Apartmány a ubytování v soukromí Vinkovci

Vinkovci je město ležící v extrémním východu Chorvatska v kraji Vukovar-Srijem. Nachází se v Bosutské nížině na řece Bosut, 20 kilometrů západně od města Vukovar. Je to důležitý rozbočovač, protože zde prochází dálnice a železnice spojující západní a jihovýchodní Evropu. Vinkovci má asi 30000 obyvatel. Vinkovci je jedno z nejdelších osídlených měst v této části Evropy, což potvrzují i ​​řada archeologických...

Seřadit podle:

Rekreační dům Turul

Vinkovci

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 70 €

Rekreační dům Ruža

Vinkovci

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

od 120 €

Apartmán Jana

Vinkovci

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 75 €

Rekreační dům Turul ( Vinkovci)

Nově otevřený penzion Turul pro 4 osoby v malé vesnici Korog / Kórógy. Pouze 20 km od Osijeku, v blízkosti měst Vukovar, Vinkovci a ovoakovo. Vynikající výchozí bod pro objevování oblasti, jen kousek autem do přírodního parku Kopački Rit, hřbitov Vukovar Memorial, vinice Baranya atd. Dům se 2 dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem, koupelnou a kuchyní se 2 samostatnými rozkládacími pohovkami . Zahrada s otevřeným grilem, kotel, palivové dříví a možnost ochutnat slavnou slivovici na snídani ...

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Turul

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Ruža ( Vinkovci)

Rekreační dům Ruža Vinkovci je nový, kvalitně postavený jednopatrový dům o ploše 140 m2. 900 metrů od centra. Dům má velký obývací pokoj 40 m, tři ložnice, dvě koupelny, kuchyň, terasu a velký zelený dvůr. Je vybaven ústředním topením a klimatizací.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ruža

Od moře > 50 km
Kapacita 8 osob

Cena od 120 €

Apartmán Jana ( Vinkovci)

Apartmán JANA nabízí ubytování v nejstarší osadě v Evropě! Je určen pro 2+2 osoby v bezprostřední blízkosti centra města. Byt se skládá z ložnice, obývacího pokoje, kuchyně/jídelny, dvou balkonů a koupelny se sprchovým koutem. Odpočiňte si na královské posteli (>180x200), relaxujte s Netflixem nebo jedním z mnoha satelitních programů a nabízíme také další rozkládací postele až pro dvě osoby v obývacím pokoji. Plně vybavená kuchyň, která kromě trouby, mikrovlnky a veškerého potřebného kuchyňského náčiní nabízí i kávovar - malý koutek, kde si uvaříte pravé espresso nebo oblíbenou kávu, kterou, pokud jste kuřák, můžete pít na jednom ze dvou balkonů, které nabízejí výhled na město! Byt je plně vybaven veškerým potřebným příslušenstvím, které byste mohli potřebovat! Zapomněli jste si před odchodem žehličku na prádlo, fén, žehličku na vlasy, zubní kartáček nebo holicí strojek – nebojte, to vše a mnohem více jsme pro vás připravili! Abyste naše velké slavonské srdce opravdu cítili, připravíme pro vás i drobné známky pozornosti, se kterými si od Vinkovců odnesete chuť se k nám znovu vrátit!!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jana

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 75 €

Turistický průvodce - Vinkovci

Vinkovci  - Erb Vinkovci je město ležící v extrémním východu Chorvatska v kraji Vukovar-Srijem. Nachází se v Bosutské nížině na řece Bosut, 20 kilometrů západně od města Vukovar. Je to důležitý rozbočovač, protože zde prochází dálnice a železnice spojující západní a jihovýchodní Evropu. Vinkovci má asi 30000 obyvatel. Vinkovci je jedno z nejdelších osídlených měst v této části Evropy, což potvrzují i ​​řada archeologických výzkumů v oblasti Vinkovci, které od doby před 7000 lety ukázaly existenci neolitické kultury. Díky mimořádně bohatému historickému a kulturnímu dědictví, které dělá tuto oblast zajímavou, Vinkovci s okolím také vyvinuli pestrou a komplexní turistickou nabídku. Obzvláště populární je venkovská turistika v okolních vesnicích; Otok, Ivankovo, Rokovci, Andrijaševci, Lipovac a mnoho dalších v krásném a idylickém prostředí slavonských plání a starých dubových lesů. Kromě nedotčené přírody a odpočinku v tichu, procházky, lov a rybaření mohou hosté a turisté zapojit do venkovských záležitostí s jejich hosty a vychutnat si slavné slavonské speciality. Většina vesnic si zachovala svůj původní vzhled, lidové zvyky, lidové kroje a veselé slavonské písně. Vedle venkovské turistiky je také důležitá lovecká a rybářská turistika, díky bohatosti hry v okolních lesech Spačva a sladkovodních ryb v četných řekách a jezerech. Největší a nejslavnější folklórní, kulturní, hospodářský a turistický projev ve Vinkovci je jistě Vinkovci podzim, který se koná více než tři a půl desetiletí každý září. Akce se účastní folklórní skupiny ze všech částí Chorvatska, stejně jako mnoho hostů ze sousedních zemí Evropy a dokonce i Ameriky. Ubytování ve Vinkovci, kromě hotelu v centru města, najdete v mnoha apartmánech a pokojích jako součást soukromého rodinného ubytování. Obzvláště atraktivní jsou místní farmy, kde můžete vidět a zažít, jak kdysi žili lidé v této části Chorvatska. Kontaktujte přímo majitele soukromého ubytování ve Vinkovci a ušetřete až 40% z drahých agenturních poplatků. Vítejte v Vinkovci!

Vinkovci Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Vinkovci