Apartmány a ubytování v soukromí Ist

Ist je malý ostrov v kraji Zadar v Chorvatsku. Jeho rozloha činí jen asi 10 km2 a leží v severní Dalmácii, severně od ostrovů Molatu a západě ostrova Škarda. Jediné místo na ostrově také nese název Ist a nejbližší hlavní město je Zadar, se kterými je dobře spojen trajektem a katamarán linek. To bylo poprvé zmíněn v 14. století pod ilyrské jméno Ost, a až do 18. století to bylo pod vedením a část farnosti sousedního...

Seřadit podle:

Apartmán Zrinka

Ist

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Myrtus

Ist

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmán Zrinka ( Ist)

Apartmán Zrinka, 25 m od moře, v klidné části obce na ostrově Ist. V bytě je gril, klimatizace, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a vše, co potřebujete pro příjemný a pohodlný pobyt až pro 5 osob. Je umístěn v klidném a tichém prostředí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Zrinka

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Myrtus ( Ist)

V našem domě jsou dva apartmány.   Apartmán pro 4 osoby se dvěma ložnicemi (55 m2 v 1. patře): kuchyně / jídelna / obývací pokoj s pohovkou, TV-sat. A klimatizace. Vstup na terasu. Jeden pokoj s jednou manželskou postelí (2 x 80 cm, délka 200 cm), výstup na terasu. Druhá místnost s 2 lůžky. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar, rychlovarná konvice ...). Sprcha / WC, vysoušeč vlasů. Terasa 9 m2. Venkovní nábytek. Výhled na moře. Apartmán pro 2 osoby s jednou ložnicí (32 m2 ve 2. patře): kuchyň / obývací pokoj / jídelna s TV se satelitním příjmem, pohovka a klimatizace. Jeden pokoj s manželskou postelí (2 x 80 cm, délka 200 cm). Obývací pokoj / kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, elektrická, kávovar, rychlovarná konvice). Sprcha / WC, vysoušeč vlasů. Terasa 15 m2. Venkovní nábytek. Boční pohled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Myrtus

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Ist

Ist  - Erb Ist je malý ostrov v kraji Zadar v Chorvatsku. Jeho rozloha činí jen asi 10 km2 a leží v severní Dalmácii, severně od ostrovů Molatu a západě ostrova Škarda. Jediné místo na ostrově také nese název Ist a nejbližší hlavní město je Zadar, se kterými je dobře spojen trajektem a katamarán linek. To bylo poprvé zmíněn v 14. století pod ilyrské jméno Ost, a až do 18. století to bylo pod vedením a část farnosti sousedního většího ostrova Molat. Během obyvateli 19. a počátku 20. století Ist byly známy námořníků, a oni měli velkou flotilu obchodních plachetnic. Dnes, v Ist žije jen asi 200 stálých obyvatel, ale kromě oliv a vinohradnictví, je hlavním zdrojem příjmů je cestovní ruch. Můžete si najít ubytování v Ist pouze v soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních domů a vaši hostitelé budou dělat všechno, takže můžete strávit příjemnou dovolenou. Místo je velmi klidné a tiché, protože zde není povoleno motorová vozidla, a je ideální pro útěk od městského hluku. Atmosféra na ostrově je velmi uvolňující obklopen křišťálově průzračným Jaderského moře. V centru obce Ist je velký písek a štěrk pláž vedle borového lesa, kde si můžete vychutnat ve stínu na svou oblíbenou knihu. V obci jsou dva obchody a několik kaváren a restaurací, kde můžete ochutnat vynikající čerstvé ryby. Navštívit tuto malou idylický ostrov v souostroví Zadar a strávit svou dovolenou v klidu a jen za zvuků přírody a vln. Vyhledávat soukromé ubytování na ostrově Ist. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a rekreační domy v Ist. Vítejte na ostrově Ist!

Ist Předpověď počasí