení hosté nabízíme širokou škálu přírodních (Kamacnin kaňonu, propast ...), historických a kulturních památek. Domácí mazlíčci jsou vítáni!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Thea

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Blaževci ( Vrbovsko)

Rekreační dům se nachází hned vedle řeky Kupy, pouhých pár desítek metrů od pobřeží a nabízí komfortní ubytování pro 6 osob (4 základního a 2 přistýlky). V přízemí se skládá ze vstupní hala, koupelna, obývací pokoj s terasou a plně vybavenou kuchyní. Vnitřní schodiště vede do podkroví, kde jsou dvě dvoulůžkové ložnice: Každý pokoj má balkon. Dům byl zrekonstruován a vybaven novým nábytkem.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Blaževci

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena od 95 €

Apartmán Anika ( Vrbovsko)

Byt Anika se nachází v podhorské obci Moravice, která se nachází 70 km od řeky a 70 km od Záhřebu, v blízkosti města Vrbovsko. Nachází se v samém srdci Gorski Kotar a nabízí komfortní ubytování rodinného typu s mnoha zařízeními. Čerstvý horský vzduch, zeleným přírodě a šumění řeky Dobra teče přímo do bytu nabízí klid a pohodu potřebné pro kvalitní dovolenou. Ranní káva s černými čápy a kachen, které plavou v řece uvolní a potěší přátele přírody. Byt má 4 krásně zařízené ložnice s manželskou postelí, a pokud je to nutné Dětské lůžko / přistýlka, obývací pokoj, jídelna, koupelna se sprchovým koutem a další samostatné WC. V kuchyni je funkčně vybavena všemi moderními spotřebiči (myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, plynový sporák, lednice s mrazákem). Krásně zdobené uzavřeném prostředí s prefabrikovanou bazén, ohniště a dřeva, plynu a tradičních pánví, promenády podél řeky. Sportovní zařízení jsou k dispozici pro hosty (kola, badminton) k dispozici. V zimě Byt je vytápěn tradičně dřevo. Pračka hostům k dispozici. Domácí zvířata povolena pouze malá plemena.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Anika

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 100 €

Rekreační dům Dolina ( Vrbovsko)

Nově postavený dům o rozloze 180 m2 ve třech patrech, až pro 10 osob. Postaven na místě starého stínu, na pozemku 1200 m2. V suterénu se nachází sklep (společenská místnost zařízená v nádherném stylu, s krbem na dřevě). K dispozici je také vnitřní bazén (300 x 260), finská sauna pro relaxaci a sprcha. V prvním patře dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, obývací pokoj s terasou s výhledem na údolí Dobre a okolní zelené kopce. K dispozici je jeden pokoj s manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem. V podkroví jsou tři ložnice, jeden pokoj se dvěma samostatnými lůžky, jeden pokoj s manželskou postelí (160x200), jeden s rozkládací pohovkou (160x200). Prostorné koupelny jsou navíc vybaveny sprchou a pračkou. Parkovací místo, zelená a prostorná zahrada s venkovním grilem a altánem pro radost ze vzduchu. V Moravicích, na státní silnici D3 (70 km od Rijeky a 90 km od Záhřebu), se obec Vučinići mění v údolí řeky Dobré, prochází kolem vlakového nádraží a přichází do malé vesnice Žakule.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Dolina

Od moře 45 km
Kapacita 8 osob

Cena od 160 €

Turistický průvodce - Vrbovsko

Vrbovsko  - Erb Vrbovsko je město v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Nachází se na východním konci Gorski Kotar podél dálnice Záhřeb-Rijeka, obklopen bujnou listnaté a jehličnaté lesy. To bylo nejprve zmínil na konci 15. století jako majetek rodu Frankopan a je jedním z nejstarších obydlených míst v Gorski Kotar. Průchodu Karolina silnici, pak Louisiana silnici na počátku 19. století, stejně jako ostatní podhorských osadách najednou byl rozvoj služeb pro zajištění ubytování pro karavany a cestovatelé. Na počátku 20. století zde byl postaven první hotel, který byl v té době největší ze Záhřebu do Rijeky. V současné době, kromě lesnictví a dřevozpracujícího průmyslu, který je základem ekonomiky, cestovního ruchu má stále velký význam. Ubytování v Vrbovsko je nabízen v komfortní apartmány, pokoje a prázdninové domy jako součást soukromé rodinné ubytování. Přírodní lokality patří chráněné krajinné Kamačnik, nádherný kaňon, který vyřezal říčky Kamačnik přes který byl postaven dřevěný chodník. Prostřednictvím Vrbovsko teče čistý horský řeky Dobra, kde je možné se koupat v létě, ale také je možné, kanoistika a rafting. Nedaleko se nachází mnoho cyklistických a turistických stezek vedoucích na vrcholky okolních hor. Z historických památek stojí za zmínku stojí novogotický kostel sv Ivana Nepomuckého a nádherné pravoslavný klášter sv Jana Křtitele Gomirje. V nedaleké Severin je barokní zámek Zrinski Frankopan, který se nachází v horní části strmých útesech nad řekou Kupa. Zveme Vás k návštěvě Vrbovsko, kontaktujte přímo majitele apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a strávit aktivní dovolenou v srdci přírody. Soukromé ubytování v Vrbovsko a jeho okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Vrbovsko!

Vrbovsko Předpověď počasí