Apartmány a ubytování v soukromí Rab - Supetarska Draga

Supetarska Draga je vesnice v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodním a zalesněném zálivu na ostrově Rab. To má asi 1000 obyvatel a administrativně patří do městečka Rab, které je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Historie této oblasti sahá až do starověku, stejně jako v sousedním městě Rab, tato oblast byla osídlena již staří ilyrského kmene Liburnians, pak to byla osídlena Římany a později...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Rab - Supetarska Draga

Seřadit podle:

Apartmány NINA

Rab - Supetarska Draga

Od moře 150 m
Kapacita 24 osob

od 50 €

Apartmány Villa Agata

Rab - Supetarska Draga

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Nada

Rab - Supetarska Draga

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 90 €

Apartmány Tariba

Rab - Supetarska Draga

Od moře 50 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmány Justić

Rab - Supetarska Draga

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 45 €

Apartmány Villa Guliva

Rab - Supetarska Draga

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 140 €

Apartmány Viskić

Rab - Supetarska Draga

Od moře 40 m
Kapacita 17 osob

od 28 €

Apartmány Gvačić

Rab - Supetarska Draga

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Vesna

Rab - Supetarska Draga

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Apartmány Anica

Rab - Supetarska Draga

Od moře 500 m
Kapacita 11 osob

na vyžádání

Apartmány Emanuel

Rab - Supetarska Draga

Od moře 50 m
Kapacita 10 osob

od 60 €

Apartmán Mira i Denis

Rab - Supetarska Draga

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 120 €

Last minute nabídka

Apartmán Belisima

Rab - Supetarska Draga

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

od 50 €

Apartmány Franciska

Rab - Supetarska Draga

Od moře 500 m
Kapacita 8 osob

od 70 €

Apartmány NINA ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Nina se nacházejí v Supetarska Draga na ostrově Rab. V našem domě jsou 4 apartmány a jeden pokoj. Pláž, restaurace, kavárny, obchody a další zařízení, díky kterým bude vaše dovolená kompletní, se nachází do 150 metrů. Každá ubytovací jednotka má hlídané parkovací místo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány NINA

Od moře 150 m
Kapacita 24 osob

Cena od 50 €

Apartmány Villa Agata ( Rab - Supetarska Draga)

Villa Rab Agata nabízí apartmány pro dovolenou vedle bazénu, sauny a vířivky a také písečné pláže Gonar v docházkové vzdálenosti. Villa Rab Agata se nachází na západní části ostrova Rab, v Donja Supetarska Draga – s výhledem na oblíbenou písečnou pláž Gonar. Rodina Crnic, která začínala jako majitelé bytů v roce 1986, sbírala zkušenosti z předchozích generací tradičního nájemního podnikání Sime a Margarity Bisicových na stejném místě od 50. let minulého století. Nemovitost je od roku 2008 kompletně zrekonstruována a nedávno zde majitelé Anna a Marin Crnicovi přidali zařízení typu wellness. Majitelé v průběhu let sledují neustále se měnící požadavky a touhy návštěv turistických rodin se zaměřením na poskytování co nejlepšího zážitku z rodinné dovolené.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Agata

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nada ( Rab - Supetarska Draga)

Nada Apartmány se nacházejí v rodinném domě v zátoce Dumići v Supetarska Draga na ostrově Rab. Dům se nachází na pobřeží. Nabízíme dva apartmány s výhledem na moře. Pro naše hosty máme zajištěné kotviště pro loď a venkovním grilem. Tam je betonová pláž s písčitou příjezdové cesty a je vhodný pro děti. V blízkosti jsou restaurace, kde můžete ochutnat speciality z mořských plodů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nada

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 90 €

Apartmány Tariba ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmán Tariba se nachází v malé rybářské vesnici na ostrově Rab. Náš apartmán je 50 metrů od moře a našeho přístavu pro naše hosty a je ideální pro turisty, kteří chtějí jít na vodácké výlety a prozkoumat malé ostrovy Maman, Sridnjak a Šailovac.Nabízíme apartmány s výhledem na moře pro 4 osoby, v případě potřeby s rozkládací pohovkou a pokoje pro 2 osoby. V případě dalších otázek nebo vysvětlení nás neváhejte kontaktovat.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tariba

Od moře 50 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmány Justić ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Justić se nachází v Gornja Supetarska Draga v severní části ostrova, na půli cesty mezi městy Rab a Lopar. Dům je postaven ve velmi klidné oblasti, obklopen středomořskou vegetací, zelení, květinami, starým mlýnem (jediný mlýn zachovaný na ostrově a v něm můžete vidět původní části ze středověku. Kromě mlýna tamtéž je také pláž a potok). Ostrovy vám poskytnou nezapomenutelné chvíle relaxace a zábavy. Ostrov Rab je známý jako ostrov slunce, písku, moře a krásy a jako jeden z nejzelenějších ostrovů na Jadranu je Rab protkán více než 100 kilometry turistických a cyklistických stezek, na kterých můžete objevovat krásy Středozemního moře. krajina. Užijete si nádherné písečné pláže, každý si může najít svou ideální pláž v závislosti na osobních preferencích a zažít původní staré město prostřednictvím mnoha kulturních a hudebních akcí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Justić

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 45 €

Apartmány Villa Guliva ( Rab - Supetarska Draga)

Villa Guliva se nachází v Supetarska Draga na ostrově Rab (Chorvatsko). Toto ubytování u pláže nabízí přístup na terasu, balkon, bezplatné soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Vila má výhled na velkou terasu se soukromou pláží, kterou si můžete užívat. Nabízíme Vám dva plně vybavené apartmány: Golden Sun a Blue Sea. Apartmán Golden sun má 2 ložnice (max. 4 osoby), satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s myčkou a lednicí, 2 koupelny se sprchou a pračkou. Apartmán Blue sea má 2 ložnice (max. 4 osoby), satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s myčkou a lednicí, 2 koupelny se sprchou a pračkou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Guliva

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 140 €

Apartmány Viskić ( Rab - Supetarska Draga)

Ubytování Viskic, se nachází v Supetarska Draga, na severní části ostrova Rab, na půli cesty mezi městem Rab (6 km) a malém městečku Lopar (5 km) Family Viskic nabídka ubytování v příjemném vybaveny bytě, a olso v místnostech s *** a ** hvězdy. Apartmány a pokoje jsou pěkně zařízené a vybavené, a oni jsou olso v blízkosti moře. Nabízíme ubytování v prvním patře a na úrovni terénu, a téměř všechny pokoje mají jejich vlastní balkon. Máme také možnost bohatá snídaně. Pro naše hosty jsme připravili velká terasa s výhledem na moře a zimní terasa pro cca. 20 osob. Máme vlastní parkoviště a místo pro loď. 40 roky zkušeností oblasti bydlení pro turisty v kombinaci s přírodní krásy zátoky Supetarska Draga a ostrově Rab zaručují příjemný a nezapomenutelný zážitek pro vás, vaši rodinu a přátele. Jsme waitnig pro vás na ostrově Rab - Happy Island

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Viskić

Od moře 40 m
Kapacita 17 osob

Cena od 28 €

Apartmány Gvačić ( Rab - Supetarska Draga)

Hallo, náš dům je ve velmi klidném místě ostrova. Máme místo pro lodě, které je 15 m za domu. V blízkosti našeho domu jsou restorans, supermarket ....

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Gvačić

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vesna ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Vesna se nacházejí v blízkosti moře a úrodném údolí Supetarska Draga, v klidné lokalitě obklopené zelení. Vesna Apartmány jsou klimatizované, s možností parkování a možnost využití venkovního grilu. Majitel domu není přítomen v domě, a vy máte možnost pronájmu celého domu! Vzdálenost Apartmány Vesna od moře je 300 m od pláže, 800 m od obchodů a restaurací 400 ma od centra města Rab 8 km. Sportovní a rekreační zařízení s různými turistických zařízení pro mladší a starší jsou 4,5 km od apartmánu Vesna, v Lopar na slavné Paradise Beach. V centru města Rab, ve městě s bohatým kulturním a historickým dědictvím, zažít kouzlo tradice a moderní. V obci Barbat je nejstarší benediktinský klášter na ostrově, kostel svatého Petra a nejúrodnější údolí na ostrově, a celá vesnice hemží dobrých restaurací, kde můžete ochutnat různé speciality připravené tradičním způsobem , Supetarska Draga je velmi zajímavý pro jachtaře, vzhledem k blízkosti mariny, jakož i přilehlých ostrovů, kde každý návštěvník může najít svůj vlastní kus klidu a pohody!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vesna

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Anica ( Rab - Supetarska Draga)

Vítejte na ostrově Rab, ostrov štěstí a lásky, která je již více než 125 let zkušeností v oblasti turistického ruchu, a pýcha na ostrově jsou čtyři zvoničky, které zdobí staré město. Rab patří skupině Kvarner ostrovů, se svými sedmi idylických vesnic. Jednou z vesnic je Supetarska Draga, nejstarší ostrov obec s bohatou námořní tradice, a ideálním místem pro mladé námořníky, vzhledem k blízkosti suché a ACI marina. Supetarska Draga je obklopen malými ostrůvky plných písečných pláží, a zdobily ji a nejstarší benediktýnský klášter na ostrově Rab. Na svátek Petra, patrona obce Supetarska Draga, místní obyvatelé a turisté mají možnost vychutnat bohatý kulturní a sportovní program. Apartmány Anica se nachází v Supetarska Draga, ostrov Rab. Rodinný dům s apartmány je od pláže pouze 500 m, 300 m od nejbližších obchodů a 50 m od prvních restaurací. V blízkosti bytu najdete vše, co potřebujete, aby správně strávili svou dovolenou. Kulturní a zábavní, sportovní a rekreační a zábavní centrum města Rab je jen 6 km daleko a v okruhu několika kilometrů najdete celou řadu pláží, od písečné do skalnatého, Různé obsahu, který zahrnuje sportu a zábavy v místě a kolem vody. Pohostinných hostitelů rodina Jaška Anica čekají na Vaši návštěvu. Podívejte se na nabídku našich apartmánů!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Anica

Od moře 500 m
Kapacita 11 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Emanuel ( Rab - Supetarska Draga)

Nacházíme se na ostrově Rab, místě zvaném Supetarska draga (Donja) v klidné oblasti asi 200 m od moře. V naší nabídce máme 4 nové apartmány: jeden ap.4, jeden studio apartmán a dva ap.2+2. Nabízíme Vám také kotviště pro lodě, které je cca 100 m od domu. První nejbližší písečná pláž "Premijer" je 200 m od domu a je ideální pro malé děti a známá pláž Paradise v Loparu je vzdálena méně než 10 minut jízdy autem. Od centra města, starého města Rab jsme daleko asi 6 km. Pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou v klidné oblasti v klidu a pohodě, jsme pro vás ideální volbou. Nemáš zač!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Emanuel

Od moře 50 m
Kapacita 10 osob

Cena od 60 €

Apartmán Mira i Denis ( Rab - Supetarska Draga)

☀️ Ostrov Rab, ☀️ apartmán pro 6+1 osob, velká terasa na zahradě, gril, zahradní nábytek, velká trampolína, vyhřívaná vířivka, parkoviště u apartmánu pro více aut, kotviště lodí (za poplatek). Byt je plně vybaven. kuchyně (myčka), 3 ložnice s manželskými postelemi), 2 koupelny (sprcha, pračka), klimatizace, Wi-Fi, vše v ceně. Domácí zvířata povolena, apartmán v přízemí. 200 m od první pláže, trh, pekárna, půjčovna lodí, restaurace.....

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mira i Denis

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 120 €

Apartmán Belisima ( Rab - Supetarska Draga)

Jednopokojový apartmán pro 2 osoby, místo Supetarska draga 501a Ostrov Rab Ideální pro 2 osoby, v blízkosti 300 m pěšky Restaurace, obchody, kavárny, bufety, aci marina, atd... Ideální pro procházky v okolí, 50- rok starý kostel a kadeřnictví. VÍTEJTE U NÁS KRÁSNÝ OSTROV RAB!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Belisima

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Apartmány Franciska ( Rab - Supetarska Draga)

Náš rodinný dům se nachází v Donja Supetarska Draga na severní části ostrova Rab, přesně mezi městy Rab (6 km) a Lopar (6 km). Supetarska Draga je obklopena malými ostrůvky plnými písečných pláží a v okruhu několika kilometrů najdete různé pláže, od písečných po kamenité. V našem domě jsme měli tři apartmány - dva apartmány pro dvě osoby a jeden apartmán pro čtyři osoby. V ceně ubytování je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště u budovy. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Franciska

Od moře 500 m
Kapacita 8 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Rab - Supetarska Draga

Rab - Supetarska Draga  - Erb Supetarska Draga je vesnice v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodním a zalesněném zálivu na ostrově Rab. To má asi 1000 obyvatel a administrativně patří do městečka Rab, které je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Historie této oblasti sahá až do starověku, stejně jako v sousedním městě Rab, tato oblast byla osídlena již staří ilyrského kmene Liburnians, pak to byla osídlena Římany a později Chorvaty z 9. století. Mezi významné historické památky třeba poznamenat, kostel svatého Petra z 11. století, jediný dochovaný pozůstatek bývalého benediktinského opatství. Dnes Supetarska Draga je klidná turistická vesnice, která je populární mezi turisty pro své písečné pláže, zalesněné prostředí, a řada neobydlených ostrovů s nádhernými plážemi, které se nacházejí jen kousek od pobřeží. Tyto malé ostrovy může být dosaženo pomocí vypůjčených motorové čluny a tam můžete relaxovat v slunce, čisté moře a soukromí. Můžete si najít ubytování v příjemných a komfortních apartmánech, pokojích a rekreační domy v soukromém rodinném ubytování. Díky hluboké přírodní a chráněné zátoce a dlouhou námořní tradicí, Rab je také oblíbenou destinací pro jachtaře. Odtud můžete jít na jednodenní výlety do okolí oblíbeného města malém přímořském městě a užívat své kilometry písečných pláží a také historického města Rab a zažít historii ostrova v úzkými dlážděnými uličkami. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Supetarska Draga a strávit idylickou rodinnou dovolenou na ostrově Rab, ostrov slunce, písek, modré moře a svěží zeleně. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Supetarska Draga na ostrově Rab. Vítejte na Supetarska Draga!

Rab - Supetarska Draga Předpověď počasí