Apartmány a ubytování v soukromí Senj

Senj je starobylé rybářské a turistické město v Lika-senjské župy v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží Jaderského moře, na úpatí hory Velebit naproti ostrova Krk. Senj území bylo osídleno již v pravěku, kdy zde žil dávné ilyrské lidí Japodes, následuje Liburnians a Římané. V 7. století se zde usadili Chorvaté a ve 12. století byl založen Senj diecéze. V 13. století se dostala pod správu Frankopans,...

Seřadit podle:

3 recenzí - 5/5

Apartmány Bionda

Senj

Od moře 900 m
Kapacita 19 osob

od 49 €

Apartmán Ljubica Lukovo

Senj

Od moře 150 m
Kapacita 5 osob

od 65 €

Rekreační dům Jure Senj

Senj

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 95 €

Apartmány Villa Marija

Senj

Od moře 30 m
Kapacita 10 osob

od 55 €

Rekreační dům Spalj

Senj

Od moře 550 m
Kapacita 8 osob

od 250 €

Apartmán Klaudio

Senj

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmán Vito

Senj

Od moře 900 m
Kapacita 2 osob

od 40 €

Apartmány Maris Experience

Senj

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 70 €

Apartmány Vesna

Senj

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmány Bobinac

Senj

Od moře 50 m
Kapacita 18 osob

od 60 €

Rekreační dům Lea

Senj

Od moře 700 m
Kapacita 4 osob

od 24 €

Apartmán Soja

Senj

Od moře 200 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmán Darina

Senj

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Larma - Senj

Senj

Od moře 900 m
Kapacita 19 osob

na vyžádání

1 recenzí - 5/5

Apartmány Anita

Senj

Od moře 100 m
Kapacita 30 osob

na vyžádání

Apartmán Dora

Senj

Od moře 400 m
Kapacita 3 osob

od 45 €

Apartmány Maša

Senj

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 150 €

Pokoje Bero

Senj

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

na vyžádání

Apartmán Karita

Senj

Od moře 100 m
Kapacita 3 osob

od 60 €

Apartmán Ante

Senj

Od moře 450 m
Kapacita 2 osob

od 40 €

Apartmán MA-RE

Senj

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 75 €

Apartmány MADI

Senj

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

od 35 €

Apartmán Guest House Adria

Senj

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

od 90 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Juretić

Senj

Od moře 60 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

3 recenzí - 5/5
Apartmány Bionda ( Senj)

Apartmány BIONDA jsou nově postavené, luxusně vybavené, s garáží nebo parkovacím stáním. Jsou umístěny v samostatném domě v klidné části Senje, ideální pro klidnou a nezapomenutelnou dovolenou. Každý má samostatný vchod a balkon, TV, satelitní TV, rádio, minibar, klimatizaci / topení a jsou k dispozici po celý rok

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bionda

Od moře 900 m
Kapacita 19 osob

Cena od 49 €

Apartmán Ljubica Lukovo ( Senj)

LUKOVO je místo s malebnou zátokou asi 20 km jižně od Senje, s křišťálově čistým a teplým mořem a oblázkovými přírodními plážemi. Hostům se nabízí možnost navštívit zajímavá místa v okolí, stejně jako ostrovy Krk, Rab a Pag a národní parky Severní Velebit, Paklenica a Plitvická jezera. APARTMÁN LJ UBICA je komfortně zařízen a plně vybaven potřebným inventářem. Dům má udržované prostředí se středomořskou zelení. Pro naše hosty je k dispozici bezplatné parkoviště před domem. Velikost BYTU je 60m2. Má 2+1 ložnice, se 4 základními velkými lůžky a 1 přistýlkou. Do všech ložnic je možné umístit dětské postýlky. V bytě je dále kuchyň, koupelna s WC a balkon. K vybavení apartmánu patří: lednice, sporák s troubou, mixér, kávovar, varná konvice, toustovač, vysoušeč vlasů a veškerý potřebný inventář, ložní prádlo, ručníky, utěrky. K bytu náleží velká terasa se zastřešenou plochou pro stůl, lavice a elektrický gril, dále další stůl a židle se slunečníkem a plocha na opalování. Byt je vybaven klimatizací, TV a satelitní anténou. V bytě jsou v každé místnosti instalovány stropní ventilátory. Hostům je k dispozici bezplatný internet (WIFI). V bytě je také lékárnička. Hosté mohou na požádání použít pračku. Bezbariérový přístup do apartmánu je také umožněn.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ljubica Lukovo

Od moře 150 m
Kapacita 5 osob

Cena od 65 €

Rekreační dům Jure Senj ( Senj)

Rekreační dům Jure pro 8 osob se nachází v Senji, 400 m (10 minut) od pláže Škver. Skládá se ze 2 ložnic a koupelny v přízemí a 1 ložnice, koupelny, kuchyně, prostorné jídelny a obývacího pokoje s balkonem v prvním patře. Má satelitní TV, WIFI internet, klimatizaci v jídelně a obývacím pokoji a v ložnici v prvním patře. Kouření je v domě zakázáno, ale je povoleno na terase před domem. Zvířata jsou zakázána. Dům je obklopen zelení. Na terase před domem můžete využít gril. Pláž 400m Centrum 350m Supermarket 100m Restaurace 300m 2 parkovací místa Záchranka 300m Lékárna 300m Pošta 300m Banka 350m V červenci a srpnu provádíme rezervace POUZE od soboty do soboty. DOMOVNÍ ŘÁD - CHECK IN je od 16:00 v den příjezdu, CHECK OUT je do 09:00 v den odjezdu. Ihned po příjezdu předejte hostiteli svůj občanský průkaz nebo cestovní pas k registraci v turistické kanceláři. - Pouze osoby registrované jako hosté mohou užívat obsah apartmánu a být na pozemku. Neregistrovaným hostům je zakázáno a zákonem postižitelné vstupovat do objektu a zdržovat se v něm. - Hosté zodpovídají za svůj osobní majetek a cennosti zanechané v apartmánu a majitel neručí za jejich ztrátu. - Hosté zodpovídají za své chování v domě a okolí a v případě nehody ponesou následky sami. - Hostům není dovoleno vnášet do apartmánu vaření ani elektrické spotřebiče bez předchozí dohody s majitelem. - Je zakázáno ničit zařízení a nábytek, působit nepořádek a chaos a je zakázáno dělat hlasitý hluk v době od 23:00 do 8:00 ráno. Večírky, akce, hlasitá hudba a nadměrné pití jsou přísně zakázány, ve dne i v noci. - Je zakázáno vnášet zbraně, výbušné a snadno hořlavé materiály. - Vnášení zvířat je ZAKÁZÁNO. -Z bytu je zakázáno vynášet spotřebiče a vybavení (ručníky, deky). - Při odchodu z domu zamykat dveře a okna, zhasnout světla a veškeré elektrické spotřebiče (TV, klimatizace, INTERNET, sporák) - Pokud mají majitelé důvod se domnívat, že je porušován domovní řád, hosté musí je nechat vstoupit do bytu, aby zkontrolovali situaci. - Za výjimečných okolností v nepřítomnosti hosta má majitel právo vstoupit do apartmánu, aby se předešlo případným škodám. Majitel je povinen oznámit hostovi vstup do apartmánu při prvním následném kontaktu. - V případě zmizení nebo poškození nábytku nebo vybavení apartmánu je host povinen tuto skutečnost neprodleně oznámit hostiteli. Pokud ke škodě došlo vinou hosta, je host povinen uhradit hostiteli odpovídající ekvivalentní hodnotu ihned.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Jure Senj

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 95 €

Apartmány Villa Marija ( Senj)

Starigrad u Senje je ideálním místem pro všechny, kteří jsou unavení z ruchu města a hluku, oázou klidu a pohody. Byt se nachází v klidné lokalitě daleko od centra města jen pár metrů od moře, s velkou terasou s výhledem na moře, kde bude pití kávy nebo koktejlů stejné. Velký dvůr s krytým grilem a prostorem na opalování, parkoviště, klimatizovaný apartmán, chytrá wifi + tv a blízko pláže jsou ideální pro rodiny nebo společnost, která si chce odpočinout od městského stresu. Byt 3+2 má samostatnou příjezdovou cestu a vchod, dvě ložnice + 2 přistýlky, koupelnu, plně vybavenou kuchyň (lednice, sporák, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) a vše potřebné pro přípravu a podávání jídel. Více je křišťálově čisté, bohatá flóra a fauna dělá z této oblasti ráj pro potápěče a pro ty, kteří chtějí okusit podvodní dobrodružství. Velké množství skrytých zátok pro dovolenou na slunci a užívání si nejčistšího moře na Jadranu. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, kam se podíváte, uvidíte scény Word Natural beauty nebo pozůstatky minulosti, které můžete prozkoumat na kole nebo pěšky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Marija

Od moře 30 m
Kapacita 10 osob

Cena od 55 €

Rekreační dům Spalj ( Senj)

Rekreační dům Spalj se nachází v krásné lokalitě obklopené borovými lesy a vůněmi levandule a rozmarýnu, které dávají pocit Středomoří. Z domu můžete vidět krásné Jaderské moře a nejkrásnější západ slunce, jaký kdy zažijete.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Spalj

Od moře 550 m
Kapacita 8 osob

Cena od 250 €

Apartmán Klaudio ( Senj)

Apartmán Klaudio se nachází ve městě Senj v krajské oblasti Lika-Senj a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán Crikvenica má výhled na moře a je vzdálen 32 km. Apartmán má 1 ložnici a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. V kuchyni najdete troubu a mikrovlnnou troubu. Na místě je zahrada a hosté se mohou potápět v okolí. Novi Vinodolski je vzdálený 22 km. Letiště Rijeka je vzdálené 53 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Klaudio

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmán Vito ( Senj)

Apartmán VITO se nachází v Senji, v klidné čtvrti obklopené zelení ... Celá aplikace má 50 m2, obsahuje kuchyň, obývací pokoj (rozkládací pohovka) a jídelní kout, velký pokoj s manželskou postelí + samostatné lůžko a koupelnu se sprchou a toaletní potřeby. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, klimatizace a soukromé parkoviště. Hosté mohou také využít velkou terasu a gril na zahradě! Vzdálenost do centra a pláže je cca 800 m (1 min autem, 10 min pěšky). Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vito

Od moře 900 m
Kapacita 2 osob

Cena od 40 €

Apartmány Maris Experience ( Senj)

Apartmány Maris Experience se nacházejí na samém vjezdu do města Senj, v klidné rezidenční lokalitě, těsně nad místní dálnicí, s jasným výhledem na moře, Kvarnerské ostrovy a Velebit. Jsou ideální volbou pro páry nebo rodiny. Zvláštností tohoto ubytování je skutečnost, že dům je plně přizpůsoben pro pohodlný zimní pobyt v tomto specifickém místě, kde vane slavný vítr Senj Bura, čistý vzduch naplňuje vaše plíce a tělo i duch aktivně odpočívají od shonu. každodenního života. S pomocí přátelských hostitelů si tedy můžete naplánovat opravdu nádherný pobyt plný zážitkových aktivit. Ochutnávka sýrů a medu, turistika na Velebitu, výlet na ostrovy Krk a Cres, místní karneval, večírky v Senji, výlet na Plitvice, poznávání velkolepých fotografických míst, procházky v zátokách a místních městech... To vše může vytvořit ideální dovolenou nedaleko od civilizace, ale se vzrušením z hluboké čisté relaxace. Co se týče samotného domu, máme tři vkusně zařízené apartmány pro dvě osoby. Ve dvou z nich se na pohovce vejdou dvě děti. Třískla, kvalitní izolace a moderní systém vytápění jsou zárukou komfortu, který se u podobných prázdninových pronájmů na pobřeží Jaderského moře nevidí jen zřídka. Kamery zajišťují naprostou bezpečnost a samotné apartmány mají plně vybavené kuchyně, koupelny, silné a stabilní připojení k internetu... Ubytování je tedy ideální volbou pro dovolenou na nejslunnějším místě Chorvatska po Hvaru. Mimo jiné se také může stát vaší dočasnou kanceláří, pokud máte životní styl, který vám umožňuje vzít si práci s sebou. Ochotní hostitelé jsou zde, aby vám poskytli pomoc podle vašich potřeb a odpověděli na všechny vaše další otázky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Maris Experience

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Apartmány Vesna ( Senj)

Naše apartmány se nachází v malém přímořském městečku Senj, který se nachází na úpatí Velebita. V rodinném domě jsou dva byty. První byt je pro 4 osoby a je umístěn v prvním patře. Byt má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, jídelna, koupelna a balkon. Druhý apartmán se nachází v přízemí a skládá se z ložnice se třemi lůžky, kuchyň, koupelna, obývací pokoj a má přístup do zahrady.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vesna

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Bobinac ( Senj)

Je nám potěšením představit vám apartmány Bobinac, pohodlné klimatizované apartmány umístěné ve druhém patře a přízemí soukromého domu, postaveného doslova 50 metrů od moře a 300 m od centra města. Apartmány Bobinac se nacházejí v klidné části města bez velkého provozu a davů a přitom jen pár kroků, než je potřeba pro příjemnou a odpočinkovou dovolenou. Apartmány Bobinac jsou kombinací skutečného odpočinku, daleko od hluku, průmyslového znečištění a hektického šílenství každodenního života, aniž byste museli obětovat veškerý komfort dnešní moderní technologie. Náš dům má 4 apartmány. Všechny kuchyně jsou vybaveny dřezem, lednicí, sporákem a veškerým potřebným nádobím a poskytnou vám možnost připravit si jídlo doma. Kromě toho, v závislosti na tom, který byt si vyberete nebo který je k dispozici, spolu s žínkou, toaletním papírem, šamponem, pračkou a toaletní skříňkou ve všech umývárnách jsou také sprchy. V apartmá na Vás čekají satelitní TV přijímače a bezdrátové připojení k internetu. Ve druhém patře jsou tři apartmány, dva apartmány v apartmánu pro čtyři osoby (2+2), jeden ze šesti (2+4). V přízemí se nachází jeden apartmán s kapacitou pro 8 osob (4+4). Každý apartmán má balkon s krásným výhledem na moře. Je důležité si uvědomit, že ke každému bytu náleží parkovací místo před domem. Pokud se rozhodnete pro dovolenou v našich apartmánech, ubytujeme vás jako přátele v našem domě a informujeme vás o tom, co je pro vás důležité, abyste svůj volný čas trávili lépe v našem městě. Nabízíme také různé půjčovny lodí a lodí a pořádání denních i nočních výletů. Přijďte si odpočinout do našich apartmánů a do nádherného města Senj.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bobinac

Od moře 50 m
Kapacita 18 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům Lea ( Senj)

Dum je prostorný, útulný a poskytuje naprosté soukromí. Uvítáme a vyprovodit hosty. Dum Lea má 60 metrů čtverečních s terasou v přední straně. Skládá se z: - koupelna (sprchový kout, vana), - Ložnice s manželskou postelí velikosti King, - kuchyň (elektrický a plynový sporák, myčka, lednice s mrazákem, kávovar, toustovač a nádobí) - obývací pokoj - gauč konvertuje k rozkládací pohovkou pro dva dospělé. Za apartmánem je velká zahrada (150m2) s grilem (pouze pro hosty) Byt se nachází v centru 300 m od centra města, kde se nachází místní trh, 300 m od nákupního centra, 700 m od pobřeží, 300 m do restaurace. Můžete si vzít jednodenní výlet na: hlavní město Záhřeb (2 hodiny autem), stejně jako na ostrovy Krk, Rab a Pag. Můžete také navštívit dvě chorvatské národní parky: Severní Velebit (30 km) a Plitvická jezera (100 km). Některé z hlavních událostí v letním období jsou: Days USKOKu (středověká slavnost), Senj večerní koncert-Senj, Festival hudebních Gangy, Senj letní hry, závod plachetnic, Mezinárodní Senj letní karneval. Nejbližší letiště : Rijeka (50 km), Záhřeb (170 km), Zadar (172 km). Město Senj je spojen se všemi hlavními evropskými městy přes Záhřeb a Rijeka terminálů autobusové a vlakové nádraží. Evropské trasy E61, E71 a E751 vás zavede do městečka Senj. Pokud cestujete autem vždy najdete bezplatné veřejné parkoviště v blízkosti bytu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Lea

Od moře 700 m
Kapacita 4 osob

Cena od 24 €

Apartmán Soja ( Senj)

Vybavení - Rekreační apartmán: Ložnice s manželskou postelí, manželská postel, parkety, s výhledem na moře viewliving roomdining pokoj, obývací pokoj a kuchyň - jedna jednotka: stůl a židle pro všechny osoby: jeden další možnost pro spaní na gauči spí: S terasou: parkety: stůl a židle pro všechny osoby, Nádobí, hrnce, příbory, atd zajištěné, Kuchyňské utěrky, Elektrický / plynový vařič, počet plotýnek na vaření: 4, trouba, lednice s mrazákem, kávovar, ironbathroombathroom s WC, s bathspecial rysy apartmentbed se doručují k výměně každý týden, ručníky (1 velký, 1 malý / na osobu a týden), SAT-TV, bez domácích zvířat, internet (WLAN), denní poplatek: 1,00 Euro, elektřina, plyn a voda účtovány dle spotřeby (nejsou zahrnuty v ceně) ceny zahrnují následující Extra: mytí ložního prádla (týdně), konečný úklid a běžné používání elektrické energie, plynu a vody. Terraceterrace ve dvoře (průchod), společná terasa, terasa s výhledem na moře, Stůl a židle na balkon. Prosím, přineste si vlastní lehátka a zbytek, Slunečníky, plocha terasy:. 25 m? Vnější část Gril, může přinést svůj vlastní grilování, parkoviště

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Soja

Od moře 200 m
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Darina ( Senj)

Pokud hledáte klid, moře, léto, zpěv cvrčků a vůně slaměnky, pak Lukovo rozmazlí všechny vaše smysly. Apartmán v centru Lukova má 2 ložnice s výhledem na moře, velkou terasu a gril, kuchyň, koupelnu a obývací pokoj. 200 metrů odtud je krásná oblázková pláž ideální pro rodiny s malými dětmi a seniory.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Darina

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmány Larma - Senj ( Senj)

Pokud chcete strávit svou dovolenou v soukromém ubytování v klidném místě, s tím si chcete užít krásnou přírodu, pak vás zveme k nám. Byty Larma jsou plně zařízené a každý má vlastní koupelnu, kuchyň a terasu. Naši hosté mají vlastní parkoviště a grilování na zahradě. Těšíme se na setkání s Vámi nyní křišťálově čisté moře, krásná příroda a naši pohostinnost.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Larma - Senj

Od moře 900 m
Kapacita 19 osob

Cena na vyžádání

1 recenzí - 5/5
Apartmány Anita ( Senj)

Jsme rodina Tomljanovic zajišťujeme služby ubytování všem, kteří chtějí strávit svou dovolenou na nákladech na pobřeží Jaderského moře, v místě málo Sibinj. Sibinj má bohatou historii, a každého, kdo přijde, nebude litovat. Krásné moře ještě krásnější pláže bude vaše dovolená příjemný a nezapomenutelný. Dům se nachází na krásném místě, pouhých 150 metrů od pláže a 50 metrů od tržiště, takže můžete qicklly supplay s potravinami. Pokud se nechcete připravit jídlo sami, můžete si vybrat mezi četné restaurace Wich, kde můžete získat vysoké kvality, ryby nebo maso jídla. Můžete přijet do těchto restaurací pěšky během několika minut, takže nemáte dělat starosti s autem nebo provozu, místo toho si můžete vychutnat s rodinou v snadnou procházku do restaurací a mají dobrou večeři, nebo večeři. Máte-li zájem a jste WNT strávit svoji dovolenou na ideálním místě, kontaktujte nás a objednejte příjezd.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Anita

Od moře 100 m
Kapacita 30 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Dora ( Senj)

Apartmán DORA nabízí pet-přátelské ubytování v Senj, 13 km od Bašky a 27 km od Crikvenice. Tato nemovitost je 48 km od Novalje a bezplatné parkování je nabízena. Lednici a varnou deskou lze nalézt v kuchyni a tam je vlastní koupelna. Je k dispozici TV. Wifi zdarma. Lopar je 23 km od apartmánu Dora, zatímco Krk je vzdálené 27 km. Letiště Rijeka je 38 km od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Dora

Od moře 400 m
Kapacita 3 osob

Cena od 45 €

Apartmány Maša ( Senj)

Apartmán v centru se 3 ložnicemi se 3 manželskými postelemi. 2 koupelny. 3 parkoviště

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Maša

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 150 €

Pokoje Bero ( Senj)

Pokoje s výhledem na moře, balkony a soukromou pláží. Každý pokoj má vlastní externí koupelnu. Klimatizované pokoje mají balkon a průvodce poplatky je 10 EUR za den. WiFi zdarma jsem parkoval u domu. V přízemí je dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou venku. Před pokojem je posezení pro hosty. Z terasy je výhled na moře a do zahrady.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Bero

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Karita ( Senj)

Lukovo Otočko je male misto 90 km jižněji od mjesta Rijeka. Je tam kolem 50 staven' ktery se nachazeji v překrasne ůdoli s velkou plaži i nejteplejšim mořem v terito dilu Jadrana. Neni na hlavni ceste tak že se hluk automobilu nesliši. Naše moře je kristalně ciste a bistre, protože nejbuši prumislene město je vzdaleno 80 km. Idealni je pro rodino anebo romanticki oddih, protože je tiho a klidno. V dalši okoli Lukova je zakazan lov na ribi s velikou lodi, tak že je i naše podmoři krasne a nedotiknute. Mi jsme mala, turisticki ještě neznana zelena oaza. Nejbliši okoli jako aj 4 bližni krasne samotne udoli s prekrasnimi plaži idealni jsou pro sportovi ribarstvi. To je vzdaleno 10 – 15 min pješki. Apartman je vzdalen okolo 100 metru od hlavni plaže, a kolem 50 m od pobřezi a mistni prohasky. Apartman ma přez den slunko na terasi a v noci neni velice horko. Svuj auto mužete zaparkovat vedle domu, a jestly prijedete i s nodi, tak na vhodu do Lukova je tam misto pro kočari. Apartman se nejvic nabizi pro rodini s dva anebo tři deti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Karita

Od moře 100 m
Kapacita 3 osob

Cena od 60 €

Apartmán Ante ( Senj)

Byt se nachází ve velmi klidné oblasti od centra Senje 500 metrů, 450 metrů, od 450 metrů, 300 metrů od supermarketu a bankomatu. Byt se skládá z dvoulůžkové ložnice, koupelny a kuchyně s posezením. Hosté mají přístup do internet zdarma a klimatizace.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ante

Od moře 450 m
Kapacita 2 osob

Cena od 40 €

Apartmán MA-RE ( Senj)

Tento rekreační dům se nachází v osadě mimo město Senj. , v horním patře jsou tři ložnice, každá má vlastní koupelnu, kuchyň a obývací pokoj. Relaxujte na balkonách sklenkou dobrého vína. Za pouhých pár minut chůze se dostanete na pláže, restaurace a. Senj je známá svým historickým dědictvím a letním karnevalem, který se konal počátkem srpna. Využijte jednodenní výlety do národních parků a vychutnejte si jedinečnou přírodu, stejně jako krásné ostrovy Rab, Pag a Krk.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán MA-RE

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 75 €

Apartmány MADI ( Senj)

Rodinné apartmány MaDi se nacházejí na severním Jadranu v Kvarneru v historickém městě Senj a svou kvalitou a standardem jsou přizpůsobeny vaší bezstarostné a pohodové dovolené. Dům se skládá z jedné ložnice s koupelnou a tří apartmánů a všechny apartmány a pokoje mají klimatizaci, balkón / terasu s výhledem na moře, gril, parkoviště. Blízkost národních parků, ostrovů a dalších turistických center umožňuje jednodenní výlety s cílem lépe se seznámit s kulturními, historickými a dalšími pamětihodnostmi Chorvatské republiky. v oáze nedotčené přírody daleko od davů a znečištění. Doufám, že jsme alespoň trochu vykouzlili nabídku ubytování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MADI

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

Cena od 35 €

Apartmán Guest House Adria ( Senj)

Apartman Guest House Adriais se nachází v Senji, pouhých 500 metrů od pláže a 600 metrů od pevnosti Nehaj. House Guest House Adria má krásný panoramatický výhled na Jaderské moře a ostrov Krk. Dům má zahradu s grilem, 2 samostatné ložnice a obývací pokoj s balkonem a výhledem na moře, plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem. Pračka, myčka, ručníky a bezplatné připojení k internetu s Wi-Fi jsou k dispozici zdarma. Jeho obytná plocha 90 m² poskytuje moderní obytný komfort a může ubytovat 4 osoby. House Jelena má ubytování s klimatizací. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálený 300 metrů a restaurace 600 metrů. Staré město, hrad Nehaj a nejbližší pláž jsou 10 minut chůze od apartmánu. Na letiště Krk je to 45 km. Ze Senje můžete podnikat jednodenní výlety na ostrovy Krk, Rab a Goli otok nebo do národních parků Velebit a Plitvická jezera. Dům je centrálně umístěný a přesto velmi tichý. U nás se budete cítit jako doma. :-)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Guest House Adria

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena od 90 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Juretić ( Senj)

Jednoložnicové apartmány Juretić 2+2 se nachází ve městě od Senj. Z balkonu je krásný výhled na moře a ostrov Krk. Objekt nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi a vybavenou kuchyní. Nejbližší pláž je 70 m od budovy a 100 m dále je pláž Draga. Iz je 600 m od centra města, kde je mnoho kaváren a restaurací. Novi Vinodolski je vzdálen 17 km, Crikvenica 28 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Juretić

Od moře 60 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Senj

Senj  - Erb Senj je starobylé rybářské a turistické město v Lika-senjské župy v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží Jaderského moře, na úpatí hory Velebit naproti ostrova Krk. Senj území bylo osídleno již v pravěku, kdy zde žil dávné ilyrské lidí Japodes, následuje Liburnians a Římané. V 7. století se zde usadili Chorvaté a ve 12. století byl založen Senj diecéze. V 13. století se dostala pod správu Frankopans, a v 16. století byla postavena tvrz Nehaj pro ochranu před Turky. Teprve po absolvování tureckého nebezpečí v 18. století a vybudováním Josephine silnice, která spojila Senj Karlovac začal éru rozvoje a prosperity. Dnes Senj má asi 8000 obyvatel, kteří se podílejí na rybolovu, stavby lodí a cestovního ruchu. Ubytování je nabízeno v několika hotelech, kempech a počtu obytných místností a bytů v soukromém rodinném ubytování. Když se v Senj, určitě navštivte symbol města, pevnost Nehaj, který byl v 16. a 17. století základny uskoci v boji proti Ottomans. V centru města je zámek z Vukasović rodiny ze 14. století, kde je dnes městské muzeum s zajímavé archeologické, etnologické a přírodovědných sbírek. Také ve starém městě je krásná katedrála Nanebevzetí Panny Marie z 12. století, který byl přestavován a rozšiřován v průběhu staletí a konečně v roce 1950 dostal svou dnešní podobu. Můžete relaxovat na několika dobře udržovanými plážemi, které mají širokou škálu doplňkových funkcí a velmi čisté moře. Milovníci aktivní dovolené mohou prozkoumat podmořský svět Senj, pěší turistiku i cykloturistiku na poušti hory Velebit a Národní park Severní Velebit a plachty. gastronomická nabídka Senj je jedinečná a zajímavá směsice středomořské kuchyně s množstvím ryb a mořských plodů a kontinentální kuchyně z vnitřku a horami ve vnitrozemí. Návštěva Senj, toto starobylé město a strávit dovolenou, kde Jaderské moře setkat mocného pohoří Velebit. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Senj a okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Senj!

Senj Předpověď počasí