Apartmány a ubytování v soukromí Sveti Juraj

Sveti Juraj je malá pobřežní vesnice, která se nachází na úpatí pohoří Velebit 10 km jižně od města Senj. V prehistorických dobách zde byla malá vesnice Lopsica a na starém hřbitově je stále vidět pozůstatky středověkého kostela sv. Filipa a Jakuba. Dnes zde žije asi 700 obyvatel, kteří se zabývají především rybolovem a cestovním ruchem. Administrativně patří k městu Senj. V centru je krásná pláž a ti, kteří...

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmány Borić

Sveti Juraj

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

od 30 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Borić ( Sveti Juraj)

Apartmány Borić se nacházejí jen dvě stě metrů od centra města Sveti Juraj s krásným výhledem na moře, pláž a ostrovy. Nabízíme dvě dobře vybavené ubytovací jednotky: studio apartmán pro dvě osoby - 48 m2 a apartmán pro čtyři osoby - 56 m2. Oba byty mají kryté balkony, terasu a zajištěné parkovací místo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Borić

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Sveti Juraj

Sveti Juraj  - Erb Sveti Juraj je malá pobřežní vesnice, která se nachází na úpatí pohoří Velebit 10 km jižně od města Senj. V prehistorických dobách zde byla malá vesnice Lopsica a na starém hřbitově je stále vidět pozůstatky středověkého kostela sv. Filipa a Jakuba. Dnes zde žije asi 700 obyvatel, kteří se zabývají především rybolovem a cestovním ruchem. Administrativně patří k městu Senj. V centru je krásná pláž a ti, kteří chtějí trochu více intimitu a soukromí, mohou najít klid v mnoha skrytých zátokách. Toto místo je velmi klidné a tiché bez velkých letních davů, proto je ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout městskému hluku a znečištění. Kromě toho, že je turistickým střediskem, Sveti Juraj je také známý pro výrobu květinového medu. Nedaleko se nachází národní park Severní Velebit, který potěší všechny milovníky přírody a turistiky. Ubytování se poskytuje výhradně v soukromých apartmánech, pokojích a prázdninových domcích v rámci soukromého rodinného ubytování. Kontaktujte přímo majitele soukromého ubytování a strávte klidnou rodinnou dovolenou v tomto malém idylickém místě na úpatí hory Velebit. Vítejte v Sveti Juraj!

Sveti Juraj Předpověď počasí