Apartmány a ubytování v soukromí Ugljan - Ugljan

Ugljan je malá osada v Zadaru. Nachází se na dalekém severu ostrova Ugljan, 11 kilometrů severně od obce Preko, které je centrem obce. Ugljan zahrnuje 9 vesnic: Čeprljanda, Lučino Selo, Batalaža, Sušica, Gornje Selo, Muline, Guduće, Fortoština, Varoš a několik krásných zátok: Činta, Mostir a Luka v Muline. Název místa a ostrov Ugljan je pravděpodobně odvozen z názvu ulje - olivový olej v důsledku intenzivní produkce olivového...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Ugljan - Ugljan

Seřadit podle:

Apartmán Bakotić Jordan

Ugljan - Ugljan

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Martina

Ugljan - Ugljan

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

od 45 €

Rekreační dům Villa Toni

Ugljan - Ugljan

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 180 €

Rekreační dům Villa Lavanda

Ugljan - Ugljan

Od moře 250 m
Kapacita 9 osob

od 380 €

Apartmán Antonela

Ugljan - Ugljan

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 65 €

Apartmán Bakotić Jordan ( Ugljan - Ugljan)

Byt se nachází v malém a klidném městečku Čeprljanda na ostrově Ugljan. Byt s oběma balkony nabízí nádherný výhled na moře. Restaurace se nachází hned vedle samotného bytu. Pláž je také přímo před samotným apartmánem. Pro hosty je zajištěno parkoviště. Jsme k dispozici pro všechny dotazy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bakotić Jordan

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Martina ( Ugljan - Ugljan)

Apartmány se nacházejí na ostrově Ugljan, v malé poklidné vesničce Čeprljanda - Činta. Rodinný dům se třemi apartmány s terasami as krásným výhledem na moře! :) Za bytem je gril a parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Martina

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

Cena od 45 €

Rekreační dům Villa Toni ( Ugljan - Ugljan)

Izolovaný dům s plným soukromím, vlastní parkoviště. Chcete, aby vaše místo pro dovolenou bylo blízko moře? Zvláštností tohoto ubytování je, že se nachází přímo na pobřeží. Výhled na moře, které se odtud rozprostírá, vám poskytne nezapomenutelné romantické večery na Jaderském moři jako přirozeném pozadí. Pro úplný požitek a relaxaci je k dispozici také soukromý gril pouze pro hosty tohoto ubytování.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Toni

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 180 €

Rekreační dům Villa Lavanda ( Ugljan - Ugljan)

Krásná kamenná Villa Lavanda moderně vybavená, která se nachází na ostrově Ugljan v odlehlé oblasti obklopené krásnou přírodou a olivovníky nabízí relaxaci v klidu a soukromí na izolovaném místě. Ostrov Ugljan je nedílnou součástí zadarského souostroví a je také nejbližším ostrovem k městu Zadar, od kterého je vzdálen jen několik kilometrů. Zvlněná náhorní plošina, která vyplňuje vnitrozemí ostrova, má desítky kilometrů turistických a cyklistických stezek a její barvy, vůně a panorama zanechají v každém kolemjdoucím nezapomenutelný obraz. V prvním patře vily Lavanda jsou 3 klimatizované ložnice a dvě koupelny. V přízemí je krásná vintage kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dvě koupelny a relaxační místnost se saunou. Dvě ložnice mají prostornou manželskou postel a další dvě mají dvě samostatné postele, každá pro jednu osobu. Pohovku lze využít jako přistýlku a postel pro malé děti je k dispozici i v ložnici. Jedna koupelna má sprchový kout a dvě koupelny mají otevřený sprchový kout oddělený od zbytku koupelny prosklenou stěnou, ve zbývající koupelně je vířivka. V kuchyni jsou všechny potřebné spotřebiče a jídlo je možné podávat ve venkovní nebo vnitřní jídelně s 12 místy. Ve venkovním grilu na dřevěné uhlí můžete také předvést své vlastní kulinářské umění. Na dvoře je krásný bazén krytý keramickou mozaikou, má možnost vyhřívání nebo chlazení. Kolem bazénu je 6 lehátek a jedna houpačka, kde můžete relaxovat. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici různé cvičební stroje a jízdní kola. Villa Lavanda je malý dalmatský ráj! Na ostrově Ugljan si jistě najdete zákoutí, kde se budete oddávat kouzlu Středozemního moře. Ostrov Ugljan, kromě toho, že je ideální pro koupání, opalování a gastronomické požitky, nabízí také četné možnosti pro aktivní dovolenou (potápění, turistika, rekreační běh a procházky a cyklistika). Nezapomeňte navštívit krásné město Zadar s mnoha historickými památkami, okolní ostrovy jako je Pašman a národní parky např. (Kornati) a přírodní parky např. (Telašćica na Dugi Otok)

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Lavanda

Od moře 250 m
Kapacita 9 osob

Cena od 380 €

Apartmán Antonela ( Ugljan - Ugljan)

Apartmán Antonella se nachází na ostrově Ugljan, který se nachází v blízkosti města Zadar. Je umístěn v Ugljan, v malé zátoce mimo centrum v klidné lokalitě, nabízí klid a pohodu nebo různý obsah dle vlastního výběru, která nabízí příjemnou atmosféru pitoreksnog dalmatského městečka. Zařízení je čisté a pravidelně udržovány. Moderní a komfortně zařízené vybavené potřebnými úpravami, aby se ještě více přiblížit doby, ve které žijeme. K dispozici jsou dvě ložnice (2 + 2), s možností jedné přistýlky. Je zde obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň, jídelna a terasa s výhledem na moře. Přímo před domem je tiché zátoky, křišťálově čisté moře s mělkým a cenově dostupný přístup k moři. To je ideální, pokud chcete uniknout od stresu, dostat se daleko od rušného městského provozu a každodenní vyčerpávající povinností. Nicméně, i když byt je ideální pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, milenci, existuje mnoho příležitostí pro sport a rekreaci: tenis, volejbal na mělčině, fotbal, jízda na kole, potápění, stolní tenis, jízda na koni šlapadel nebo kajak a další ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Antonela

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Turistický průvodce - Ugljan - Ugljan

Ugljan - Ugljan  - Erb Ugljan je malá osada v Zadaru. Nachází se na dalekém severu ostrova Ugljan, 11 kilometrů severně od obce Preko, které je centrem obce. Ugljan zahrnuje 9 vesnic: Čeprljanda, Lučino Selo, Batalaža, Sušica, Gornje Selo, Muline, Guduće, Fortoština, Varoš a několik krásných zátok: Činta, Mostir a Luka v Muline. Název místa a ostrov Ugljan je pravděpodobně odvozen z názvu ulje - olivový olej v důsledku intenzivní produkce olivového oleje. V Ugljanu žije více než 1000 obyvatel, a to především v oblasti cestovního ruchu, rybolovu a zemědělství (pěstování oliv, vinné révy a fíky). Autochtonní vegetace (dub, borovice a cypřiše) byly nahrazeny typickými středomořskými kulturami, takže 60 až 70% povrchu ostrova zaujímá olivové háje a fíky. Ostrov Ugljan je spojen s nedalekým Zadarem velmi frekventovanou trajektovou linkou, která běží od roku 2006 i v noci. Podnebí ostrova Ugljan je typické Středozemí s extrémně suchými léty a mírnými zimami a velmi příjemné pro život v letních i zimních měsících. Ugljan nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních zařízení: tenis, plážový volejbal, fotbal, jízda na kole, potápění, stolní tenis, jízda na kajaku ... Můžete se setkat s tradiční pohostinností místních obyvatel, protože ubytování zde nabízí většinou soukromé rodinné ubytování apartmány, levné pokoje a prázdninové domy). Přejeme Vám příjemný pobyt na ostrově Ugljan!

Ugljan - Ugljan Předpověď počasí