Apartmány a ubytování v soukromí Nin

Nin je malé město a centrem stejnojmenné obce v kraji Zadaru v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní laguny, 17 kilometrů severovýchodně od města Zadar, obklopen písečné pláže a známého Nin soli-pánve. Ve městě Nin žije jen 1200 obyvatel, ale v celé obci, téměř 3000 obyvatel. Historické jádro starého města se nachází na ostrově jen 500 metrů v průměru velké a jsou spojeny s pevninou dvěma kamennými mosty z 16....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Nin

Seřadit podle:

Apartmány Katica

Nin

Od moře 80 m
Kapacita 16 osob

od 70 €

Apartmány Ivana Nin

Nin

Od moře 400 m
Kapacita 12 osob

od 28 €

Apartmány Agava

Nin

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmán Kata Nin

Nin

Od moře 150 m
Kapacita 3 osob

od 38 €

Apartmán Marko Brkić

Nin

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

na vyžádání

Apartmány Nile

Nin

Od moře 100 m
Kapacita 30 osob

na vyžádání

Apartmány Medi

Nin

Od moře 150 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmán Gordana

Nin

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Sabunike

Nin

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Apartmány Queen Beach Resort

Nin

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 85 €

Apartmány Danes - Ždrijac

Nin

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

od 40 €

Apartmány Marija

Nin

Od moře 60 m
Kapacita 17 osob

od 40 €

Apartmány Daša

Nin

Od moře 250 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmán Celina

Nin

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Andrić Nin

Nin

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 30 €

Apartmány Topić

Nin

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

na vyžádání

Apartmány Dodo - Nin

Nin

Od moře 500 m
Kapacita 8 osob

od 40 €

Apartmán Ema

Nin

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán Oleander

Nin

Od moře 400 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Pokoj Bilotinjak

Nin

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán Kraljicina Tajna

Nin

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Marijana

Nin

Od moře 70 m
Kapacita 36 osob

od 45 €

Apartmán Zaton

Nin

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 55 €

Apartmán Zeleni app

Nin

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Branko Nin

Nin

Od moře 150 m
Kapacita 20 osob

od 30 €

Apartmány Drago Ninske Vodice

Nin

Od moře 600 m
Kapacita 14 osob

od 40 €

Apartmány Katica ( Nin)

Apartmány se nacházejí v obci Nin-Zaton v osadě Bilotinjak III, 15 km od Zadaru. Nachází se v bezprostřední blízkosti turistického střediska a tábora Zaton v klidném prostředí. Pláž je asi 85 m, pláž je písčitá a vhodná pro malé děti. Apartmány mají 50 m2 oddělenou ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyní, stolem a židlemi, terasu a koupelnu se sprchou. V obývacím pokoji jsou 2 postele (pohovka) a TV. Cena dle dohody. Každý apartmán má parkovací místo pro osobní automobily.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Katica

Od moře 80 m
Kapacita 16 osob

Cena od 70 €

Apartmány Ivana Nin ( Nin)

Apartmány Ivana se nachází v blízkosti centra města Nin v klidné lokalitě, 350 m od moře a 800 m od pláže. Apartmány jsou plně vybaveny s kapacitou od 2 až 6 osob .. našim hostům k dispozici je osvětlena parkování nachází ve dvoře, použití kryté venkovní gril, TV se satelitním příjmem, bezdrátové připojení na internet, všechny apartmány mají samostatné vchody a kryté terasy. Všechny terasy mají přímý přístup z kuchyně a jsou vybaveny stolem a židlemi, ideální místo pro stravování a relaxaci. Nabízíme také služby na vyžádání jako dětské postýlky, klimatizace, pračka, atd

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivana Nin

Od moře 400 m
Kapacita 12 osob

Cena od 28 €

Apartmány Agava ( Nin)

Komfortní a moderně vybavené apartmány v klidné ulici, obklopené velkým dvorem s dostatkem parkovacích míst a hřištěm. Ve dvoře je sdílený gril a posezení. Zařízení se nachází v blízkosti slavné Queen's Beach a všech důležitých zařízení. Zařídili jsme naše apartmány se spoustou pozornosti a lásky, takže naši hosté budou mít veškerý potřebný komfort při pobytu s námi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Agava

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmán Kata Nin ( Nin)

2 x apartmán, Chorvatsko, ideální pro 2 osoby. 150 m od písečné pláže, Air (za poplatek), velký krytý balkon App 1 16m ², 11m ² byt 2. (Možnost závisí na přídavné místnosti s manželskou postelí k pronájmu balkonu vstup). Satelitní TV, gril, atd. Telefon + 49-711-538442 Během léta na adrese Mobile + 385-91-5247315. Doprava z letiště nebo autobusu je k dispozici po dohodě. ceny Apartmán 1 + 2 od 32 do 50 € App 1 + samostatná místnost pro 2 osoby 15 € viz kalendář. http://www.nin-zdrijac.de/offer.html Psát, číst nebo psát Vyhledávání v Google, Chorvatsko Apartmán Kata Nin, Poté klikněte na přehled Google

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kata Nin

Od moře 150 m
Kapacita 3 osob

Cena od 38 €

Apartmán Marko Brkić ( Nin)

Náš dům byl postaven v roce 1968. Nachází se v turistickém středisku Zdrijac, které je součástí města Nin. Ze Zdrijacu do starého města Nin vás dělí 10 minut chůze po moři. Nabízíme tři apartmány a jsme umístěny 5 m od moře. Máme vlastní kotviště pro lodě a nachází se v našem sousedství. Náš dům je rozdělen do dvou pater. V patře jsou dvě menší apartmá, určená pro čtyři osoby, v přízemí je byt se dvěma ložnicemi, který pojme až 8 osob. Na zadní straně domu máte k dispozici velký krb. Apartmány mají stejnou úroveň vybavení. Všechny mají jednu nebo dvě ložnice, plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a koupelnu se sprchou a toaletou. Ve dvoře je venkovní sprcha a velké parkoviště, vše oplocené. Turistické středisko Zdrijac má jednu z mála přírodních písečných pláží v Chorvatsku. Obrázek na levé straně je blízko domova. Moře je velmi mělké poškrábání, takže je ideální pro malé děti. Asi 200 metrů od našeho domu se nachází krásný písčitý poloostrov. Stejný úsek přes kilometr obešel téměř celé město Nin. Na hřbetní straně tohoto poloostrova je znám Nin bahno, které má léčivé vlastnosti. Známé jsou zejména jeho přínosy a pomoc při léčbě revmatických problémů. Pláž ve Zdrijaci nejen žije, ale také poskytuje nádherný výhled na večerní a noční procházky. Ideální pro surfování a kiteboarding a do školy .....

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marko Brkić

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nile ( Nin)

Objekt je rozdělen na tři identické domy každý s dvěma byty. Oplocené zahradě s velkým trávníkem a olivovníky a fíkovníky ideální pro děti. Objekt není v hustě osídlené oblasti, a je ideální pro odpočinout od ruchu města a práce. Zeleň a klid a blízkost písečné pláže bude poskytovat všem našim hostům dokonalý odpočinek a relaxaci, aby bylo možné znovu dobíjet baterie a vrátit se do svých běžných povinností. Písečná pláž je ideální pro relaxaci a zábavu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nile

Od moře 100 m
Kapacita 30 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Medi ( Nin)

Nabízíme tři apartmány s celkovou kapacitou 13 osob (6 + 4 + 3). Apartmány jsou vybaveny kompletně zařízenou kuchyň, největší bytu náleží 2 terasy, další dva apartmány mají jednu terasu každý. Gril je také k dispozici. Tam jsou písčité pláže v blízkosti, vhodný pro rodiče s malými dětmi. Město Zadar je 20 km daleko a rekreační středisko Zaton je 4 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Medi

Od moře 150 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Gordana ( Nin)

Apartment Gordana se nachází v Poljica, který se nachází 12 kilometrů od města Zadar. Byt má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a terasu. Dům má parkovací místo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Gordana

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Sabunike ( Nin)

Pronájem bytu 80 m2 (4-6 osoby), v centru Sabunike. Ideální pro rodiny s malými dětmi, windsurfingu, Kiters. Byt se skládá ze tří pokojů s kuchyní a koupelnou a velkou terasou. Je vybaven satelitní TV, využít internetový, barbecue, parkoviště (za příplatek za klimatizaci 5 EUR za den). Byt se nachází v centru Sabunike, kde je obchod, cukrárna, kavárna, market ... Daleko od pláže cca. 300 m. Pláže jsou písčité a ideální pro různé aktivity. Sleva v období mimo sezónu. Vzdálenost od Zadar 13 km. Cena pro 4 osoby je 60 EUR.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sabunike

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Apartmány Queen Beach Resort ( Nin)

Kompletní, moderní a nově zařízené apartmány. Apartmány mají výhled na moře a na písečné pláži. Apartmány má vestavěné skříně, moderní velká kuchyň s kompletním nádobím, troubou a myčkou, koupelna se sprchou, WC, umyvadlo a pračka, lednice s mrazákem, velkým stolem v jídelně s židlemi, rohová sezení v obývacím pokoji s TV a satelit, který má velkou terasu. Dvě ložnice s přístupem na terasu. Na terase je velký stůl se šesti židlemi a po celý den a noc si můžete vychutnat krásný výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Queen Beach Resort

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 85 €

Apartmány Danes - Ždrijac ( Nin)

Apartmány jsou cca 1 km od Nin, který garantuje Budete mít klidný a tichý letní dovolenou. Apartmány jsou 80 metrů od moře a 100 m od pláže. Apartmán Marija (2/4) v prvním patře - za dvoupokojový apartmán se nachází v prvním patře. Místnost má čtyři lůžka. Tato apartmen má kuchyň, obývací pokoj, WC se sprchovým koutem a terasou v příjemném obklopujícího. Hosté mohou využívat TV (satelit). Je zde možnost využití auxiliarry lůžek a kondicionéry za příplatek. Apartmán Mihovil (1/3) - za jednopokojový apartmán se nachází v přízemí. Místnost má tři lůžka. Byt má kuchyň, WC se sprchovým koutem a terasou v příjemném obklopujícího. Hosté mohou využívat TV (satelit). Můžete použít rezervované parkovací místa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Danes - Ždrijac

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

Cena od 40 €

Apartmány Marija ( Nin)

Pokud hledáte místo, kde chcete strávit klidnou dovolenou, daleko od hlučné rekreační střediska, hotely a davy, doporučujeme strávit svou dovolenou v apartmánech Marija, které jsou jen 55 metrů od moře a písečné pláže v uchýlit Bilotinjak. Marija apartmány se nachází v blízkosti města Nin (2 km) a Zadarem (18 km). Marija apartmány se nachází v blízkosti národních parků jako jsou Národní park Krka, Národní park Kornati, Národní park Paklenica, Národní park Plitvická jezera, atd .. Můžeme Vám nabídnout 6 apartmány ve dvou domech s terasami s výhledem na moře, barbecue, parkoviště .. atd

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marija

Od moře 60 m
Kapacita 17 osob

Cena od 40 €

Apartmány Daša ( Nin)

Jsme se nacházejí v klidné části obce Zdrijac. Apartmány jsou nové, dvě ložnice, vybavené a klimatizované. Oba apartmány jsou identické s nábytkem, velikosti a vybavení, rozdíl je pouze v přízemí a prvním patře. Písečná pláž je jen několik minut chůze. Volný vstup do: - Klimatizace - barbecue - venkovní sprcha - parkování - Slunečník Nin je ideální pro ty, kteří mají rádi dlouhé písečné pláže, mělké laguny a spoustu slunce. Vítejte v nejstarší chorvatské královské město :)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Daša

Od moře 250 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Celina ( Nin)

Nabízíme apartmán pro 4 + 2 osoby, jen 10 metrů od moře. Skládá se ze dvou ložnic s manželskou postelí, pokud je to nutné, dětská postýlka: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyň, koupelna a velký balkon. Byt má klimatizaci, TV / SAT a soukromé parkoviště, grilování na zahradě, a tak dále.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Celina

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Andrić Nin ( Nin)

Dva apartmány v soukromém domě v prvním patře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Andrić Nin

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 30 €

Apartmány Topić ( Nin)

Nabízíme ubytování v rodinném domě, v němž jsou dva byty v přízemí a dva v prvním patře, moderně zařízené s klimatizací, parkovací místo. Na pláži je pouhých 100 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Topić

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Dodo - Nin ( Nin)

Nové apartmány v klidné lokalitě vhodné pro rodiny s dětmi. Byt se nachází v Nin-Grbe v rodinném domě v prvním patře. Vzdálenost od moře je 700 m. Rodinný dům má dva apartmány. Letos vše obnoveno. V bytě je jídelna s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, ložnice (manželská postel a pohovka). Apartmány mají klimatizaci, TV, bezplatné používání internetu. Terasa se stolem pro příjemnou relaxaci a zábavu. S ložním prádlem, ručníky, ručníky, lednicí, nádobím a nádobím.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dodo - Nin

Od moře 500 m
Kapacita 8 osob

Cena od 40 €

Apartmán Ema ( Nin)

Jsme se nacházejí v Sabunike, v blízkosti starobylého chorvatského městečka Nin. Zabýváme se pronájmem po mnoho let. Pokud si budete chtít odpočinout, dostat pryč od starostí a vychutnat si rodinnou atmosféru jsme tou pravou volbou pro vás. Náš byt je vhodný pro 4 osoby, máme vlastní parkoviště, WiFi, přenosný počítač pro vlastní použití, TV s více než 500 kanálů, klimatizace, venkovní krb a krásnou zahradou. Pro všechny vaše dotazy, obavy a návrhy, kontaktujte nás stránku na Facebooku nebo telefonicky / mailem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ema

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmán Oleander ( Nin)

Pěkné Aparmány, různých velikostí. Ambient je plná zeleně Mediteranien flóry. Každá aplikace. mají vlastní entrée, a místo pro vnější bytí (terasa nebo zahrada). Jen 4 minuty chůze od pláže. Písečná pláž. Rodina ruchu. Parkování pro osobní auta.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Oleander

Od moře 400 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Pokoj Bilotinjak ( Nin)

Letní dovolená v Dubrovníku, na výjimečném místě, 100 m od pláže kempu Zaton Nin pronájem místností 50 až 75 na osobu. Pokoje jsou příjemně chladno (ačkoli není tam žádný klimatizace). Máte-li stan nebo karavan, můžete tábořit za cenu kn 50 za stan, Kč 100 za karavanu. Mobil: 098 283 112 nebo 091 680 5427

Kategorizace Kategorizace - Pokoj Bilotinjak

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Kraljicina Tajna ( Nin)

Nachází se v přízemí budovy v rezidenční čtvrti, pěkné a klidné východně od města Nin oblasti. V okolí najdete veškeré vybavení (supermarkety, bary, restaurace, autobusová zastávka atd.). Je to 8 minut chůze od centra města Nin a asi 300 metrů od slavné pláže Queen, krásné písečné pláže. Budova je nově postavená (2013), je plně zařízená a vybavená všemi potřebnými spotřebiči, s nejvyšší kvalitou "startu". Má velkou uzavřenou terasu, ideální pro radost a klid celé rodiny. Má jídelnu ve stínu, grilování, lehátka a pěknou dřevěnou konstrukci přizpůsobenou jako obývací pokoj. Máme bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kraljicina Tajna

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Marijana ( Nin)

Chcete-li strávit příjemnou a šťastnou letní dovolenou v našich redecorated a komfortních apartmánech, představte se s předností naší destinace. Historické město Nin se nachází v centrální části Jaderského moře, pouhých 20 km od nově vybudované dálnice Zagreb-Split. Nedaleko města nejsou žádné průmyslové objekty, takže není znečištění ovzduší a moře. Nejbližší pláže, stejně jako zbytky pláží na plážích poblíž Nin, jsou písečné a mělké pláže, které jsou zvlášť vhodné pro plavání a zábavu dětí, průměrných plavců a starších lidí. Historické město Zadar, kulturní a nákupní centrum je vzdálené 18 km. V blízkosti Nin je turistická vesnička Zaton s velkou autokempem a veškerou zábavou pro aktivní denní odpočinek. Kousek od Nin je také léčivé bahno Nin. Slavné národní parky jsou skvělými místy pro nezapomenutelné jednodenní výlety. Plitvická jezera 120km, Paklenica 40km, vodopády Krka ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marijana

Od moře 70 m
Kapacita 36 osob

Cena od 45 €

Apartmán Zaton ( Nin)

Apartmán Zaton pro 4 osoby (max. 5 osob pro malé děti), v novém domě 100m od moře, přímo u turistické vesnice Zaton a nedaleko města Nin a Zaton. Plně vybavené klimatizací v nově zrekonstruovaném rodinném domě, teplé a útulné, s výhledem na moře a velkou terasou. Parkování, krásná písečná malá pláž a 10 minut chůze od turistické vesnice Zaton. Za domem jsou fíkovníky, hrozny, naše malá léčivá zahrada, krásné procházky po polích středomořských aromatických travních porostů. Cena za noc, 65 € (01.07.-31.08.), 55 € (01.06.-30.06.- 01.09.-30.09.), Zbytek roku 35 € nebo za delší pobyt nebo delší nájem (možné po celý rok, topení možné) nižší cena dle předchozí dohody. Vzhledem k tomu, že dům je v méně obsazeném prostoru a za předpokladu, že je k dispozici méně infrastruktury, bude tento internetový hotspot poskytován místním chorvatským chytrým telefonem. Po příjezdu můžete použít smartphone pro celý váš pobyt, s 7Gb internet a 7000 minut hovory v Chorvatsku. Protože se hluboce staráme o životní prostředí, u domu je vždy domácí mydlo pro celé tělo (olivový a kokosový olej), které vyrábíme sami. Můžete jej používat, zatímco zůstanete u nás doma. Navíc, přepracování znečištění plamene moře a oceánů, náš byt je vybaven ekologickým mycím prostředkem na mytí nádobí a kompostovatelnými biologicky odbouratelnými sáčky na odpadky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Zaton

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 55 €

Apartmán Zeleni app ( Nin)

Pěkný byt v rodinném domě v blízkosti nenáročné písečné pláže v Nin (30 metrů). Apartmán má 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s 2 samostatnými lůžky), kuchyň s rozkládací pohovkou, která může být pro další osobu; kompletně nová koupelna a velký balkon, kde si můžete vychutnat krásné letní noci. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Zeleni app

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Branko Nin ( Nin)

Apartmány Branko se skládají ze čtyř pohodlných, pěkně zařízených a vybavených jednotek. Jsou vynikající volbou pro každého, kdo si přeje opravdovou dovolenou. V blízkosti apartmánů Branko se nachází mnoho historických, kulturních a archeologických nálezů. V blízkosti je také mnoho zábavných a sportovních aktivit, jako je Zadar, Zaton, ostrov Vir, ostrov Pag ... Samozřejmě zde jsou také naše "diamanty" - národní parky Kornati (25 km), Krka (110 km), Paklenica (30 km), Vrana (80 km), Zrmanja (80 km) a Plitvice (150 km). Navštivte nás a my se pokusíme učinit Váš pobyt nezapomenutelný. Přejeme Vám příjemný pobyt v apartmánech Branko a Nin! Možnost jízdy lodí, exkurze s hostitelem, rybaření a dobré víno. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Branko Nin

Od moře 150 m
Kapacita 20 osob

Cena od 30 €

Apartmány Drago Ninske Vodice ( Nin)

Apartmány Drago se nacházejí v Nin, část Nin Vodice. Krásná písečná pláž (pláž Kraljičina) a léčivé peloidní bahno vám poskytnou příjemnou dovolenou. Apartmány mají dvě ložnice, kuchyň, koupelnu, terasu 15 m2, parkoviště, wi fi, klimatizace, gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Drago Ninske Vodice

Od moře 600 m
Kapacita 14 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Nin

Nin  - Erb Nin je malé město a centrem stejnojmenné obce v kraji Zadaru v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní laguny, 17 kilometrů severovýchodně od města Zadar, obklopen písečné pláže a známého Nin soli-pánve. Ve městě Nin žije jen 1200 obyvatel, ale v celé obci, téměř 3000 obyvatel. Historické jádro starého města se nachází na ostrově jen 500 metrů v průměru velké a jsou spojeny s pevninou dvěma kamennými mosty z 16. století. Město na ostrově vyvinula před téměř 3000 lety a je jedním z nejstarších měst na východním pobřeží Jaderského moře. Staří Římané měli námořní a obchodní centrum s názvem Aenona, který později ve středověku vyvinulo Nona. Bohaté archeologické nálezy dokazují silné námořní spojení s staré řecké civilizace. Chorvaté obývali tuto oblast v 7. století a je historicky důležitý jako centrum středověkého křesťanského diecéze a sídlo vévodů z Dalmácie. Pravděpodobně nejznámějším obyvatelem Nin byl Bishop Grgur Ninski, který byl důležitý duchovní postavou Dalmácii v 10. století. Zachovalá příroda, příjemné středomořské klima a přátelské hostitele z tohoto města velmi příjemný na dovolenou, a velmi zajímavé, protože jeho bohaté historické dědictví. Ubytování v Nin je k dispozici v pokojích a apartmánech v soukromé rodinné vily a hostitelé budou dělat vše pro nezapomenutelnou dovolenou. Jednou z největších atrakcí v Nin je peloidní - léčivé bahno, který se nachází ve středu laguny nedaleko nejdelší písečné pláže v Chorvatsku - Kraljičina pláž. Léčivý bahno se nachází v přírodní oáze mělkých a dlouhých písčitých březích, daleko od jakéhokoliv vlivu člověka na přírodu. Dokonce i staří Římané uznán příznivý účinnosti bahnem na lidské zdraví, a je ještě použitý dnes v léčbě mnoha zdravotních problémů. V Nin okolí existuje stovky kilometrů cyklistických stezek, které bude poskytovat příležitost pro zdravé aktivní dovolenou v zachovalé přírodě. Z dalších sportů, můžete vyzkoušet jízdu na koni, windsurfing, paragliding a potápění. V blízkosti Nin je ostrov Vir, které můžete navštívit autem, protože je spojen mostem na pevninu. Můžete také navštívit slavný alpský ráj, Paklenica kaňonu, který je nutností destinací pro všechny milovníky přírody. Stručně řečeno, Nin a jeho okolí jsou ideální jak pro aktivní dovolenou i relaxaci na kilometrové pláže. Vyhledávat soukromé cenově dostupné ubytování v Nin, nedaleko Zadaru. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Nin. Vítejte na Nin!

Nin Předpověď počasí