Apartmány a ubytování v soukromí Ravna Gora

Ravna Gora je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Gorski Kotar na prostorné plošině asi 700 metrů nad mořem a je obklopen vysokými horami. Během středověku, tato oblast byla většinou opuštěné a neobydlené kvůli častým tureckých invazí a loupeže. Teprve po absolvování tureckého nebezpečí v 17. století s pomocí hrabat Zrinski začalo intenzivnější...

Seřadit podle:

Apartmán Cetinski

Ravna Gora

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Rekreační dům Kuća - Vrh

Ravna Gora

Od moře 10 km
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmán Svetličić

Ravna Gora

Od moře 10 km
Kapacita 11 osob

na vyžádání

Apartmán Cetinski ( Ravna Gora)

Tato nemovitost je zcela oddělen od domu hostitele a je možné si pronajmout další pokoj s koupelnou, která zvyšuje schopnost bytu do 6-8 osob (celé patro). V bezprostřední blízkosti se nacházejí běžecké tratě, sáňkařskou dráhu v Kupjak se nachází ve vzdálenosti cca 5 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Cetinski

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Kuća - Vrh ( Ravna Gora)

Dům se nachází na kopci nad rovný nahoru od která nabízí úchvatný výhled na část Ravna Gora a okolní kopce. Jsme se nacházejí ve výšce 900 metrů nad mořem a my se nachází 60 minut jízdy od Záhřebu a 40 minut jízdy od moře. Kapacita domu je 4 lůžka a tři přistýlky. Pokud chcete strávit svoji dovolenou v domě, který vyzařuje teplo ze dřeva, mají krásný výhled a pěšky podél horský vzduch náš dům je tou pravou volbou

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kuća - Vrh

Od moře 10 km
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Svetličić ( Ravna Gora)

Apartmán *** Majitel Zarko Svetlici Vrh 44 51314 Ravna Gora. Byt s ústředním topením. K dispozici obývací pokoj. Plně vybavená kuchyň, jídelna, dvě ložnice + podkrovní pokoj s pěti lůžky, koupelna a WC. Kouření.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Svetličić

Od moře 10 km
Kapacita 11 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Ravna Gora

Ravna Gora  - Erb Ravna Gora je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Gorski Kotar na prostorné plošině asi 700 metrů nad mořem a je obklopen vysokými horami. Během středověku, tato oblast byla většinou opuštěné a neobydlené kvůli častým tureckých invazí a loupeže. Teprve po absolvování tureckého nebezpečí v 17. století s pomocí hrabat Zrinski začalo intenzivnější řešení. Hospodářský vývoj začíná v 18. století se stavbou Karolina silnice, která vedla přes město a jsou spojeny města Karlovac Kraljevica a Rijeky. Vesničané se nyní zabývá především v lesnictví, zpracování dřeva a výrobě nábytku, zemědělství, chov dobytka a obchodu. V poslední době je rozvoj cestovního ruchu, a to zejména zimní turistiku díky svým dobrým dopravním spojením s Záhřebu a Rijeky, přírodní krásy, hustých lesů a hor s dostatkem sněhu. Ubytování Ravna Gora lze nalézt v apartmánech, pokojích a rekreační domy v soukromých rodinných domů. V blízkosti je k dispozici celou řadu aktivit, od pěší turistiky, lyžování, jízda na kole, a můžete si vyzkoušet adrenalinové sporty v nedalekém adrenalinovém parku Kupjak. Zveme Vás k návštěvě Ravna Gora, srdce Gorski Kotar a strávit aktivní dovolenou na čerstvém vzduchu a horském prostředí. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Ravna Gora a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Ravna Gora levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Ravna Gora!

Ravna Gora Předpověď počasí