Apartmány a ubytování v soukromí Kneževi Vinogradi

Kneževi Vinogradi je malá osada a obec v okrese Osijek-Baranja. Nachází se v Baranji, na vzdáleném východě Chorvatska nedaleko Osijeku. V obci Knezovi Vinogradi žije asi 5000 obyvatel, kteří se zabývají hlavně chovem a chovem různých zemědělských plodin, především obilovinami a vinnou révou. Nedávno se stále více rozvíjí cestovní ruch venkova, myslivosti a rybolovu. Zde je oblíbená letní destinace pro obyvatele celého...

Seřadit podle:

Pokoje Irena

Kneževi Vinogradi

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

od 12 €

Pokoje Irena ( Kneževi Vinogradi)

Hledáte útočiště pro přestávku od každodenního spěchu, napětí a stresu moderního života, to pravé místo pro vás jsou osady v obci Kneževi Vinogradi v Baranyi, kde vás obklopí zvláštní povaha vinic Baranya. Pokud chcete odpočinout v klidném a tichém prostředí, pak jste na správném místě. Naše pokoje se nacházejí v nejkrásnější ulici v naší obci. Pomůžeme vám při výběru a pořádání prohlídek v nedalekých turistických destinacích, vinných sklípcích, střediscích a historických památkách.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Irena

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

Cena od 12 €

Turistický průvodce - Kneževi Vinogradi

Kneževi Vinogradi  - Erb Kneževi Vinogradi je malá osada a obec v okrese Osijek-Baranja. Nachází se v Baranji, na vzdáleném východě Chorvatska nedaleko Osijeku. V obci Knezovi Vinogradi žije asi 5000 obyvatel, kteří se zabývají hlavně chovem a chovem různých zemědělských plodin, především obilovinami a vinnou révou. Nedávno se stále více rozvíjí cestovní ruch venkova, myslivosti a rybolovu. Zde je oblíbená letní destinace pro obyvatele celého regionu, kteří se tradičně těší v bazénech a bohaté turistické nabídce sportovního a rekreačního střediska "Bazeni". Místo je velmi klidné a idylické a je ideální pro únik z města smog a shonu. Nedaleko se nachází přírodní park Kopački rit, kde si milovníci přírody ocení obklopené bohatým zvířecím světem, zejména ptačím světem. Ubytování je nabízeno na mnoha místních farmách, kde se můžete seznámit s bohatou tradicí a kulturním dědictvím města Baranja. Můžete také ochutnat slavonské speciality, jako je kulen nebo nejkvalitnější baranja vína. Vítejte v Kneževi Vinogradi.

Kneževi Vinogradi Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Kneževi Vinogradi