Apartmány a ubytování v soukromí Krk - Stara Baška

Stara Baška je malé turistické letovisko na jihozápadní straně ostrova Krk. Je součástí obce Punat a má kolem 100 trvalých obyvatel. Stara Baška se rozprostírá podél dvou kilometrů pobřeží a oplývá nádhernými plážemi a křišťálově čistou vodou. Stara Baška byla postavena ve 14. století, kdy uprchlíci utekli před tureckými invazemi a zde založili ovčinu. Kromě chovu ovcí se obyvatelé Stary Bašky také zabývali...

Seřadit podle:

Apartmány Sunshine Residence

Krk - Stara Baška

Od moře 150 m
Kapacita 20 osob

od 60 €

Apartmány Galun, Rosso & Albatros

Krk - Stara Baška

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

od 75 €

Apartmány Haus Lenko

Krk - Stara Baška

Od moře 80 m
Kapacita 22 osob

od 55 €

Apartmány Jadrita

Krk - Stara Baška

Od moře 50 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmán Pepi

Krk - Stara Baška

Od moře 50 m
Kapacita 2 osob

od 50 €

Apartmán Kamenik

Krk - Stara Baška

Od moře 80 m
Kapacita 2 osob

od 55 €

Apartmány Sunshine Residence ( Krk - Stara Baška)

Dovolená znamená, věnujte si čas a nechte vše za vámi na několik dní. To vše je možné v našich prázdninových apartmánech, kde najdete osobní oázu pohodlí. Můžete si vybrat mezi několika apartmány, které mohou ubytovat 2-5 osob a zapůsobí na vás soukromým balkónem s výhledem na moře nebo terasou. Stara Baška je nádherná vesnička s nejkrásnějšími plážemi na ostrově Krk. Není to typický letovisko, ale místo, kde můžete stále mít skutečný místní zážitek. Vesnice je ideální pro milovníky přírody a míru, turisty, rodiny a dobrodruhy. Je známá řadou malých zátok, křišťálově čistá voda, krajina, klid a jedinečnost.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunshine Residence

Od moře 150 m
Kapacita 20 osob

Cena od 60 €

Apartmány Galun, Rosso & Albatros ( Krk - Stara Baška)

Náš dům se skládá ze tří apartmánů Albatros (přízemí), Rosso (první patro) a Glaun (druhé patro). Obec Stara Baška je dlouhá 2 km a náš dům je 500 metrů od vchodu v horní části obce. Apartmány jsou pro 4 osoby s možností přistýlky na přání hosta. Je vybaven veškerým potřebným vybavením (bezplatné WiFi, SatTV, parkoviště, ložní prádlo, ručníky a další). Nejbližší pláž je 150 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Galun, Rosso & Albatros

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

Cena od 75 €

Apartmány Haus Lenko ( Krk - Stara Baška)

Haus Lenko se nachází ve městě Stara Baška, v jižní části ostrova Krk. Celé místo je plné pláž a pláží, od písečných až po skalnaté. Stara Baška je vzdálena od Punatu 8 km, od Krku 16 km, od mostu Krčki 45 km a od Rijeky 70 km. Z domu k pláži je jen 3 minuty chůze, v blízkosti jsou restaurace a také kavárny, obchod se nachází v centru (3 minuty autem) av kempu, který se nachází 2 km od domu. Dům obsahuje 8 apartmánů s parkováním. Každý apartmán má balkon s výhledem na moře (kromě apartmánu číslo 6). V každém apartmánu je klimatizace a také bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou 2 apartmány pro 4/5 osoby a další 6 apartmánů pro 2/3 osob

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Haus Lenko

Od moře 80 m
Kapacita 22 osob

Cena od 55 €

Apartmány Jadrita ( Krk - Stara Baška)

Nabízíme Vám ubytování v apartmánech pro 3 nebo 4 osoby v krásné Stara Baška na ostrově Krk. Stara Baška je známá svými krásnými plážemi, některé jsou blízko, některé jsou skryté a lze je dosáhnout pouze loděmi. Pro ty, kteří přijedou lodí, budou zajímavé zátoky mezi Punat a Starou Baškou, kde najdou krásné oblázkové pláže a křišťálově čisté moře. Je zde klid a ticho - nedotčená příroda. Nezapomenutelný zážitek! Stara Baška, pouhých 9 km od Punatu, je proslulá svými plážemi, které navštěvuje mnoho turistů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jadrita

Od moře 50 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Pepi ( Krk - Stara Baška)

Apartmány "Pepi" se nacházejí ve staré Bašce, jedné z nejkrásnějších malých vesnic na ostrově Krk. Budete potěšeni řadou překrásných pláží podél pobřeží, stejně jako křišťálově čisté moře. Pouhých 9 km od Punatu a 18 km od Krku. Oba apartmány se nacházejí v prvním patře rodinného domu a nabízejí ubytování pro dva dospělé a děti. Apt 1 - sestává z kuchyně, (sporák, lednice, rychlovarná konvice). Koupelna (sprchové kabiny, sink a WC). Z kuchyně vcházíte do ložnice (je to vše otevřený prostor), kde je dvojlůžko pro dvě osoby a palandy pro děti. Z výjezdu z ložnice na balkon s krásným a nádherným výhledem na moře a nedaleké ostrovy Cres a Lošinj. Apt 2 - k dispozici je kuchyňská linka vybavená sporákem k vaření, chladničkou a rychlovarnou konvicí). Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Z kuchyně vstupuje do ložnice (je to vše otevřený prostor), kde je manželská postel pro 2 osoby a přistýlka pro dítě. Vstup na balkon s krásným výhledem na moře. Před oběma apartmány je velká terasa se stolem a židlemi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pepi

Od moře 50 m
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Apartmán Kamenik ( Krk - Stara Baška)

Apartmán pro dvě osoby, 4 hvězdičky, jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC (sprcha), plně vybavená kuchyň (trouba, myčka nádobí), venkovní dvůr, přízemní byt, středomořská zahrada, parkování u domu, v ceně pronájmu je vše , parkování, pobytová taxa, tv, wi.fe, klimatizace.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kamenik

Od moře 80 m
Kapacita 2 osob

Cena od 55 €

Turistický průvodce - Krk - Stara Baška

Krk - Stara Baška  - Erb Stara Baška je malé turistické letovisko na jihozápadní straně ostrova Krk. Je součástí obce Punat a má kolem 100 trvalých obyvatel. Stara Baška se rozprostírá podél dvou kilometrů pobřeží a oplývá nádhernými plážemi a křišťálově čistou vodou. Stara Baška byla postavena ve 14. století, kdy uprchlíci utekli před tureckými invazemi a zde založili ovčinu. Kromě chovu ovcí se obyvatelé Stary Bašky také zabývali rybolovem. Dnes však díky své jedinečné přírodní kráse, četným plážím a bezkonkurenční atmosféře je hlavním odvětvím ekonomiky cestovní ruch. Téměř každý rodinný dům nabízí ubytování v apartmánech nebo pokojích, takže ubytování s výjimkou blízkého tábora lze nalézt výhradně v soukromých rodinných domech. Místo je velmi klidné a idylické a je ideální pro příjemnou rodinnou dovolenou a pro ty, kteří chtějí odpočinout od hluku a znečištění města. Ostrov Krk nabízí mnoho zajímavých, přírodních a kulturních zajímavostí a akcí, takže Stara Baška může být ideálním místem pro objevování celého ostrova Krk, stejně jako nedalekého ostrova Cres a Rab, který má velmi dobré spojení s Krkou. Obraťte se přímo na vlastníky soukromého ubytování ve Stary Bašce, rezervujte si ideální apartmán a strávit nezapomenutelnou dovolenou v tomto idylickém malém přímořském letovisku. Vítejte ve Stárce Bašce!

Krk - Stara Baška Předpověď počasí