Apartmány a ubytování v soukromí Klenovica

Klenovica je malé turistické město v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován na pobřeží Kvarnerského 8 km jižně od města Novi Vinodolski a je součástí slavného Vinodolski riviéře. Tato malá obec je uvedena poprvé na konci 14. století a podle historických dokumentů, které patřily do blízkého města Senje a byl pod jeho správou. Skrz historii Klenovica byla vázána na moře, a obyvatelé jsou převážně zabývají...

Seřadit podle:

Apartmány Cvitkovic

Klenovica

Od moře 300 m
Kapacita 11 osob

od 30 €

Apartmány Stella Maris

Klenovica

Od moře 100 m
Kapacita 20 osob

od 45 €

Apartmány Bozena

Klenovica

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

od 55 €

Apartmány Klenovica

Klenovica

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Cvitkovic ( Klenovica)

Apartmány se nacházejí v rodinném domě v prvním patře. V klidném prostředí, jen 300 m od centra a moře. Ideální místo pro rodiny s dětmi, kteří hledají klid a odpočinek v nových bytech.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Cvitkovic

Od moře 300 m
Kapacita 11 osob

Cena od 30 €

Apartmány Stella Maris ( Klenovica)

Klenovica je tradiční rybářská vesnice známá svými výraznými zdrojů pitné vody, čisté moře a krásné pláže. To vám nabízí klid a atmosféru malého rybářského přístavu ... právě v této tradici a kulturu nabízíme v naší restauraci. S naší kuchyně a životní prostředí se snažíme probudit ducha bohaté minulosti rybářů. Speciality z ryb a mořských plodů na přání našich hostů. Důraz je kladen na používají výhradně čerstvé suroviny a zachovat původní jednotlivých pokrmů. Charakteristika naší kuchyně je důraz na přirozený, autentický ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stella Maris

Od moře 100 m
Kapacita 20 osob

Cena od 45 €

Apartmány Bozena ( Klenovica)

Apartmány se nacházejí v malé a klidné rybářské vesničce Klenovica! Apartmány se nachází jen 2 až 3 minuty chůze od pláže. Na pláži je většinou písčité, ale tam jsou horniny, beton nábřeží. V blízkosti bytu jsou obchody, pošta, kavárny, restaurace, pizzerie, dětské hřiště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bozena

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

Cena od 55 €

Apartmány Klenovica ( Klenovica)

Klenovica je klidné a krásné turistické místo na pobřeží Jaderského moře, ideální pro rodinnou dovolenou. V současné době je Klenovica nejznámější jako prázdninové místo, jehož dlouhé pláže a nádherná příroda poskytují ideální místo k odpočinku a rekreaci. Obyvatelé Klenovic byli v průběhu historie svou obživou zcela závislí na moři. Můžete dokonce najít pomník postavený pro všechny přístavní rybáře. Klenovica je místem, kde si užijete křišťálově čisté moře, teplé klima a mírný mořský vánek přicházející z okolní hory Velebit. Poskytuje ideální podmínky pro odpočinek a uvolnění stresu a napětí. Nabízíme Vám dva apartmány v centru Klenovica, jen 50 metrů od hlavní pláže. Apartmány mají krásné okolí se středomořskou vegetací, krbem, kamenným stolem a 2 parkovacími místy. Nejbližší restaurace je vzdálena pouhých 30 metrů. Rekreační apartmány jsou pro 4 osoby, mají ložnici, obývací pokoj, kuchyň a jídelnu, koupelnu a balkon s výhledem na moře. Plocha každého bytu je 50 m2. Apartmány Klenovica jsou vybaveny veškerým potřebným vybavením pro váš pohodlný pobyt: ložní prádlo a ručníky, kuchyňské náčiní, klimatizace a bezplatné bezdrátové připojení k internetu WiFi. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Klenovica

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Klenovica

Klenovica  - Erb Klenovica je malé turistické město v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Je situován na pobřeží Kvarnerského 8 km jižně od města Novi Vinodolski a je součástí slavného Vinodolski riviéře. Tato malá obec je uvedena poprvé na konci 14. století a podle historických dokumentů, které patřily do blízkého města Senje a byl pod jeho správou. Skrz historii Klenovica byla vázána na moře, a obyvatelé jsou převážně zabývají v zemědělství, rybolov a lov tuňáka byl nejdůležitější formou rybolovu v této oblasti. Kolem Klenovica, tam jsou zdroje sladké vody podél pobřeží nebo v moři, který pochází z hor ve vnitrozemí, takže podmořský svět je bohaté na ryby. Dnes Klenovica má asi 350 obyvatel, kteří jsou orientovány především na cestovní ruch a poskytují soukromé ubytování v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Místo je klidné a idylické pro perfektní rodinnou dovolenou s čerstvým hory a mořského vzduchu a dostatkem slunce a křišťálově čisté vody. Z turistickou nabídku v této obci, doporučujeme turistickou loď, která během letní sezóně jezdí na nedaleké ostrovy Krk, Goli Otok a sv. Grgur. V Klenovica se můžete těšit na bohaté a rozmanité kuchyně, zvláště rybí speciality, krevety, mořské plody, místní víno a brandy. Obrátit přímo na majitele bytu, roooms a rekreačních domů, ušetřit až 40% a strávit ideální dovolenou v této malé, klidné přímořské vesnice. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Klenovica. Vítejte na Klenovica!

Klenovica Předpověď počasí