Apartmány a ubytování v soukromí Vukovar

Vukovar je největším chorvatském říční přístav na Dunaji. Leží na východě kontinentálního Chorvatska na soutoku řeky Vuka do Dunaje. Vukovar je administrativním, hospodářským a kulturním centrem Vukovar-Srijem kraji. Bylo zaznamenáno téměř 5000 roků dlouhou historii nepřetržité bydlení, nalezený v mnoha archeologických nalezišť. Vučedolské kultura od Copper Age je zvláště důležité, a je pojmenována po stránce...

Seřadit podle:

Pokoje Biser Dunava

Vukovar

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

od 40 €

Pokoj Noćko

Vukovar

Od moře > 50 km
Kapacita 14 osob

od 15 €

Apartmán Lucija

Vukovar

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 40 €

Pokoje Biser Dunava ( Vukovar)

Vyberte si úžasnou dovolenou v soukromém ubytování na břehu řeky Dunaj jen pár minut od vodárenské věže. Perla Dunaje je ideální volbou, pokud přijdete k prozkoumání Vukovar, relaxovat nebo na podnikání. Celková kapacita je 6 zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, jídelna pro snídaně, internet zdarma, garáž pro uskladnění jízdních kol a související dílna pro opravy jízdních kol, parkování, ovocné stromy podél řeky Dunaje s různými sezónního ovoce, které je k dispozici, a zelená letní terasa. Profesionalita, pohostinství a vysoká úroveň služeb, umožní, aby svůj pobyt v Pearl Dunaje jedinečný zážitek. Nechť perla Dunaje být vaše místo relaxace, obchodní úspěch a setkání, a příjemné setkání a momentů.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Biser Dunava

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Pokoj Noćko ( Vukovar)

Pokoje a apartmány Nocko 700 m od centra města. Máme kapacitu 14 lůžek, z toho tři třílůžkové pokoje, dva dvoulůžkové a apartmá. Z nichž každý má možnost získat přistýlku. Také hosté mohou využít jídelna a kuchyň vybavená všemi potřebnými spotřebiči (trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, atd.) Vlastní parkoviště, která se nachází ve dvoře, a také garáž pro jízdní kola. Pokoje a apartmány jsou vhodné pro všechny typy turistů, obchodní lidí rodiny cyklo turisty. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt.

Kategorizace Kategorizace - Pokoj Noćko

Od moře > 50 km
Kapacita 14 osob

Cena od 15 €

Apartmán Lucija ( Vukovar)

Nachází se ve městě Vukovar, Apartman Lucija nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Apartmán se 2 ložnicemi je vybaven obývacím pokojem s TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyní s myčkou na nádobí a 1 koupelnou. Recepce vám může nabídnout užitečné tipy, jak se dostat do okolí. Hosté mohou relaxovat také v zahradě. Osijek se nachází 38 km od apartmánu, zatímco Vinkovci je 24 km daleko. Nejbližší letiště je Osijek Airport, 25 km od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lucija

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Vukovar

Vukovar  - Erb Vukovar je největším chorvatském říční přístav na Dunaji. Leží na východě kontinentálního Chorvatska na soutoku řeky Vuka do Dunaje. Vukovar je administrativním, hospodářským a kulturním centrem Vukovar-Srijem kraji. Bylo zaznamenáno téměř 5000 roků dlouhou historii nepřetržité bydlení, nalezený v mnoha archeologických nalezišť. Vučedolské kultura od Copper Age je zvláště důležité, a je pojmenována po stránce vučedolské která se nachází několik kilometrů od Vukovaru. Asi nejznámější keramická nádoba s archeologickými vykopávkami je vučedolské holubice historická symbolem města Vukovaru. Po staré kultury a Římané toto území v 9. století byl obýván Chorvaté. V 18. a 19. století jsou velkostatky koupil německého šlechtického rodu hrabat z Eltz. Dnes v zámku hrabat z Eltz je umístěno městské muzeum s mnoha exponáty zobrazující minulost Vukovaru od pravěku až po současnost. Historické barokní centrum Vukovaru, který dává městu zvláštní vize lze rozpoznat podle domy s barokními klenbami postavené v typickém stylu Marie Terezie provinční baroka. Celé centrum je chráněno jako městská památková jednotky. V teplejších měsících můžete navštívit Adu, písčitá ostrov na Dunaji, který je populární plavání místo pro všechny obyvatele Vukovaru, pouhých 5 minut jízdy lodí od centra města Vukovaru. Ve městě se můžete těšit na mnoho kulturních a zábavních akcí, a v restauracích můžete ochutnat gastronomické speciality tohoto regionu. Navštívit město Vukovar, najít cenově dostupné ubytování v soukromí a zažít kouzlo tohoto zajímavého kontinentu chorvatského města. Vyhledávat soukromé ubytování v Vukovaru. Apartmány, pokoje a prázdninové domy ve Vukovaru. Vítejte na Vukovar!

Vukovar Předpověď počasí