Apartmány a ubytování v soukromí Bilje

Bilje (maďarsky Bellye) je malé místo a sídlo magistrátu v Baranji, pouhých 5 km od města Osijek. Nachází se v historické oblasti Baranja, kterou ohraničují dvě řeky, Dunaj a Dráva. V celé obci žije něco málo přes 5000 obyvatel v 8 osadách: Bilje, Kopačevo, Kozjak, Lug, Podunavlje, Tikveš, Vardarac a Zlatna Greda. Většina obyvatel se zabývá zemědělstvím, ale díky přírodním a kulturním zajímavostem se stále více...

Seřadit podle:

Pokoje Corina

Bilje

Od moře > 50 km
Kapacita 9 osob

od 35 €

Pokoje Corina ( Bilje)

Nachází se v obci Bilje, 5 km od Osijeku a 3 km od národního parku Kopački rit. Hosté mají přístup do zahrady, bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Byt a pokoje mají samostatné vchody. Pokoje jsou pohodlné s klimatizací, WI-FI ZDARMA, LCD SAT TV, pracovním stolem, lednicí, koupelnou se sprchou a toaletními potřebami. Apartman je pohodlný a pohodlný, má bezplatné připojení na internet a parkování zdarma. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, klimatizaci a LCD SAT TV. Byt se nachází v přízemí. V prvním patře jsou dva pokoje s vlastním sociálním zařízením. Nejbližší obchod se nachází 200 metrů od apartmánu Corina. Ubytovací kapacita až 9 osob. V našem ubytování se vám budeme snažit poskytnout pocit tepla vašeho domova v prostředí klidu, zeleně v blízkosti přírodního parku Kopački Rit. Při pobytu v našem ubytování si můžete užívat výhod přírody a probouzet se s vůní čerstvých květin a cvrlikání ptáků. Těšíme se, že Váš pobyt u nás bude co nejpříjemnější.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Corina

Od moře > 50 km
Kapacita 9 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Bilje

Bilje  - Erb Bilje (maďarsky Bellye) je malé místo a sídlo magistrátu v Baranji, pouhých 5 km od města Osijek. Nachází se v historické oblasti Baranja, kterou ohraničují dvě řeky, Dunaj a Dráva. V celé obci žije něco málo přes 5000 obyvatel v 8 osadách: Bilje, Kopačevo, Kozjak, Lug, Podunavlje, Tikveš, Vardarac a Zlatna Greda. Většina obyvatel se zabývá zemědělstvím, ale díky přírodním a kulturním zajímavostem se stále více obrací k cestovnímu ruchu a nabízí ubytování ve svých domácnostech, kde můžete zažít bohatou kulturu této oblasti a ochutnat místní speciality jako rybí guláš, kulen a mnohé další. ostatní. Nejzajímavějšími památkami jsou určitě přírodní park Kopački rit, zámek Evžen Savojský a zámecký komplex Tikveš. Kopački rit je nejstarší přírodní park v Chorvatsku, založený v roce 1976. Je to jedna z největších říčních mokřadních nížin v Evropě a nejvýznamnější ornitologická rezervace v Chorvatsku. Vzniká rozvodněním řek Drávy a Dunaje během jara v důsledku tání sněhu z Alp. Park je možné z malé části navštívit pěšky po naučné stezce, ale doporučujeme prohlídku lodí, abyste poznali pravou divočinu a pozorovali množství rostlinných a živočišných druhů. Lovecký zámek Evžena Savojského nechal v 18. století postavit rakouský vojevůdce Karl Eugen z Croy, známý jako princ Evžen Savojský. Zámek byl postaven v barokním slohu, a přestože ho čeká obnova a lepší časy, stále stojí pro svou krásu za vidění. Zámek Tikveš byl postaven v duchu romantického historismu v druhé polovině 19. století a byl loveckým centrem šlechtických rodů a později Josipa Broze - Tita. Dnes je bohužel ve špatném stavu a čeká na obnovu, ale stojí za návštěvu, protože je obklopen krásným lesoparkem hned vedle Kopački rit. Celá tato oblast má mimořádně bohaté gastronomické a přírodní dědictví a kulturní a historické dědictví. Konají se zde četné akce, např. Mezinárodní etno setkání v Bilje, Rybářské dny v Kopačevu, Paprika Fest v Lugu a mnoho dalších. Baranja a Bilje stojí za návštěvu, protože zde můžete zažít jedinečné spojení člověka a přírody, tradice a moderny a stále žádanější venkov a agroturistiku.

Bilje Předpověď počasí