Apartmány a ubytování v soukromí Brod Moravice

Brod Moravice je malá obec a centrum obce v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachází se v západní části Gorského kotaru, v nadmořské výšce 560 m. Nachází se na staré cestě ze Záhřebu do Rijeky. Je to nejstarší obec v Gorském Kotaru, kde žije jen 1000 obyvatel, takže je nejméně obydlené v celém Gorském kotaru. V obci je 38 menších osad. Tato oblast je mimořádně malebná, obklopená hustými lesy s krásnými výhledy a...

Seřadit podle:

Pokoje Krešo

Brod Moravice

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

od 40 €

Pokoje Krešo ( Brod Moravice)

Strávte svou dovolenou v Gorském Kotaru v Brod Moravice. Zelené srdce Chorvatska, nedotčená příroda, čistý vzduch, daleko od hluku. Nedaleko řek Kupa a Dobra, Zeleniho Vira, Kamačnika, krásné vyhlídky, cyklostezky a turistické stezky.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Krešo

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Brod Moravice

Brod Moravice  - Erb Brod Moravice je malá obec a centrum obce v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachází se v západní části Gorského kotaru, v nadmořské výšce 560 m. Nachází se na staré cestě ze Záhřebu do Rijeky. Je to nejstarší obec v Gorském Kotaru, kde žije jen 1000 obyvatel, takže je nejméně obydlené v celém Gorském kotaru. V obci je 38 menších osad. Tato oblast je mimořádně malebná, obklopená hustými lesy s krásnými výhledy a horskými cestami podél kaňonu řeky Kupy, která je přirozenou hranicí se Slovinskem. Celá oblast Gorského kotaru nabízí různé možnosti a formy turistiky od lovu a rybolovu, pěší turistiku, kayaking, zimní lyžování a běžecké lyžování. Je to ideální místo pro všechny milovníky přírody, klid, klid a čistý horský vzduch. V blízkosti jsou také Národní park Risnjak a zdroj řeky Kupa, jakož i speciální geomorfologická rezervace Zeleni Vir a Vražji. Ubytování je nabízeno výhradně v soukromém rodinném ubytování v apartmánech, pokojích a prázdninových domcích. Zveme vás k návštěvě této nádherné části Gorského Kotaru a vychutnejte si nádhernou krajinu, zachovalou přírodu a příjemné horské klima. Kontaktujte přímo vlastníky soukromého ubytování a ušetříte až 40% na vysokých provizích. Vítejte v Brod Moravice.

Brod Moravice Předpověď počasí