Apartmány a ubytování v soukromí Skrad

Skrad je malé město a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází v kopcovité oblasti v centrální části Gorski Kotar na 700 m nad mořem. Z Delnice je asi 15 kilometrů a má populaci 1000 obyvatel. Skrad je relativně nová vesnice a byl poprvé zmíněn v pozdní 17. století, kdy bylo založeno osmi rodinami nevolníků, kteří dostali půdu v ​​prostoru bývalých majitelů, hrabat Zrinského. Prudký rozvoj...

Seřadit podle:

Rekreační dům Blanka

Skrad

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Rekreační dům Blanka ( Skrad)

Unavený z dopravní zácpy, práce, stres?! To je tím pravým místem pro Vaši dovolenou! V příjemném prostředí našeho dřevěného domu pro 6 osob se skládá z plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, koupelna a terasa v přízemí a patře velký pokoj otevřený plán s 2 dvoulůžky a 2 postelemi pro 1 osobu s vanou a balkonem. Zde najdete klid, relaxovat a užívat obklopen krásnou přírodou. Každé roční období přináší své vlastní kouzlo. V zimě světlo ohně a sklenka vína, můžete sledovat sněhové vločky a jelena, který při hledání potravy přicházející z domu. Letní žár města nahradí příjemné večery vysočiny a nyní odstín terase nebo chladných horských lesích. Buk horní a Skrad se nachází v samém srdci Gorski Kotar, obklopený nekonečnými lesy, louky a hory. Můžete jen tak relaxovat v našem domě a vychutnat procházku nebo projížďku na kole. Pokud máte dobrodružného ducha, můžete se zapojit do objevování blízkého lesa a okolní region. Příroda je všude a ve všech ročních obdobích krásné a zvláštní. V blízkosti se nachází národní park Risnjak, piknik a zelené zdroje. Pokud navštívíte v létě, můžete si zaplavat v řece Kupa a Dobra, nebo rozšířit do moře a koupat se v krásném letovisku Opatija. Za hodinu můžete být v hlavním městě Záhřebu nebo navštívit ohromující okolí. Kromě toho se těší na středisko jsou otevřené možnosti při prohlídce mnoha chorvatských památek a národních parků. Možné aktivity jsou chůze, cyklistika, rybaření, koupání, rybaření a rafting na řece Kupa, sáňkování v Kupjak a lyžování a bruslení s akciemi. Samozřejmě budete muset vyzkoušet místní speciality - zvěřina, houby, koláče s ovocem, domácí brandy ... Zde si každý může najít něco pro sebe. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Blanka

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Skrad

Skrad  - Erb Skrad je malé město a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází v kopcovité oblasti v centrální části Gorski Kotar na 700 m nad mořem. Z Delnice je asi 15 kilometrů a má populaci 1000 obyvatel. Skrad je relativně nová vesnice a byl poprvé zmíněn v pozdní 17. století, kdy bylo založeno osmi rodinami nevolníků, kteří dostali půdu v ​​prostoru bývalých majitelů, hrabat Zrinského. Prudký rozvoj začíná na počátku 19. století až po dokončení silnice Louisiana, která spojila města Karlovac a Rijeka. O něco později byla postavena železniční trať, která rovněž zvýšila hospodářský růst a rozvoj tohoto regionu. Obyvatelé jsou převážně zabývají v zemědělství, chov zvířat, lesnictví a cestovní ruch, který má dlouhou tradici. V poděkování na počátku 20. století na dobrou dopravní connectionn, přírodní krásy tohoto místa a příznivé podmínky na horských respiračních chorob Skrad se stal známým zdravotní středisko a turistické destinace pro zdravotní turistiku, a byl postaven mnoha hotely a penziony. Ubytování je nabízeno v soukromých apartmánech, pokoje, rekreační domy nebo v útulné atmosféře horských chat Zeleni Vir a Skrad. Největším lákadlem areálu s tlustými opadavý a jehličnaté lesy geomorfologický rezervního Vražji prolaz a Zeleni vir. Zeleni vir je mocným zdrojem smaragdově zelené řeky, která sestupuje přes 70 metrů vysoké skály, a Vražji prolaz je atraktivní kaňon v některých místech jen 2 metry široká, kterým prochází dobrou stezku. V blízkosti Skrad se nabízí celou řadu aktivit, jako je pěší turistika po dobře značených turistických tras a stezek pro pěší turisty a jízdu na kole po zhruba 40 kilometrů značených cyklotras. V blízkosti se nachází Národní park Risnjak a řeka Kupa, kde si můžete vyzkoušet rafting a jízdu na kajaku sestup přes velkolepý kaňon a nedotčenou přírodou. Zveme vás k návštěvě Skrad a Gorski Kotar, a krátce uniknout z každodenního života a naplnit plíce čistým horským vzduchem. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Skradu a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Skradu levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Skrad!

Skrad Předpověď počasí