Apartmány a ubytování v soukromí Silba

Silba je ostrov souostroví Zadar v chorvatské části Jaderského moře. Je umístěn v dalekém severu Dalmácii, na hranici s Kvarnerských ostrovů obklopených Lošinj, Premuda, Olib a Ist. Povrch je 15 km2 a má asi 300 stálých obyvatel. To bylo nejprve zmínil se o byzantským císařem Constantine Porphyrogenitus s názvem Selbo v 10. století. Existují dvě teorie od místa, kde to dostalo jeho jméno. Podle jednoho název pochází z...

Seřadit podle:

Apartmán Marina

Silba

Od moře 80 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmány Sonja Silba

Silba

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmán Marina ( Silba)

Užijte si léto na kouzelný ostrov chodce! Ostrov Silba má nespočet písečné a oblázkové pláže, odlehlé zátoky, křišťálově čistou vodu a čistý vzduch, protože automobilový provoz není dovoleno. Apartmán Marina je zcela nový, moderní a ideální pro relaxaci a odpočinek od rušného každodenního života. Skládá se z obývacího pokoje s plně vybavenou a funkční kuchyň, koupelna se sprchou a galerie, kde je ložnice. Byt má dva balkony - jeden v přízemí a jeden nahoře v závislosti na opalování. V popředí je nádvoří, které je k dispozici pro hosty.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marina

Od moře 80 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Sonja Silba ( Silba)

Apartmány se nacházejí pouhých 100 m od písečné pláže a 300 metrů od centra města. V ceně je zahrnuto ložní prádlo ručníky a závěrečný úklid. Apartmány mají terasu s výhledem na moře a gril ve dvoře k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sonja Silba

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Silba

Silba  - Erb Silba je ostrov souostroví Zadar v chorvatské části Jaderského moře. Je umístěn v dalekém severu Dalmácii, na hranici s Kvarnerských ostrovů obklopených Lošinj, Premuda, Olib a Ist. Povrch je 15 km2 a má asi 300 stálých obyvatel. To bylo nejprve zmínil se o byzantským císařem Constantine Porphyrogenitus s názvem Selbo v 10. století. Existují dvě teorie od místa, kde to dostalo jeho jméno. Podle jednoho název pochází z řeckého slova Silbon (písek). Podle druhé teorie, název pochází z řeckého verze latinského slova Silva (les). Později ve středověku byl v držení města Zadar a benátské republiky, a několik bohatých rodin až do 19. století, kdy obyvatelé koupil ostrov. Silba v té době byl známý pro své dřevěných plachetnic, námořníci, cenné i pro zkušené kapitány. Jediná osada na ostrově také jmenoval Silba se nachází v nejužší části ostrova, kde to trvá jen asi 10 minut chůze nebo 600 metrů od východu na západ pobřeží. Administrativně patří do Zadaru a je velmi dobře spojen trajektem a katamarán rychlých tratích. Nejoblíbenější průmysl na ostrově je cestovní ruch a poskytování ubytování v soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Silba má četné zátoky, písčité a oblázkové pláže. Hlavní město pláž je Šotorišće na východním pobřeží ostrova. Písčité mořské dno na pláži dává krásnou tyrkysovou barvu moře, které je opravdu čistá. Celý ostrov je pěší zóna, takže provoz motorových vozidel není dovoleno. Povoleno pouze vozidla pošťák moped a vozidlo pro distributora vody. Doporučujeme navštívit kamennou věž Toreta - historická památka se nachází v centru města, která nabízí krásný výhled na okolní ostrovy. Silba je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Velké pláže jsou ideální ke koupání a opalování pro celou rodinu. Obrátit přímo na vlastníky bytů na ostrově Silba a strávit příjemné, bezstarostný a relaxační léto na tomto krásném ostrově. Soukromé ubytování na ostrově Silba. Vítejte na ostrově Silba!

Silba Předpověď počasí