Apartmány a ubytování v soukromí Zverinac

Zverinac je malý ostrov v souostroví Zadar v chorvatské části Jadranu. Rozkládá se podél severního pobřeží ostrova Dugi otok, naproti místě Bozava. Jedinou osadou na ostrově je také jmenován Zverince a má asi 50 stálých obyvatel. Administrativně patří k obci Sali a Dugi otok. Zverinac byl poprvé zmíněn v 15. století pod názvem Surian, který byl v držení rodu od Zadaru. Je dobré spojení do města Zadar av obci se nachází...

Seřadit podle:

Apartmán Danijela

Zverinac

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Fiera

Zverinac

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmány Santo Zverinac

Zverinac

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 40 €

Apartmán Danijela ( Zverinac)

Na ostrově Zverinac, v zadarském souostroví existují dva byty. Každý se skládá z jedné ložnice, koupelna, kuchyň a obývací pokoj, kde je podlézat postel a terasa. Jeden apartmán může ubytovat až čtyři osoby. Apartmány jsou klimatizované a plně vybavené veškerým nábytkem. Očekáváme, že vám upřímně!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Danijela

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Fiera ( Zverinac)

Naše dva apartmány jsou ideální pro uvolněné, bez stresu dovolenou. Plavat v nedotčené vody jen 30 m od domu, mají chutné jídlo na naší prostorné terase, nyní nezapomenutelný výhled na moře, výlet kolem ostrova, nebo jen chlad a nic nedělat! Nachází se v malé a klidné ostrova, tento apartmány jsou ideální pro 4 osoby nebo pár s dětmi. Chcete-li usnout a probudit při pohledu na nedotčené moře, je to jen ideálním místem pro vás! Apartmány mají velkou terasu s výhledem na moře, dvě komfortní ložnice, dvě plně zařízené koupelny, velký obývací pokoj s jídelním koutem, vybavenou kuchyní, TV a klimatizace. Pláž je jen 30 m od domu, takže můžete strávit svou dovolenou v plavkách.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Fiera

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Apartmány Santo Zverinac ( Zverinac)

Zverinac je místem pro odpočinek a vychutnat si tradiční cuising. Pokud se chcete vyhnout davům, dlouhé výlety na pláž a najít místo k relaxaci pak hledat žádné další. Zverinac je místo, kde najdete klid a samotu v tichosti, zírající na hvězdy nebo namáčení v moři. Pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou najdete zalíbení v objevování náš ostrov s turistické pokusy, které vedly k naší nejvyšší vrchol Klis. Plavat v naší křišťálově modré vody v průběhu dne nebo prozkoumat okolní ostrovy. Apartmány se nachází ve 2. patře soukromého domu s dalšími 3 byty a rodinné restauraci s více než 25 let zkušeností v přípravě dalmatské pochoutky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány  Santo Zverinac

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Zverinac

Zverinac  - Erb Zverinac je malý ostrov v souostroví Zadar v chorvatské části Jadranu. Rozkládá se podél severního pobřeží ostrova Dugi otok, naproti místě Bozava. Jedinou osadou na ostrově je také jmenován Zverince a má asi 50 stálých obyvatel. Administrativně patří k obci Sali a Dugi otok. Zverinac byl poprvé zmíněn v 15. století pod názvem Surian, který byl v držení rodu od Zadaru. Je dobré spojení do města Zadar av obci se nachází obchod a restaurace. Ubytování na ostrově lze nalézt výhradně v bytech, pokoje a rekreační domy v soukromém rodinném ubytování. Vzhledem k jeho velikosti, nejlepší způsob, jak pro návštěvníky se dozvědět o této krásné malé vesnici a celý ostrov je jistě procházka podél břehu. Ostrov je plný starých olivových hájů a hustou středomořskou vegetací, kde si můžete odpočinout v klidu s jen zvuky přírody. Je ideální pro únik od stresu z každodenního života, ideální pro procházky kolem osobité kouzlo ostrova a koupání ve velmi jasným téměř průhledné modré moře. Na ostrově je zvláště zajímavé pro jachtaře, protože jeho krásné a odlehlé prostředí, kde nejsou žádný velký dav, jako by sám čas zastavil. Chcete-li skutečnou dovolenou, zveme vás k návštěvě této malé, odlehlém ostrůvku a rezervace ubytování kontaktovat přímo majitele apartmány, pokoje a rekreačních objektů. Vyhledávat soukromé ubytování na Zverince a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na ostrově Zverinac!

Zverinac Předpověď počasí